FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shahman może za ten rok załatwi jakiś puchar, bo obecnie slabo to widać
13
@cules100pro oczywiście że tak. Neymar na 50% zdrowy czy formy jest znacznie lepszy niż każdy nasz zawodnik w przodu
0
@Kondziubarca należy zrobić dochodzenie kto wtedy tak powiedział i wywalić tego zawodnika z kadry na zawsze.
1
@MesQueUnClub_87 Maldini mam i gra się super. Z tych wszystkich nie bawisz wgrać na Tomori i zakładam,zm że Kimbembe też będzie kozak
0
@draxidox wybieram się w piątek do Krakowa na mecze.....ale tylko dlatego, że znajomy dał znać, tak to bym nie wiedział, że takie coś ma miejsce
1
@Kgorecki2500 ja tam zrobię i z chęcią przytulę takiego Moore czy innego Gattusso xD
2
@Criss18Barca Koeman miał zdecydowanie gorszą
0
@Qlimax86 Ronald co chwilę jest kontuzjowany więc nie przesadzajmy z tym chwaleniem jego, bo rzadko kiedy można na niego liczyć w dłuższej perspektywie. Todibo jest bardzo chwalony w lidze francuskiej i pewnie za rok dwa pójdzie do Arsenalu czy Newcastle za 50mln
1
Bardzo mi brakuje w futbolu takich sytuacji jak wczoraj Torresa i Savicia. Zakładam, że w 9na10 takich sytuacji jeden lub drugi zaczął by udawać po sekundzie. A tak to panowie pokazali jajka i że można po męsku powalczyć
2
@Azi masz małe wymagania. Gramy gówno gorsze niż jakieś Leeds.
0
@Gaz i za takiego gościa można zapłacić 80mln w wieku 20 lat np..... a nie że teraz strzeli 5bramek do pustej i już 70mln
0
@!34RC3!_0N4 wina też Xaviego że ma taki skład i nic nie potrafi z nimi zrobić i jedyna taktyka to nadzieja, że Dembele coś zrobi.
3
@NaFazieHitman w zalosnym stylu i w większosci meczy ter Stegen był zawodnikiem meczu
5
Xavi wyjdzie na konferencji i powie że super zagraliśmy xd
0
Fame MMA
4
Ciekawe ile w tym sezonie zagraliśmy podań prostopadłych zza plecy obrońców. Z 5?
1
Czy Raphinha umie przekopać pierwszego gościa przy rzucie różnym???? Jaki parodysta. Jak tak można
1
Nie daj szansy Kessiemu w żadnym meczu prawie....wpuść go na 35min w meczu z Atletico xd kolejny pokaz logiki
3
Dobry trener widząc jak nas gniotą to by robił zmiany. Xavi nie robi nic
0
Lewandowski jak zagra słabo to jakaś głupa gadka, że nie dostaje podań. Mam nadzieję, że dziś o Fatum nikt nic złego nie powie bo sytuacja jest taka sama
5
Po 30min najlepszy na boisku sędzia xd aż strach się bać co zrobi w drugiej połowie
0
@Kondziubarca lepsze takie niż takie jakie miał w zeszłym sezonie
0
Pedri mógł 17x przełożyć piłkę, cofnąć do tyłu, poczekać 4min i wtedy dopiero strzelać
4
Poziom IQ naszych ofensywnych zawodników jest zabójcza
8
Gavi zajebista kontra. Biegnie biegnie biegnie, kółeczko i do Christensena xd boże ten zespół nie ma żadnych jaj
9
Gavi musi to zagrać do Fatiego, a nie do Dembele
0
63 sekunda i Busquets pierwsza strata na własnej połowie xd
4
Ciekaw ile goli, meczy, pucharów Busquets musi jeszcze zepsuć by przestał mieć immunitet.
0
Czy Walker jest w top 3 PO w historii Premier League? Czy może nawet najlepszym
0
Havertz to ma dużo szczęścia, że strzelil tego gola w finale LM bo jego transfer byłby oceniany gorzej niż Wernera