0

@shahman może za ten rok załatwi jakiś puchar, bo obecnie slabo to widać

13

@cules100pro oczywiście że tak. Neymar na 50% zdrowy czy formy jest znacznie lepszy niż każdy nasz zawodnik w przodu

0

@Kondziubarca należy zrobić dochodzenie kto wtedy tak powiedział i wywalić tego zawodnika z kadry na zawsze.

1

@MesQueUnClub_87 Maldini mam i gra się super. Z tych wszystkich nie bawisz wgrać na Tomori i zakładam,zm że Kimbembe też będzie kozak

0

@draxidox wybieram się w piątek do Krakowa na mecze.....ale tylko dlatego, że znajomy dał znać, tak to bym nie wiedział, że takie coś ma miejsce

1

@Kgorecki2500 ja tam zrobię i z chęcią przytulę takiego Moore czy innego Gattusso xD

2

@Criss18Barca Koeman miał zdecydowanie gorszą

0

@Qlimax86 Ronald co chwilę jest kontuzjowany więc nie przesadzajmy z tym chwaleniem jego, bo rzadko kiedy można na niego liczyć w dłuższej perspektywie. Todibo jest bardzo chwalony w lidze francuskiej i pewnie za rok dwa pójdzie do Arsenalu czy Newcastle za 50mln

1

Bardzo mi brakuje w futbolu takich sytuacji jak wczoraj Torresa i Savicia. Zakładam, że w 9na10 takich sytuacji jeden lub drugi zaczął by udawać po sekundzie. A tak to panowie pokazali jajka i że można po męsku powalczyć

2

@Azi masz małe wymagania. Gramy gówno gorsze niż jakieś Leeds.

0

@Gaz i za takiego gościa można zapłacić 80mln w wieku 20 lat np..... a nie że teraz strzeli 5bramek do pustej i już 70mln

0

@!34RC3!_0N4 wina też Xaviego że ma taki skład i nic nie potrafi z nimi zrobić i jedyna taktyka to nadzieja, że Dembele coś zrobi.

3

@NaFazieHitman w zalosnym stylu i w większosci meczy ter Stegen był zawodnikiem meczu

5

Xavi wyjdzie na konferencji i powie że super zagraliśmy xd

0

Fame MMA

4

Ciekawe ile w tym sezonie zagraliśmy podań prostopadłych zza plecy obrońców. Z 5?

1

Czy Raphinha umie przekopać pierwszego gościa przy rzucie różnym???? Jaki parodysta. Jak tak można

1

Nie daj szansy Kessiemu w żadnym meczu prawie....wpuść go na 35min w meczu z Atletico xd kolejny pokaz logiki

3

Dobry trener widząc jak nas gniotą to by robił zmiany. Xavi nie robi nic

0

Lewandowski jak zagra słabo to jakaś głupa gadka, że nie dostaje podań. Mam nadzieję, że dziś o Fatum nikt nic złego nie powie bo sytuacja jest taka sama

5

Po 30min najlepszy na boisku sędzia xd aż strach się bać co zrobi w drugiej połowie

0

@Kondziubarca lepsze takie niż takie jakie miał w zeszłym sezonie

0

Pedri mógł 17x przełożyć piłkę, cofnąć do tyłu, poczekać 4min i wtedy dopiero strzelać

4

Poziom IQ naszych ofensywnych zawodników jest zabójcza

8

Gavi zajebista kontra. Biegnie biegnie biegnie, kółeczko i do Christensena xd boże ten zespół nie ma żadnych jaj

9

Gavi musi to zagrać do Fatiego, a nie do Dembele

0

63 sekunda i Busquets pierwsza strata na własnej połowie xd

4

Ciekaw ile goli, meczy, pucharów Busquets musi jeszcze zepsuć by przestał mieć immunitet.

0

Czy Walker jest w top 3 PO w historii Premier League? Czy może nawet najlepszym

0

Havertz to ma dużo szczęścia, że strzelil tego gola w finale LM bo jego transfer byłby oceniany gorzej niż Wernera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?