FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan nie oddawać go do rywala? Już z Griezmannem dali się wydoić...mieli klauzulę, że gdy zagra 50% minut to go wykupią, to co Atletico zrobiło? Grało nim mniej aż Barcelona się ugnie i oczywiście to zrobiła. Teraz też się ugnie. W lato Atletico przyjdzie z propozycją Savić za Araujo to też pewnie się zgodzą...Depay jest "własnością" klubu jeszcze przez 6msc więc albo szukamy klubu z Anglii albo Włoch albo zostaje, a nie wzmacniamy rywala
0
i takie były ochy i achy nad Laportą i Alemany w lato a tak naprawdę oni nie są o wiele lepsi niż Bartek. Kupili Lewandowskiego, Kounde i Raphinhe za tyle ile chcieli kluby, oni nic nie wynegocjowali taniej. A teraz kolejny raz Barcelona jest dymana i robi promki jak w Żabce. Reszta klubów to przecież nie traktuję negocjacji z nami poważnie. Pewnie wysyłają na nie jakiś stażystów
0
@Herato 2/10. Strzelał tylko z karnych, miał jeden drybling z RSSS w pierwszym meczu efektowny i to cały jego highlights u nas. Zawsze był kontuzjowany, przerwa na kadrę cudowne ozdrowienie i potem znowu kontuzja do kolejne przerwy kadrowej. Gdyby nie fakt, że przyszedł za darmo to byłoby 1/10
2
@BorzyKrzys jo Cię krynca, ta to zawsze poprawi humor :D
1
@Messibestplayerintheworld jeśli tak, to ja bym go do rezerw wysłał.
0
@Emhyr wkoncu Inter nas pokonał w LM to Brozovic by musiał iść do gorszego klubu :D
0
jutro to z meczu z El Clasico tylko Lewandowski powinien zagrać, boje się ze Xavi zajedzie tych piłkarzy
0
@Deviler z tych potencjalnych trenerów to żaden wg mnie nie wróży sukcesu. By wyjść z Euro musielibyśmy mieć łatwą grupę
2
@Kondziubarca oficjalne ogłoszenie może być w przyszłym tygodniu, ale jeśli już uzgodnili warunki kontraktu to już może się przygotowywać
0
@Hubert102 za Donovana i Bennacera, ale jeśli dobrze Ci się gra Donovanem to wiadomo, że zostan przy nim :D
16
@Messibestplayerintheworld Neymar to jedyny piłkarz przez ostatnie 10lat który powinien zostać na długo a chciał odejść. Zdecydowana większość woli zostać a powinna odejsc
0
@Hubert102 ten Donovan mi tam nie pasuje. Już wolę z ławki Marchiso i Politano
1
@bolinho89 napin" VeB" tak jakby na żebrach
3
@Tomi61661 Gundogan, bo będzie za darmo
0
@Michu94 czuje, że.kolejny sezon będziemy się z nim męczyć
0
No i już karny dla Wilków nie podyktowany
1
@MesQueUnClub_87 nie, chyba jakaś za ważne mecze. Szczerze fatalny był, z tap-in nie umial trafic. Straszny kloc. Znacznie lepszy taki Sancho zimowy czy Ben Yedder Centurion
1
@MesQueUnClub_87 ja mogłem normalnie kupić, ale grać nie xd pierwszy raz coś trafiłem- Cantona 93 wymienny, przed sprzedażą chciałem go sprawdzić i cały skład nagle zapomniał jak się gra xd sprzedałem i od razu lepiej
1
No i oby dziś Liverpool odpadł, zresztą dzisiejszego meczu nie powinno być. Wilki potwornie skrzywdzone w pierwszym meczu, ale w meczu z Liverpoolem to nic dziwnego
1
@Encore ale jak w Realu United czy Chelsea mógł kupować kogo chciał to nic nie mówił
0
@Koni8M i dlatego go oddamy to rywali?
10
@shahman ale ten faul gdy byli poza boiskiem był mocny, gdyby to było na boisku to by mogła być czerwona, a tak to sędzia to olał
1
@abram3k raczej powinieneś bardziej nie lubić zarządu Barcelony, że dają się tak dymać
0
@lucca87 no to widzę, że nie dużo do szczęścia potrzebujesz :D dla mnie dopóki nie wygramy ligi i w LM nie dojdziemy przynajmniej do ćwierćfinału nie można mówić o żadnych powrocie
2
@Tasde no ale dużo w tym prawdy..wygraliśmy 4-0 tylko po to by przegrać z Eintrachtem xd my nie odpadladlismy z żadnym potentatem. Trzeba się cieszyć z wygranej, ale hasła że nowa era jest trochę śmieszna. Przypominam, że drugi rok z rzędu nie wyszliśmy z grupy w LM....
1
@Comentateiro z drugiej strony jak Niemcy z Bayernu podtrzymają formę z mundialu to PSG będzie wyraźnym faworytem :D
24
Nie uważacie, że sędziowie po meczach powinni brać udział w konferencjach prasowych? Albo szef sędziów z danej ligi co kolejkę wychodzi do prasy i argumentuje decyzję. Te patałachy są w wielu meczach teraz ważniejsi niż piłkarze. Nie mówię tu o samej La Lidze, ale w każdej lidze są pomyłki które w dużym znaczeniu wpływają na wynik mistrzostwa, pucharów czy utrzymania
1
@Encore dziwne, że sędziowie bronią sędziów xd
1
@Kuba_1 no widywałem tu komentarze gdy jakaś Węgiel czy inna Doda ubrała się mniej wyzywająco i były wyzywane :D
0
@Kuba_1 ale jak się tak ubierze jakaś polska celebrytka to jest wyzywana od szmat czy gorzej xd