FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@abram3k raczej powinieneś bardziej nie lubić zarządu Barcelony, że dają się tak dymać
0
@lucca87 no to widzę, że nie dużo do szczęścia potrzebujesz :D dla mnie dopóki nie wygramy ligi i w LM nie dojdziemy przynajmniej do ćwierćfinału nie można mówić o żadnych powrocie
2
@Tasde no ale dużo w tym prawdy..wygraliśmy 4-0 tylko po to by przegrać z Eintrachtem xd my nie odpadladlismy z żadnym potentatem. Trzeba się cieszyć z wygranej, ale hasła że nowa era jest trochę śmieszna. Przypominam, że drugi rok z rzędu nie wyszliśmy z grupy w LM....
1
@Comentateiro z drugiej strony jak Niemcy z Bayernu podtrzymają formę z mundialu to PSG będzie wyraźnym faworytem :D
24
Nie uważacie, że sędziowie po meczach powinni brać udział w konferencjach prasowych? Albo szef sędziów z danej ligi co kolejkę wychodzi do prasy i argumentuje decyzję. Te patałachy są w wielu meczach teraz ważniejsi niż piłkarze. Nie mówię tu o samej La Lidze, ale w każdej lidze są pomyłki które w dużym znaczeniu wpływają na wynik mistrzostwa, pucharów czy utrzymania
1
@Encore dziwne, że sędziowie bronią sędziów xd
1
@Kuba_1 no widywałem tu komentarze gdy jakaś Węgiel czy inna Doda ubrała się mniej wyzywająco i były wyzywane :D
0
@Kuba_1 ale jak się tak ubierze jakaś polska celebrytka to jest wyzywana od szmat czy gorzej xd
0
Wczoraj jak oglądałem Australia Open jakoś do 3-3:30 to na Eurosporcie był amerykański komentator, to był jakiś błąd i potem było normalnie?
0
@kkbarca w Brazylii futbol to jak religia, więc nie zdziwię się że dużo brazylijskich piłkarzy by tak powiedzialo
2
@masq Kounde na stałe na PO. Nie ma na rynku ciekawej opcji
0
Spalletti czy Artysta, kto wg Was wykonuje w tym sezonie lepszą pracę?
0
@Messibestplayerintheworld ale mam dziwne przekonanie, że gdyby wczoraj tam zagrał Alonso to by Real tamtą stroną 2-3 akcje groźne by zrobil
3
Wczorajszy mecz udowodnił, kolejny raz w tym sezonie, że Alonso na LO może grać tylko z jakimś Elche, Alba z jakimś Getafe, ale na najlepszych musi tam wychodzic Balde
3
@Encore jakim cudem xd przecież to zart
1
@shahman żółtą kartkę powinien otrzymać
0
@abram3k kompletnie idiotyczne.
1
Balde wariacie
1
Co 20sekund mówią o tym Lewandowskim....nie da się słuchać
0
To co, z ławeczki Roberto, Alonso, Alba i Kessie? Taki ofensywny majstersztyk
0
Lloris piękna bramka
1
Tak w sumie ciekawe czemu pisze się, że Araujo zagra na PO a Kounde na SO, Urugwajczyk już parę razy stołował Viniego, ale w sumie Kounde też tam sobie dobrze radzi. Chyba bym ich nie zamienił
1
@Orlik00 pierwszy raz Boniek powiedział coś mądrego.
0
@takisobiektos gość od highlights i nic więcej :D
2
Haaland wybrał nie ten Manchester co trzeba
1
Oglądasz tą piłkę od 15 lat i nadal nie znasz przepisów na to wychodzi xd
4
Na moje tu powinien być spalony, Rashford przeszkadzał chyba Akanjemu dogonić piłkę
0
Rashford to poziom Ferrana i Raphinhi dziś :D
1
@PatrykBarca City wygląda słabo, bo United im na nic nie pozwala
0
Xavi taktycznie nie wyszedł z grupy LM by uniknąć dwycyfrówki z PSG czy Napoli w fazie pucharowej, ale nie przewidział, że z United też może być blamaż