1

@abram3k raczej powinieneś bardziej nie lubić zarządu Barcelony, że dają się tak dymać

0

@lucca87 no to widzę, że nie dużo do szczęścia potrzebujesz :D dla mnie dopóki nie wygramy ligi i w LM nie dojdziemy przynajmniej do ćwierćfinału nie można mówić o żadnych powrocie

2

@Tasde no ale dużo w tym prawdy..wygraliśmy 4-0 tylko po to by przegrać z Eintrachtem xd my nie odpadladlismy z żadnym potentatem. Trzeba się cieszyć z wygranej, ale hasła że nowa era jest trochę śmieszna. Przypominam, że drugi rok z rzędu nie wyszliśmy z grupy w LM....

1

@Comentateiro z drugiej strony jak Niemcy z Bayernu podtrzymają formę z mundialu to PSG będzie wyraźnym faworytem :D

24

Nie uważacie, że sędziowie po meczach powinni brać udział w konferencjach prasowych? Albo szef sędziów z danej ligi co kolejkę wychodzi do prasy i argumentuje decyzję. Te patałachy są w wielu meczach teraz ważniejsi niż piłkarze. Nie mówię tu o samej La Lidze, ale w każdej lidze są pomyłki które w dużym znaczeniu wpływają na wynik mistrzostwa, pucharów czy utrzymania

1

@Encore dziwne, że sędziowie bronią sędziów xd

1

@Kuba_1 no widywałem tu komentarze gdy jakaś Węgiel czy inna Doda ubrała się mniej wyzywająco i były wyzywane :D

0

@Kuba_1 ale jak się tak ubierze jakaś polska celebrytka to jest wyzywana od szmat czy gorzej xd

0

Wczoraj jak oglądałem Australia Open jakoś do 3-3:30 to na Eurosporcie był amerykański komentator, to był jakiś błąd i potem było normalnie?

0

@kkbarca w Brazylii futbol to jak religia, więc nie zdziwię się że dużo brazylijskich piłkarzy by tak powiedzialo

2

@masq Kounde na stałe na PO. Nie ma na rynku ciekawej opcji

0

Spalletti czy Artysta, kto wg Was wykonuje w tym sezonie lepszą pracę?

0

@Messibestplayerintheworld ale mam dziwne przekonanie, że gdyby wczoraj tam zagrał Alonso to by Real tamtą stroną 2-3 akcje groźne by zrobil

3

Wczorajszy mecz udowodnił, kolejny raz w tym sezonie, że Alonso na LO może grać tylko z jakimś Elche, Alba z jakimś Getafe, ale na najlepszych musi tam wychodzic Balde

3

@Encore jakim cudem xd przecież to zart

1

@shahman żółtą kartkę powinien otrzymać

0

@abram3k kompletnie idiotyczne.

1

Balde wariacie

1

Co 20sekund mówią o tym Lewandowskim....nie da się słuchać

0

To co, z ławeczki Roberto, Alonso, Alba i Kessie? Taki ofensywny majstersztyk

0

Lloris piękna bramka

1

Tak w sumie ciekawe czemu pisze się, że Araujo zagra na PO a Kounde na SO, Urugwajczyk już parę razy stołował Viniego, ale w sumie Kounde też tam sobie dobrze radzi. Chyba bym ich nie zamienił

1

@Orlik00 pierwszy raz Boniek powiedział coś mądrego.

0

@takisobiektos gość od highlights i nic więcej :D

2

Haaland wybrał nie ten Manchester co trzeba

1

Oglądasz tą piłkę od 15 lat i nadal nie znasz przepisów na to wychodzi xd

4

Na moje tu powinien być spalony, Rashford przeszkadzał chyba Akanjemu dogonić piłkę

0

Rashford to poziom Ferrana i Raphinhi dziś :D

1

@PatrykBarca City wygląda słabo, bo United im na nic nie pozwala

0

Xavi taktycznie nie wyszedł z grupy LM by uniknąć dwycyfrówki z PSG czy Napoli w fazie pucharowej, ale nie przewidział, że z United też może być blamaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?