FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Coutinho007 już mieliśmy takiego Griezmanna, że cieszyliśmy z gry w obronie u napastnika.... W takim klubie jak Barcelona skrzydłowy powinien dawać coś z przodu
0
PKS- Probierz, Kulesza, Santos...nie wierzyłem, że można nie awansować na Euro ale zaczynam się obawiać o te eliminacje
3
Santos to gwarancja Krychowiaka w podstawowym.skladzie chyba niestety
0
@joloskyy tylko jak ciągle będziesz grał 14-15 zawodnikami to oni dostaną kontuzję i na United czy Real będziesz musiał wyjść rezerwami bo nikt inny nie będzie zdrowy
3
@kiper09 Pena i Torre wg mnie muszę grać. Nie po to grali w tych rozgrywkach by nagle z nich zrezygnować gdy się pojawił konkretny rywal.
1
@Firestone myślałem, że jak poszedł do Arabii to już odpuścicie....chłop się wypisał z profesjonalnej piłki, ale tu jeszcze większy ból o niego
0
@nuevojugador nie da się patrzeć na GSW. Najstabilniejszym graczem jest Lamb....
7
Ważne, że Xavi wyjdzie na konferencji i powie że jest zadowolony z gry
8
Busquets xddddd
3
W ciemno można zakładać jakie Xavi zrobi zmiany na 20 meczy do przodu. Po cholerę on regularnie wpuszcza Alonso i wymienia całą obronę prawie. Bardziej defensywnych zmian to i Czesio by nie zrobił
2
Myślałem, że nie zobaczę gorszego pomocnika w Barcelonie niż Andre Gomez czy Denis Suarez.....Kessie przebija ich bez problemu
0
@mate92 widzę jak Kessie prezentuje się podczas meczu
1
Kessie super, napewno zagra dobrze. Torre niech zagra za 5lat
2
Raphinha jest jeszcze gorszy niż Ferran
0
@Transu96 ja już w tym tygodniu odpuściłem. Trafiłem Cantone, sprzedałem go, zrobiłem sobie cały skład jaki chciałem i bilans 4-7 miałem xd gdzie starym składem na luzie 14 win robilem
1
@tbas w Atletico Simaone to i Messi mógłby być rezerwowym xd
0
@Emhyr a Pirlo? Oboje chyba podobny poziom
16
Nie uważacie, że sprawy typu gwałt czy molestowanie powinny mieć jakąś "datę ważności" jeśli chodzi o złożenie sprawy? Jak słyszę historię że kobieta pozwala chłopa o teoretyczny gwałt 10-15 lat po sprawie, bo nagle chłop został milionerem czy jakimś celebryta to mi się śmiać chce. Przez tyle lat miała gdzieś fakt że była zgwałcona, ale ze jest okazja wymusić milionowe kary to pozwę gościa od tak
4
@Arkon wg mnie adekwatna, aczkolwiek nie rozumiem czemu nagle w środku sezonu. Powinni na starcie przyszłego sezonu zaczynać z minusem i tyle
0
Skończyła się ta paletkara....teraz tylko Harry Potter na motorze został
12
@Szmulek gość jest w obronie tragiczny jak Semedo ale że ma trochę asyst to jest uznawany za najlepszego PO w lidze xd
0
@Katalończyk 99 a jak to wyjaśnił? Bo nie słuchałem a ciekawe
6
@BulaKG delikatnie lepsza Chelsea, ale jak za tydzień włączysz jakiś mecz Stal Mielec vs Warta Poznań to poziomu nie odróżnisz
0
Ugną się jak z Griezmannem pewnie
2
Robertson już żółtą kartkę powinien dostać. Menda gorsza niż Vinicius
1
Szkoda, że w futbolu nie mogą przegrać obie drużyny. Dziś by tak pasowało w meczu "na szczycie" Liverpool vs Chelsea
1
@czółkovsky tak to jest....laska miała w dupie przez kilkanaście lat że była zgwałcona, gość dostał kontrakt w mistrzach NBA i nagle sobie przypomniała, a opinia o gościu poszła już
0
@sintesox na moje Carlo jeszcze zostanie
0
@MarcelNJ11 za coś ciekawego uważasz TOTY lub TOTY icon? To byś musiał mieć mega farta trafiając je :P
1
@ArterkHD Trossard