0

Oglądałem dziś w nocy Linette ale kobiecy tenis jest mi obcy, ta Sabalenka to tak jak Pliskova? Też siła razy ramię i siadzie? Czy lepiej się porusza po korcie?

0

@Messiah10 jak po tym co gramy możemy się cieszyć? Xavi wgl nie rozwija piłkarzy poza Dembele. Gramy 1-0 jak Atletico. Nie wychodzimy drugi raz z rzędu z grupy LM a ja czytam, że dziwne i nieuzasadnione marudzenie.....

0

Xavi i tak by go wystawił

3

Alonso wchodzi co mecz....bo po co dać wejść Torre czy Riadowi xd niesamowite jak Xavi jest zaślepiony w 16-17zawodnikow. Ciekawe co zrobi gdy Ci masowo będą doznawac kontuzji bo będą wyczerpani

8

Niech Pedri masuje sobie nogę bo Xavi już planuje go wystawić w weekend w lidze. Co by to nie było jakby on nie zagrał

6

W meczu Villareal vs Real to był karny dla Villareal gdy się podpierał. Teraz nie ma xd ja bym w obu przypadkach nie odgwizdał ale przepisów odnośnie ręki nie idzie odróżnić

0

@Kinginiesta pomocą wgl nie rotuje

0

@ranger3120 no zobaczymy jacy będziecie zachwyceni gdy będziemy prowadzić i Xavi zrobi genialne zmiany xd wpuszczając co mecz te same placki

0

@Nano22 z 16 Getafe w lidze tez zagrali komplet xd to skoro nie w CdR, nie z prawie ostatnimi drużynami w lidze to kiedy oni mają odpocząć? Kiedy mamy ogrywać rezerwy. Dostał Xavi szeroką kadrę a korzystać z niej nie umie.

0

Super Xavi rotuje. Gavi i Pedri to chyba umrą prędzej niż dożyją 23 roku życia. A Torre jeb na trybuny xdd przecież to jest żart. Jeszcze nasz treneiro zrobi swoje genialne zmiany wpuszczają Roberto, Albę i Alonso. Jesteś młodym piłkarzem i chcesz zniszczyć sobie karierę? ZaprasAmy do Barcelony. I potem się dziwić że przegrywamy rywalizację z innymi klubami o wielkie talenty z Brazylii czy Francji

0

@Gaz żeby być pomocnikiem to też trzeba pracować w odbiorze i pressingu

1

@Ptasior MLS akurat fajne jest do oglądania :D polecam

0

@maroon często seksistowskie teksty i rasistowskie

0

@kibicsportu no chyba, że tak. Mój blad

0

@tristan87 wykupują ligę Saudyjską, a nie mają żadnej innej, na skoki ich nawet nie stać

1

@JimMorrisonFCB dobra, czas iść do okulisty.....nie zauważyłem tu Laporte xd

0

@barcowy1899 nieodpowiedni gracze i głupie transfery, za które LeBron był odpowiedzialny

0

@Encore z tej listy to każdy by od razu miał u nas podstawowy skład

10

To fachowcy z Barcelony pewnie by wyciągnęli z 5mln od Atletico

1

To co, dzisiaj klasyczne zmiany Xaviego i wpuszczenie Alby, Erica, Alonso i Kessiego? 4 defensywne bo po co atakować?

0

@Tomek54321 czyli nie wejdzie xd nawet jak prowadzimy 3-0 to Xavi woli wpuścić Alonso, Erica i Albę

0

@TheNekro94 i trzeba dodać, ze gdyby nie Covid miałby zapewnie kilka więcej

1

@ranger3120 Federer? To że grał najbardziej technicznie czy elegancko nie znaczy że był najlepszy

8

Można nie lubić Djokovicia o zachowanie i inne rzeczy, ale no jest najlepszym tenisistą w historii.

0

Oby zagrał Pena i Torre. CdR to miał być puchar dla nich. Xavi i tak nie rotuje prawie wgl w pomocy to niech chociaż chwilę zagra Torre w CdR

8

Za moich czasów to rakietą się w kosmos leciało, a nie że jakieś dwie kobietki se rakiety używają do odbijania piłek i jeszcze im to wychodzi

0

Tyle niewykorzystanych okazji na break pointa może się zemścić

0

Ale co Pliskova teraz obroniła break pointa to trzeba oddac

1

Kurcze drugi czy trzeci gem z rzędu Magdy gdzie znika pierwszy serwis

0

Pliskova się rozkręca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?