2

Nie przesadzajmy z tym karnym. Ja to wolę nie wygrywać po takich karnych. Już wystarczy że jeden zespół tak wygrywa w lidze

20

Nie nie w tempo Cwiakalo tylko Lewandowski przyjąć piłki nie umie

0

Dajcie te wolne czy różne wykonywać ter Stegenowi. Nie może być gorszy w tym elemencie niż Raphinha

0

Tydzień temu Real Madryt vs RSSS 0-0 po super meczu i kapitalnym występie bramkarza. Dziś powtórka

0

@msmsms to przecież nieważne kto awansuje zostanie wykartkowany na finał i będzie musiał grać juniorami

0

@Firestone to daj mnie do zignorowanych i będziesz mieć wywalone xd nie będę chwalił tego co widzę od kilku tygodni. Jak jest co chwalić to chwalę

0

Cwiakala przestan pieprzyć wyłącznie tylko o tym Lewandowskim....boże co za gość

0

Frankie te podania ma genialne....tylko by żeby je wykonywać ktoś musi wbiegać zza plecy obrońców xd u nas ostatnim skrzydłowym który to robił był Pedro

0

Jakby teraz to nas przyszedł Juninho Percambucano (czy jak to się pisało) to i tak by nie strzelał z dystansu

1

Nie no, ale Lewandowski jest w tak samo słabej formie jak Fati czy Ferran. Nie umie przyjąć piłki, zwalnia każdą akcję i z prostymi podaniami ma.problem

0

@abram3k jedno podanie ma być usprawiedliwiem fatlnej gry przez 4miesiace?

9

Ale Lewandowski jest w fatalnej formie. On ma problemy z przyjęciem piłki.

1

Raphinha drugie genialne zagranie nie licząc meczów przedsezonowych

1

Raphinha lepiej opóźnia nasze kontry niż rywal xd

0

@Firestone no posłuchaj sobie, on wszędzie widzi zalety Lewandowskiego i nigdy go nie oceni źle

1

@PiotrR chyba narodziny :P

0

Ciekawe ile razy Cwiakala wspomni nazwisko Lewandowski....ten jak myśli o nim ma potop w gaciach większy niż Iwański na myśl o CR

0

@Xxxbarca4ever chce kiedykolwiek, a Xavi gra tylko tym skladem w pomocy.

0

Ja rozumiem, że jedyny nasz atakujący w formie jest kontuzjowany i każdy punkt się liczy, ale jak Xavi dalej tak będzie rotował w pomocy to w marcu i kwietniu w pomocy to będzie musiał Pena grać

0

@zadafcb ten to jak Najman z kończeniem kariery

0

@Faro Xavi Pedriego i Gaviego wystawi nawet wtedy gdy będą powinni pauzować

1

@Kidd no i szukają "problemów" tam gdzie ich nie ma, a tam gdzie są to ich nie widzą...

6

@dafik85 to zabronmy wszystkiego i elo

5

@Kgorecki2500no jak dziecko mało inteligentne i pije to codziennie to już wina jego i rodziców. Przez to cena energetyków wzrośnie pewnie o 20-30% i będą cierpieć inni

3

Co trzeba mieć w głowie by wprowadzić energetyki od 18 roku życia.....może niech kościół wprowadzą z ograniczeniem wiekowym. Za niedługo wszystkiego zabronią. Chupachupsa będzie trzeba na dowód kupować bo ma cukier w sobie

0

@lucca87 dobry piłkarz xd skończcie z tym. Gość jest na poziomie Kucharczyka

0

@lucca87 już czytałem że 5-6 czołowych zawodników odejdzie, bo jest zbyt niestabilna sytuacja. Ciężko to widzę

0

@lucca87 Raphinha wystarczy do spadku. Gość jest gorszy niż Ferran i nie wiem czemu dalej tyle ludzi go broni

0

Alarcon powołany....ale dziś to już napewno wejdzie

0

@TheNekro94 ale Tebas wcale nie musi lubić Pereza by lubić Real :D dlatego się dziwię, że nie wydają prawie wgl kasy. Nie mówię od razu o transferach za 100mln, ale jakiś skrzydłowy i napastnik na mecze z takimi Mallorca to by dla nich było zbawienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?