0

jak to jest, że cała trójka Raphinha, Ferran i Fati są w tak samo fatalnej dyspozycji a gra od początku tylko Raphinha

1

@Dembouz1899 dla mnie hit, super mi się oglądało, tym bardziej, że lubię krótkie seriale, 10 odcinków idealne

0

@AlphaNumeric jedyne co się różni to to, że tam był Messi a tu Rodri. Sorry, ale tamten karny był tylko za nazwisko

0

@maniak33333 no zdecydowanie prędzej widzę tu uderzenie niż tam na mundialu

0

Jakim cudem tu nie ma karnego w meczu Tottenham vs City a był w meczu Polska vs Argentyna xd

0

@HansFCB raczej nie. Sam Durant tego nie pociągnie, a nie dostaną za niego gwiazdy. Samych zadaniowcow

0

@Hubsao jakaś laska tak powiedziała i już niech chłop ma po karierze. Zapewne na piękne oczy jego poleciała. Coraz częściej laski oskarżają znanych sportowców i celebrytów i potem oni mają po karierze, a te nie ponoszą żadnych konsekwencji laleczki jedne. Oby poszła do więzienia za fałszywe zeznania i tam z nią zrobią to co sobie wymyśliła

1

Ciekawe czy jakiś sędzia będzie miał jaja by pokazać czerwoną kartkę temu debilowi

0

@tbas przy jego stole komentatorskim ma plakat Viniciusa....obecnie od jakieś białej cieczy Vinicius nie jest już czarnoskóry

0

Dobra, dawać po 4 czerwone kartki by nie mieli kim grać w następnej kolejce

5

Gdyby Nacho nazywał się Lenglet to za taki "atak" łokciem byłaby czerwień

2

Przy Viniciusie Casemiro wygląda na przyjemniaczka

1

Muriqi genialne wykończenie.

3

@Kgorecki2500 taaa jasne a prawdziwy Neapolitańczyk je pizze z ananasem

0

@Faro to byś miał pomyłkę xd

6

@Kgorecki2500 powinni Ci odebrać obywatelstwo polskie

0

@Faro był faul na obrońcy

0

Polska czwórka z Neapolu coraz bliżej mistrzostwa. Zieliński, Bereszynski, Reca i Dragowski już chyba świętują razem

0

@Radzio_94 raczej efekt nowej miotły w Evertonie. Przypuszczam, że w następnym meczu Arsenal już zagra na swoim poziomie z tego sezonu

1

Był tu gość który pisał serie o seryjnych mordercach, nie pamiętam nicku ale czy pisałem o tym Dahmerze? Wczoraj skończyłem to oglądać i tak zaciekawiła mnie ta historia i bym sobie poczytał

15

Jak widzę informacje, że pierwsza bezpośrednia czerwona kartka dla Casemiro to nie wierzę :D gość 10 kartek czerwonych na sezon powinien mieć

0

@IronSanHybrid już się nie mogę doczekać konferencji tych dwóch dżentelmenów :D

0

@panczo Raphinha wygląda nieźle??? Chłop jest tragiczny. Za gola z metra będziesz go chwalił? Podanie do Pedriego to było jego drugie zagranie od września warte odnotowania. Zero dryblingu. Zero pomysłu. O wykonywanych rzutach różnych nie wspomnę.

1

@Poro6niec ja jestem za. Mamy Gaviego, Pedriego i....tyle. dwójką pomocników nie osiągniemy zbyt wiele. Frankiego liczy już jako zastępstwo Busquetsa. Jeśli nie kosztowałby milionów-typu 100mln, to super transfer

0

Balde musi zagrać. Teraz tydzień przerwy to akurat odpocznie. Znowu dwójka Raphinha- Lewandowski którzy psuli wszystko? Już wolę Ferrana za jednego z nich

6

@Kessie kalkulowane :D

1

@luki9v piszemy o realnych opcjach? Bo jeśli nie to Enzo albo Kimmich, z realnych nikt bo nas nie stać nawet na Krychowiaka

23

Koeman miał gorszy skład, gorszego prezesa, gorszy morale i cały burdel na głowie. Do tego dał prawdziwa szanse młodym zawodnikom. Za to, że dał Pedriego i Gaviego to powinniśmy mu dziękować

0

@matirix20 nigdy nie chciałem Kloppa w Barcelonie i mam nadzieję, że nigdy tu nie trafi

0

@MesQueUnClub96 liczyli na niego ale się przeliczyli :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?