FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore w sumie to GSW mają jedną z najwęższych kadr :P tam jak ktoś wypadnie to musi grać Ty Jerome czy Moody :P
0
@Encore oby nie Barcelona. Pewnie Chelsea rzuci miliardowym kontraktem
0
Danilo vs Sommer, gdyby nie było spalonego to jest karny czy nie? W meczu Argentyna vs Polska to był karny, ale ostatnio w Premier League w identycznej sytuacji już nie bylo
0
@Recha_0684 ale co się stara xd kiedy gdzie w której minucie???
0
@Kondziubarca a co dziś zrobił dobrego
0
@Recha_0684 a co robi? Bo chyba nic dobrego
0
@Barca-Messi10 może i ja się go czepiam ale wy to go bronicie nawet za postawę w tym meczu xd chłop jest absolutnie fatalny.
1
Nie sądziłem, że można zagrać gorzej niż Raphinha z Villarealem...ale Messiemu nawet to wychodzi. Jeszcze gorszy mecz
0
@FireBarca1899 przecież Neymar pressuje mega dużo
6
Ferran czy Fati gdyby tak zagrali jak Raphinha to by dostali 3.0.....
0
@Kiok342 Balde. I Rashford i Garnacho (czy ktokolwiek wyjdzie jako drugi skrzydłowi) są bardzo szybcy, a Alba już nie raz pokazał że szybkościowo przegrywa wiele pojedynków
5
Salah potężny zjazd
0
@Mroziu obrońca z Frankfurtu. Duży silny
0
@escarabajo ale w następne okienko transferowe Bednarek napewno pójdzie do jakiegoś zespołu z Top6
0
@adambądkowski93 trochę głupota
1
@matirix20 może załóż jakąś stronę internetową gdzie będzie to widniało cały czas i jakiś licznik dni od finału
4
Podziwiam tych Amerykanów że oni aż tak żyją tym futbolem amerykańskim. I że tyle osób go tam ogląda, oglądam tylko te superbowl, seoznu zasadniczego i Play off nie oglądam i zawsze mnie zastanawia co tam jest takiego fajnego :P akcja trwa 5-7sekund i potem 2-3minuty przerwy. Jeszcze irytuje mnie to że Ci rozgrywający (to oni chyba są tymi quarterbackami) są zawsze wybierani MVP gdy inni robią za nich całą robotę. O
0
@Poro6niec przecież gdyby nie asysta to byłby znowu jego fatalny występ. Głupie dezycje, zero skuteczności i nie umiał wziąć Albiola na plecy by utrzymać piłki
1
@Kgorecki2500 mecz głównie w środku boiska, nawet jak były piłki otwierające to stoperzy obu drużyn czyścili. Gdyby Araujo i Albiol było w jednej drużynie to by śmiało można stawiać 0straconych goli
1
@Encore no jak piłkarze są zajechania to się nie dziwię że będzie ciezko
0
@matirix20 tylko Mbappe. Jednak widząc nasz atak to aż oczy bolą.
0
@fenix1983 ale Xavi wgl nie zmienia. Nie ma znaczenia czy grany na wyjeździe z Villareal czy u siebie z Elche
3
Xavi zajedzie piłkarzy. Zero rotacji
0
@Gacork dlaczego uznajesz, że Ferran gra jako 0, a dziś Raphinha jako 0,5? Przecież nie zrobił absolutnie nic
0
Cwiakala mówi o momentach Raphinhi???? Co on pieprzy xd
0
Najgorszy skrzydłowy w lidze
1
Cwiakala to serio wierzy w to co mówi, że Lewandowski gra dziś super mecz
1
70min żałosnego grania Raphinhi ale Xavi go zawsze będzie trzymał długo. Uczył się zmian u Smudy chyba. Nie można grać gorzej
1
Nie no dajcie już tego Tello czy Cuence za Raphinhe
6
Lewandowskiego ratuje asysta ale kolejny, beznadziejny mecz.