0

@El dominatore w sumie to GSW mają jedną z najwęższych kadr :P tam jak ktoś wypadnie to musi grać Ty Jerome czy Moody :P

0

@Encore oby nie Barcelona. Pewnie Chelsea rzuci miliardowym kontraktem

0

Danilo vs Sommer, gdyby nie było spalonego to jest karny czy nie? W meczu Argentyna vs Polska to był karny, ale ostatnio w Premier League w identycznej sytuacji już nie bylo

0

@Recha_0684 ale co się stara xd kiedy gdzie w której minucie???

0

@Kondziubarca a co dziś zrobił dobrego

0

@Recha_0684 a co robi? Bo chyba nic dobrego

0

@Barca-Messi10 może i ja się go czepiam ale wy to go bronicie nawet za postawę w tym meczu xd chłop jest absolutnie fatalny.

1

Nie sądziłem, że można zagrać gorzej niż Raphinha z Villarealem...ale Messiemu nawet to wychodzi. Jeszcze gorszy mecz

0

@FireBarca1899 przecież Neymar pressuje mega dużo

6

Ferran czy Fati gdyby tak zagrali jak Raphinha to by dostali 3.0.....

0

@Kiok342 Balde. I Rashford i Garnacho (czy ktokolwiek wyjdzie jako drugi skrzydłowi) są bardzo szybcy, a Alba już nie raz pokazał że szybkościowo przegrywa wiele pojedynków

5

Salah potężny zjazd

0

@Mroziu obrońca z Frankfurtu. Duży silny

0

@escarabajo ale w następne okienko transferowe Bednarek napewno pójdzie do jakiegoś zespołu z Top6

0

@adambądkowski93 trochę głupota

1

@matirix20 może załóż jakąś stronę internetową gdzie będzie to widniało cały czas i jakiś licznik dni od finału

4

Podziwiam tych Amerykanów że oni aż tak żyją tym futbolem amerykańskim. I że tyle osób go tam ogląda, oglądam tylko te superbowl, seoznu zasadniczego i Play off nie oglądam i zawsze mnie zastanawia co tam jest takiego fajnego :P akcja trwa 5-7sekund i potem 2-3minuty przerwy. Jeszcze irytuje mnie to że Ci rozgrywający (to oni chyba są tymi quarterbackami) są zawsze wybierani MVP gdy inni robią za nich całą robotę. O

0

@Poro6niec przecież gdyby nie asysta to byłby znowu jego fatalny występ. Głupie dezycje, zero skuteczności i nie umiał wziąć Albiola na plecy by utrzymać piłki

1

@Kgorecki2500 mecz głównie w środku boiska, nawet jak były piłki otwierające to stoperzy obu drużyn czyścili. Gdyby Araujo i Albiol było w jednej drużynie to by śmiało można stawiać 0straconych goli

1

@Encore no jak piłkarze są zajechania to się nie dziwię że będzie ciezko

0

@matirix20 tylko Mbappe. Jednak widząc nasz atak to aż oczy bolą.

0

@fenix1983 ale Xavi wgl nie zmienia. Nie ma znaczenia czy grany na wyjeździe z Villareal czy u siebie z Elche

3

Xavi zajedzie piłkarzy. Zero rotacji

0

@Gacork dlaczego uznajesz, że Ferran gra jako 0, a dziś Raphinha jako 0,5? Przecież nie zrobił absolutnie nic

0

Cwiakala mówi o momentach Raphinhi???? Co on pieprzy xd

0

Najgorszy skrzydłowy w lidze

1

Cwiakala to serio wierzy w to co mówi, że Lewandowski gra dziś super mecz

1

70min żałosnego grania Raphinhi ale Xavi go zawsze będzie trzymał długo. Uczył się zmian u Smudy chyba. Nie można grać gorzej

1

Nie no dajcie już tego Tello czy Cuence za Raphinhe

6

Lewandowskiego ratuje asysta ale kolejny, beznadziejny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?