1

@Emhyr Roberto się rozgrywa od gola z PSG. Kiedy Torre ma zagrać jak nie w tak napiętym kalendarzu, w meczu u siebie, przeciwko średniej drużynie, gdy w kadrze brak Pedriego a Busquets wraca po kontuzji? Kiedy ma zagrać jak nie w takiej sytuacji

6

@Cotutajsiedzieje od zawsze tak było :P

0

@Emhyr i wyszliśmy kolejny raz jak dzi..... Atletico, ruchają nas jak chcą w transfery xd

0

94min bez żadnego udanego kontaktu i od razu tu podnieta xd

1

W pojedynku byłych piłkarzy Barcelony Andre deklasuje Messiego o kilka klas. O tyle ile dzieliła ich w Barcelonie w drugą stronę :D

0

@magister97r Cavs będą tego żałować

4

Jak dyktować niesłuszne karne to tylko przeciwko PSG :D

0

@TheNekro94 oczekiwania oczekiwaniami ale na niego się nie da patrzeć. Stoi na tym boisku jak jakaś lalka na wybiegu. Obrzydliwa postawa. Jakby był na boisku za kare, a nie za grube miliony

1

@Barca1992 za chwilę "przecież on jako jedyny to ciągnie"

1

Nie no Atalanta w ciula wali znowu

0

@siataryj10 oo Busquets, o nim zapomniałem, odkąd gramy 4pomocnikami to jakoś da się na jego grę patrzeć :P

3

@MesQueUnClub96 de Jong, Balde i wg wielu tu Raphinha

0

Torre to nigdy nie zagra. Ale my marnujemy piłkarzom kariery. Busquets ledwo co wraca i Xavi już go chce wrzucić do 11....czemu mnie to nie dziwi

3

@Deviler nie ważne czy strzeli czy nie to trzeba jasno powiedzieć, że od mundialu jest wartością ujemną tej drużyny

0

Jakim cudem ten gość z Southampton nie dostał czerwonej kartki po kopnięciu Azpilicuety? Rozumiem, że nie było celowości ale no bez jaj.

1

@Deviler to się nazywa determinacja

16

Nikt nie wierzy, że Xavi da mu szansę. Prędzej Alonso wystąpi w pomocy

1

@Graves no ale skoro Luczo nie nazywamy topem bo trafił na MSN to tak samo Gaurdiole takim nie nazywamy bo dominował Europę tylko z Messim, Iniesta, Xavi itp.

3

@Kgorecki2500 ciężko mówić XD o drużynie która nas ponownie upokorzyła :P a w lidze i tak pewnie wygrają

0

@RoberDzik Mbappe, Haaland to Inzaghi, tylko umie dostawić nogę

2

@Kiok342 gdyby gdyby gdyby. Ten zespół obecnie w europejskich pucharach ma taki gen kompromitacji, że gdyby było w ostatniej kolejce tylko zremisować z Pilzno to by przegrali 3-0. Nie ma co gdybać, tylko skończyć z Albą, Busquetsem i Roberto w Europie. Oni wychodzą obsrani na każdego, nawet na Raków by tak wyszli

1

No to cyk Xavi zaczyna maraton Busiego, 90min w każdym meczu aż do kolejnej kontuzji

3

@Rust_Cohle ale on wyciągnie wnioski i za rok już napewno w europejskich pucharach będzie wyglądał jak Carlos prime

5

@chavez łatwe. Wywalam Xaviego. Ten jego minimalizm 1-0 jest dołujący. Ma kadrę szeroką a i tak gra 13-14 zawodnikami z czego najwięcej rotuje słabym Alonso i Albą. Guardiola czasem też ma dziwne odpaly z skladem ale jednak to już uznana marka, ktory rozwija zawodników

3

W Australii poważnie rozważany jest pomysł by na IO 2032 w Brisbane była nowa konkurencja olimpijska- zawody psów pasterskich. Ten świat już całkowicie porąbało na tle tych psów.

0

@Explode bo nie gra. Gdy grał w zeszłym sezonie to wyglądał lepiej niż Raphinha. W tym nie gra to nie ma liczb, chyba proste

3

@Kengo z tej logiki można wywnioskować że transfer Griezmanna był cudowny, bo też miał jakieś liczby a przyszedł z jeszcze bardziej defensywnej drużyny

2

@P33ck oczekiwałem po 30 meczach więcej niż 3 udanych dryblingów xd

0

@lucca87 to może Ciebie tak znafca że uważasz to za dobry wynik

1

@lucca87 no ja od skrzydłowego wymagam umiejętności gry 1-1 bo wtedy do upilnowania go musi być jakaś asekuracja i jest więcej miejsca w innych sektorach gry. A teraz tak naprawdę to nawet lewi obrońcy rywali nie do końca go pilnują bo nie ma to sensu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?