FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Roberto się rozgrywa od gola z PSG. Kiedy Torre ma zagrać jak nie w tak napiętym kalendarzu, w meczu u siebie, przeciwko średniej drużynie, gdy w kadrze brak Pedriego a Busquets wraca po kontuzji? Kiedy ma zagrać jak nie w takiej sytuacji
6
@Cotutajsiedzieje od zawsze tak było :P
0
@Emhyr i wyszliśmy kolejny raz jak dzi..... Atletico, ruchają nas jak chcą w transfery xd
0
94min bez żadnego udanego kontaktu i od razu tu podnieta xd
1
W pojedynku byłych piłkarzy Barcelony Andre deklasuje Messiego o kilka klas. O tyle ile dzieliła ich w Barcelonie w drugą stronę :D
0
@magister97r Cavs będą tego żałować
4
Jak dyktować niesłuszne karne to tylko przeciwko PSG :D
0
@TheNekro94 oczekiwania oczekiwaniami ale na niego się nie da patrzeć. Stoi na tym boisku jak jakaś lalka na wybiegu. Obrzydliwa postawa. Jakby był na boisku za kare, a nie za grube miliony
1
@Barca1992 za chwilę "przecież on jako jedyny to ciągnie"
1
Nie no Atalanta w ciula wali znowu
0
@siataryj10 oo Busquets, o nim zapomniałem, odkąd gramy 4pomocnikami to jakoś da się na jego grę patrzeć :P
3
@MesQueUnClub96 de Jong, Balde i wg wielu tu Raphinha
0
Torre to nigdy nie zagra. Ale my marnujemy piłkarzom kariery. Busquets ledwo co wraca i Xavi już go chce wrzucić do 11....czemu mnie to nie dziwi
3
@Deviler nie ważne czy strzeli czy nie to trzeba jasno powiedzieć, że od mundialu jest wartością ujemną tej drużyny
0
Jakim cudem ten gość z Southampton nie dostał czerwonej kartki po kopnięciu Azpilicuety? Rozumiem, że nie było celowości ale no bez jaj.
1
@Deviler to się nazywa determinacja
16
Nikt nie wierzy, że Xavi da mu szansę. Prędzej Alonso wystąpi w pomocy
1
@Graves no ale skoro Luczo nie nazywamy topem bo trafił na MSN to tak samo Gaurdiole takim nie nazywamy bo dominował Europę tylko z Messim, Iniesta, Xavi itp.
3
@Kgorecki2500 ciężko mówić XD o drużynie która nas ponownie upokorzyła :P a w lidze i tak pewnie wygrają
0
@RoberDzik Mbappe, Haaland to Inzaghi, tylko umie dostawić nogę
2
@Kiok342 gdyby gdyby gdyby. Ten zespół obecnie w europejskich pucharach ma taki gen kompromitacji, że gdyby było w ostatniej kolejce tylko zremisować z Pilzno to by przegrali 3-0. Nie ma co gdybać, tylko skończyć z Albą, Busquetsem i Roberto w Europie. Oni wychodzą obsrani na każdego, nawet na Raków by tak wyszli
1
No to cyk Xavi zaczyna maraton Busiego, 90min w każdym meczu aż do kolejnej kontuzji
3
@Rust_Cohle ale on wyciągnie wnioski i za rok już napewno w europejskich pucharach będzie wyglądał jak Carlos prime
5
@chavez łatwe. Wywalam Xaviego. Ten jego minimalizm 1-0 jest dołujący. Ma kadrę szeroką a i tak gra 13-14 zawodnikami z czego najwięcej rotuje słabym Alonso i Albą. Guardiola czasem też ma dziwne odpaly z skladem ale jednak to już uznana marka, ktory rozwija zawodników
3
W Australii poważnie rozważany jest pomysł by na IO 2032 w Brisbane była nowa konkurencja olimpijska- zawody psów pasterskich. Ten świat już całkowicie porąbało na tle tych psów.
0
@Explode bo nie gra. Gdy grał w zeszłym sezonie to wyglądał lepiej niż Raphinha. W tym nie gra to nie ma liczb, chyba proste
3
@Kengo z tej logiki można wywnioskować że transfer Griezmanna był cudowny, bo też miał jakieś liczby a przyszedł z jeszcze bardziej defensywnej drużyny
2
@P33ck oczekiwałem po 30 meczach więcej niż 3 udanych dryblingów xd
0
@lucca87 to może Ciebie tak znafca że uważasz to za dobry wynik
1
@lucca87 no ja od skrzydłowego wymagam umiejętności gry 1-1 bo wtedy do upilnowania go musi być jakaś asekuracja i jest więcej miejsca w innych sektorach gry. A teraz tak naprawdę to nawet lewi obrońcy rywali nie do końca go pilnują bo nie ma to sensu :P