13

@Faro jak po takim meczu da Ferrana na ławkę to może już odchodzić.

1

@taris no bo nawet gdy pozostałe drużyny wydawały się mocne w poprzednich latach to Real wygrywał, a teraz wszystkie się wydają słabsze, więc tym bardziej ma szansę wygrać. Z kimkolwiek nie zagra w następnych fazach będzie faworytem

1

@kiper09 Xavi jest u nas stosunkowo krótko ale i tak już można powiedzieć, że wniosków nie umie wyciągać. Ta trójka na pewno wystąpi jutro i boje się o jakiegoś Alonos

2

@MatBac1991 jego kontrakt będzie tak wysoki że żaden marketing tego nie przebije.

2

Ta obrona jest tak słaba, że i my byśmy wygrali więcej niż 1-0

0

@Firestone no chyba mi nie powiesz że dobrze bije różne? Choćby u rywali byly same krasnale to by nie przekopał ich

1

My może też byśmy takie gole strzelali gdyby Raphinha z stojącej piłki nie trafiał w pierwszego rywala

0

@Technik oooo o tym ancymonie to już zapomniałem :S

0

Karius, Donnaruma, Allison...Ci to mają szczęście do tych bramkarzy w LM

0

Ależ ten Gakpo to drewno. Strasznie niepasujący element

4

Cavaminga wyprowadził genialną akcje, a wy mówicie że jest gorszy niż Pedri czy Gavi.

0

Będzie spalony xd przecież ręką też można strzelić:P

1

@Graves Nyon

0

Ozark vs Outer Banks vs Lost. Jakbyście polecali te filmy od najlepszych?

0

Westbrook w LAC czyli jedna ekipa odpada z szerokiego grona faworytów:D

0

@Criss18Barca no jak kiedyś za 25ł mialem połówkę i przepoje, a teraz to tylko jakaś zytnia czy żubrówka jest w takiej cenie to co się dziwić

0

@Dironixu legendy już nie są tak dobre. Grywalnych jest z 5-6

1

@mateusz1989VeB obie interwencje czyste.

7

@tbas jak wyjdzie w podstawie to znak, że Xavi wgl nie wyciąga wniosków i z nim w Europie nigdy nic nie osiągniemy. Nie mówię tu o wygraniu LM ale nawet o awansie do 1/4 LM. Chłop jest synonimem wszytskich naszych kompromitacju

4

@Nhyz bez szału, ale nie ma tragedii. Aczkolwiek nie daje tyle ile powinien gość warty 50mln w tym wieku.

0

Nie wiadomo jak prezentuje się Torre, ale puścić go na rozgrzewkę a finalnie nie wpuścić gdy wykorzystałeś tylko 3 zmiany to cios w pysk. Ciekawe czy Xavi zrobiłby tak z Alonso, Albą czy Roberto. W sumie to nie ciekawe bo wiadomo, że nie

0

@Toretto jak po takim meczu Ferran zacznie na łąwce to trzeba wysłać okulistę, psychologa i wiele wiele innych lekarzy do Xaviego. Torres musi zagrać

0

@Pawel13sz ten to był grajek....gdyby głowa dojechala chociaż w 50% tego co miał talent to by walczył o ZP z Messim i Ronaldo

0

@Peciak nie no bez jaj. Chłop się bawił z obroną, w 5min mial więcej udanych dryblingów niż Raphinha od początku sezonu a ten też grywał z Elche czy Valladoid itp....Ferran zawsze tu będzie niedoceniany

8

@skakun95 chcesz wyjść Alba w europejskich pucharach? Gościem, który jest utożsamiany z wszytskimi kompromitacjami w tych rozgrywkach?

2

Dopóki jest Xavi to oczywiste, że Alarcon to tylko jednorazowa przygoda.

6

I po co Xavi wpuszcza piłkarzy którzy grają? Nie może zbudować takich młodych piłkarzy by chociaz powąchali ligę....

0

Kessie fajnie gra, no ale kurna Torre!!!!!!

0

Może by tak wpuścić Torre albo Alarcona? Czy wejdzie znowu Kessie, Alonso czy Alba...

4

Tylko teraz proszę w drugiej połowie o Torre i Alarcona, a nie jakieś Alonso czy Alby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?