FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Faro jak po takim meczu da Ferrana na ławkę to może już odchodzić.
1
@taris no bo nawet gdy pozostałe drużyny wydawały się mocne w poprzednich latach to Real wygrywał, a teraz wszystkie się wydają słabsze, więc tym bardziej ma szansę wygrać. Z kimkolwiek nie zagra w następnych fazach będzie faworytem
1
@kiper09 Xavi jest u nas stosunkowo krótko ale i tak już można powiedzieć, że wniosków nie umie wyciągać. Ta trójka na pewno wystąpi jutro i boje się o jakiegoś Alonos
2
@MatBac1991 jego kontrakt będzie tak wysoki że żaden marketing tego nie przebije.
2
Ta obrona jest tak słaba, że i my byśmy wygrali więcej niż 1-0
0
@Firestone no chyba mi nie powiesz że dobrze bije różne? Choćby u rywali byly same krasnale to by nie przekopał ich
1
My może też byśmy takie gole strzelali gdyby Raphinha z stojącej piłki nie trafiał w pierwszego rywala
0
@Technik oooo o tym ancymonie to już zapomniałem :S
0
Karius, Donnaruma, Allison...Ci to mają szczęście do tych bramkarzy w LM
0
Ależ ten Gakpo to drewno. Strasznie niepasujący element
4
Cavaminga wyprowadził genialną akcje, a wy mówicie że jest gorszy niż Pedri czy Gavi.
0
Będzie spalony xd przecież ręką też można strzelić:P
1
@Graves Nyon
0
Ozark vs Outer Banks vs Lost. Jakbyście polecali te filmy od najlepszych?
0
Westbrook w LAC czyli jedna ekipa odpada z szerokiego grona faworytów:D
0
@Criss18Barca no jak kiedyś za 25ł mialem połówkę i przepoje, a teraz to tylko jakaś zytnia czy żubrówka jest w takiej cenie to co się dziwić
0
@Dironixu legendy już nie są tak dobre. Grywalnych jest z 5-6
1
@mateusz1989VeB obie interwencje czyste.
7
@tbas jak wyjdzie w podstawie to znak, że Xavi wgl nie wyciąga wniosków i z nim w Europie nigdy nic nie osiągniemy. Nie mówię tu o wygraniu LM ale nawet o awansie do 1/4 LM. Chłop jest synonimem wszytskich naszych kompromitacju
4
@Nhyz bez szału, ale nie ma tragedii. Aczkolwiek nie daje tyle ile powinien gość warty 50mln w tym wieku.
0
Nie wiadomo jak prezentuje się Torre, ale puścić go na rozgrzewkę a finalnie nie wpuścić gdy wykorzystałeś tylko 3 zmiany to cios w pysk. Ciekawe czy Xavi zrobiłby tak z Alonso, Albą czy Roberto. W sumie to nie ciekawe bo wiadomo, że nie
0
@Toretto jak po takim meczu Ferran zacznie na łąwce to trzeba wysłać okulistę, psychologa i wiele wiele innych lekarzy do Xaviego. Torres musi zagrać
0
@Pawel13sz ten to był grajek....gdyby głowa dojechala chociaż w 50% tego co miał talent to by walczył o ZP z Messim i Ronaldo
0
@Peciak nie no bez jaj. Chłop się bawił z obroną, w 5min mial więcej udanych dryblingów niż Raphinha od początku sezonu a ten też grywał z Elche czy Valladoid itp....Ferran zawsze tu będzie niedoceniany
8
@skakun95 chcesz wyjść Alba w europejskich pucharach? Gościem, który jest utożsamiany z wszytskimi kompromitacjami w tych rozgrywkach?
2
Dopóki jest Xavi to oczywiste, że Alarcon to tylko jednorazowa przygoda.
6
I po co Xavi wpuszcza piłkarzy którzy grają? Nie może zbudować takich młodych piłkarzy by chociaz powąchali ligę....
0
Kessie fajnie gra, no ale kurna Torre!!!!!!
0
Może by tak wpuścić Torre albo Alarcona? Czy wejdzie znowu Kessie, Alonso czy Alba...
4
Tylko teraz proszę w drugiej połowie o Torre i Alarcona, a nie jakieś Alonso czy Alby