2

@Kidd transfer idealny, a nie bezsensowny. Nie kosztowałby duzo, marketingowo kosmos, zyski z sprzedaży biletów/koszulek i do tego genialny piłkarz

4

@AFA90 Chelsea bo kto by inny.

0

@AdiKingu96 idiotyzm.

2

@GeneralXavi chyba nikt normalny po jednym meczu nie zacznie w nich wierzyć :D

0

I weź tu zrozum piłkę nożną.... football bloody hell

0

@SuperPatsonFCB ja rozumiem takie podejście. Ja też nie oczekuje że tu nagle będzie taki-taka jak za Guardioli czy porywający spektakl co mecz. Ale oczekuje, że z tak słaba Valencia czy z Cadiz czy z Mallorca będziemy potrafili zdominować rywala, strzelić 3-4 gole i "dogorywać" do końca spotkania.

3

Ja nie rozumiem jak można być zwolennikiem Xaviego. Wyniki wynikami ale serio was zadowala taka gra? Rozumiem zagrać jeden słaby mecz na pięć możliwych, ale zagrać jeden dobry na 20mozliwych? Przed sezonem ściągnęliśmy wielu zawodników i dalej gramy piach, a w większości meczy ratował nas ter Stegen. Xavi zajeżdża wszystkich piłkarzy a potem narzeka na kontuzje.

2

szkoda, że macie wyłącznie takie mecze a takie 4-0 z Villareal (czy ile tam było w październiku) to jedynie wyjątki co kilka kolejek

3

@kamyk_23 ale po co Busquets ma sobie rękę złamać?

0

@totalcrack no faul ewidentny. Tu niestety nie ma co dyskutować

1

Dobra, Fati już gwiazdorzy za bardzo.

7

Ściąga de Jonga, wpuszcza Kessiego i gramy tercetem Roberto, Busquets, Kessie? Xavi to ma chyba wklęsłe cojones skoro nawet w takiej sytuacji nie postawi na Torre

20

Może i Torre czy Alarcon nie mają doświadczenia, ale nikt mi nie powie że zagrają gorzej niż Roberto czy Fati. Przynajmniej by biegali i presowali

0

Roberto nie trafił w piłkę. Niektórzy powiedzą, że specjalnie

1

@Katalończyk 99 nie prawda

3

Busquets xddd petarda jak Carlosa

4

Jakim cudem de Jong nie dostał żółtej kartki xd

3

Roberto jaki kurna powrót za tym Correia.....boże po co oni go podpisali znowu

0

Raphinha prawie udany drybling

1

@Emhyr niech oni zaczną dośrodkować to będzie lepiej......a nie, z dośrodkowaniami jest równie słabo xf

0

Monaco 2017 czy Ajax 2019 w LM? Która drużyna wg Was była lepsza?

0

@Kamiloza91 ja już przestaje wierzyć w te treningi od kiedy Gomes na nich pokazywał techniki na poziomie 10x zwycięzcy ZP. Tak, w tak ważnym meczu chce by zagrał bo na to wychodzi, że każdy mecz jest ważny i on nigdy nie zagra. Poza tym np Busquets na przestrzeni ostatnich 5 lat w tylu ważnych meczach grał katastrofę i co? i dalej gra.

2

@Kamiloza91 dla mnie to oczywiste że musi wkoncu zagrać Torre skoro nie ma ani Pedriego ani Gaviego.

0

@kylian7 trenuje wszystkie parte, ale chce się najbardziej skupić nad brzuchem. Ostatnio się człowiek zasiedział i chce wrócić do w miarę ok wyglądu :P nie brakuje mi wiele by to wrócilo ale jak już wezmę się za ćwiczenia to chce to robić solidnie.

0

@gumaz takie 4x w tygodniu ćwiczenia i 3xbieganie/rower będzie git? czy lepiej 3x brzch i 4xbieganie?

0

ile razy w tygodniu warto ćwiczyć mięsnie brzucha by widać bylo skutki (oczywiście zakładająć odpowiednią dietę itp)? Oraz czy w dniach wolnych od ćwiczeń brzuch warto biegać? choćby po te 3-4 km?

0

@takisobiektos oby Embiid był zdrowy wkoncu w PO to poznamy jego prawdziwe oblicze

5

@Criss18Barca jestem pewny, że średnia oglądalność Plus ligi siatkarzy jest 4x większa niż Iligi.

0

@FcPortoFan1999 nie no LAC wejdą do PO

1

@insp1re zależy od rywala. Dziś np wg mnie lepiej, że gramy przed

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?