FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co się dzieje na zachodzie w NBA to jakiś żart :D
7
@Comfortable_ Francja ma ostatnio takie pokolenia, że ciężko zakładać nagły spadek jakości u nich
1
Polska powstaje w tym samym momencie co Voldemort na cmentarzu. To nie może być przypadek
3
Oby teraz kibice zbojkotowali ten mecz z Albania i przyszło z 5tys. Chociaż oni nie zasługują by i taka liczba kibiców ich oglądała
2
Szczęsny przez wiele lat w kadrze zawodził, ale na mundialu i dziś gdyby nie on to byłaby kompromitacja...w sensie ona i tak jest ale byłaby większa
4
@Aaron10 nikt oprócz Zielińskiego nie zasługuje.
2
@Walker wyjdź i nie wracaj
0
@FcPortoFan1999 Holandia? To już przed nią Anglia czy Portugalia
1
@zadafcb ciekawe czy White pojawi się na raw po WM
0
@DonMatteo901 taktyk by potem zobaczyć
2
@kubix05 moja siostra zbierała. Plus tego był taki że jak nie miałem pomysłu na prezent to kupowałem takie cosik xd
2
@dAvi_2 tyle co z Douglasa
0
@urbipl ciekawe o co z tym Darkiem był zakład że tak powiedział
0
@pt9 jak ona się wgl nazywa xd
1
@Kuba_1 4. Nie wyjście z grupy drugi raz z rzędu to katastrofa pod każdym względem (tym bardziej że Inter na jesień przegrywał/remisował z co druga drużyną). Dla mnie to jest większa katastrofą niż wygranie ligi sukcesem. Tym bardziej, że MVP ligi zostanie ter Stegen pewnie.
0
@Emhyr no ale to wyobrażasz sobie nic złego nie napisać na Real czy inny klub którego nie lubisz bo się skończy banem czy jeszcze gorzej?
1
@The_Man głupota.
0
@sidi12843 no ale w tym miesiącu również nas reprezentant nie powinien wygrać tylko potężny Francuz
3
@Kessie czyli już możemy zakładać, że za rok również z grupy w LM nie wyjdziemy....
1
@Mario96w noo to tak jak woleli Gomesa bo na treningach był połączeniem Zidane i Xaviego. Roberto gra tylko dlatego, że jest wychowankiem i strzelił gola w 6-1. Swoją postawą na boisku nie broni się od 5 lat
1
@Mario96w no bo widzę w "akcji" Roberto. A Ty jak nie oglądasz meczy i nie widzisz jego popisów to już inna sprawa
3
@Mario96w a tak gramy z Roberto który się kopie po czole przeciwko potężnemu Elche. Jeden mecz z Realem niczego nie zmienia, że gość jest katastroficzny i Torre napewno nie jest gorszy
1
Ten sztab medyczny to trzeba wywalić. Zwolni się pensji trochę a gorzej i tak nie będzie
0
@barcelonaLM są jakieś przewidywania odnośnie innych kart na urodziny?
0
@MesQueUnClub_87 to już raczej nie klątwa tylko po prostu podatność Araujo na kontuzje
0
Kounde na SO wygląda znacznie pewniej niż na PO. Na tej prawej stronie mam wrażenie, że w każdym meczu popełnia jakieś 2glupie błędy
2
Ja rozumiem uwielbienie Gaviego za jego poświęcenie i zaangażowanie, ale jak można go bronić za to "wejście" w Ceballosa. Idiotyczne zachowanie, które mogło się skończyć czerwona kartką. Gardzilismy wiele lat zachowaniami Pepe, Ramowa czy Casemiro ale to było zagranie w ich stylu.
1
@Worny no ale to jest czerwona kartka. Głupie zachowanie. Niech on się trochę ogarnie
0
Nie no Busquets idź gdziekolwiek z tej Barcelony. Dramat. Szkoda strzelić ryja
2
Lewandowski gra równie słabo co Ferran czy Fati