FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FcBarcelonaFanMSN głowa nie współgrała z talentem.
0
@Kondziubarca tylko taki problem ze obecnie w ataku oprócz Dembele mamy samych średniaków
1
@Kondziubarca widzą się codziennie na treningach to jeszcze buzi w restauracji mieli sobie dać? Już bez jaj. Sprzedaż Ferrana to głupi pomysł
2
@bartas97 ale też teraz coś zrobisz zlego, powiesz że miałem depresję i jesteś usprawiedliwiony
0
@Nhyz niby to BACK taka chwalona a co mecz ter Stegen musi pokazywać 2 genialne interwencję
0
@zadafcb w Japonii sportem narodowym jest baseball? Ja to byłem pewny że jakieś sumo czy cos takiego
2
@Kengo łatwo tak mówić wiedząc jak Suarez sobie poradził w Barcelonie. Suarez w ich wieku był zdecydowanie najgorszym piłkarzem, więc jego jako ostatniego bym wybrał
0
@Emhyr jeżeli to byłoby prawda to oby i Laporta i Xavi odszedł jak najszybciej. Tak to może mówić trener Legii czy Lecha
1
@PatrychoO nie gram od kilku tyg w Fifę....ale dla Benteke ja ściągnę ponownie :D
2
@PerfecT0 ja byłem na takim wyjeździe z jednym ziomkiem, a już na miejscu w 10osob ładowaliśmy wódę o 16 w Barcelonie xd. Więc jak trafisz na ludzi w swoim wieku to nie tak źle powinno być
0
@Emhyr w to okienko oni o nikogo nie będą walczy by został z wyjątkiem Mbappe. Jak będzie oferta za Hakimiego, Verrattiego czy Marquinhosa to też oddadzą
0
@czółkovsky a ten co miał jakieś akcje z bronią to jak się nazywa? on chyba też w top5 był przyszłorocznego draftu
1
@DonMatteo901 oby nie, nie chciałbym tak słabej druzyny w półfinale
1
@barcanawieki no kto by się spodziewał.....premia dla tego skauta co go wymyślił
0
@kuz przecież w drugim meczu przegraliśmy xd
0
@kuz jeden mecz z Bayernem niczego nie zmienia. Niech Messi zapyta Semedo, Albę, Pique i Busquetsa czy to nie tak
1
@FcPortoFan1999 Conte+ Mbappe+Messi+Ramos itp? Co może pójść nie tak
0
@require gość wypada do końca sezonu....jak można być takim kretynem by pisać że urodziny siostry ważniejsze.
6
Para środkowych obrońców Choupo Moting-Fati to by było lepsze niż Maldini-Baresi
1
PSG dziś odpada (załóżmy)...Neymar już na wylocie, Mbappe też się wtedy obrazi na wyniki i odejdzie, Messiemu się kończy kontrakt i raczej w tym wieku nie będzie twarzą nowego PSG i też odejdzie. Czyżby koniec wtedy wielkiego projektu PSg? Może skończą jak Malaga....oby :d
0
De Jong u nas gra jak w Ajaxie, de Ligt z tego co czytam czasami o Bundeslidze też....niech jeszcze Ziyech tak zacznie grać
1
Ta ławka PSG to poziom jakiego Rayo Vallecano
0
Dorzucić do tego meczu Adame Traore k sztafeta 4x100 na olimpiadzie by mogla wystartować. Mbappe-Davies-Hakimi-Traore
0
@Azrik o tym mowie. Już nie przesadzajmy z tą "ogromną" różnica. Neymar był blisko poziomu Ronaldinho.
0
@Qba2312 byl w finale LM....to większy sukces niż my odnieśliśmy od jego odejścia. I PSG jednak nie kompromitowało się w tych rozgrywkach jak my z Bayernem czy 2x nie wychodząc z grupy
1
Szkoda, że Neymar jest tu tak wyśmiewany i umniejsza mu się. Odszedł to odszedł, nie jego wina, że Barcelona rozdała 222 mln innym klubom przepłacając potężnie. Dał wiele dla tego klubu, wróciła na chwilę magia po Ronaldinho (Messi i Iniesta to inny rodzaj dryblingu), a tu czasami można odnieść wrażenie, że nie wyróżnia się niczym i jest na poziomie jakiegoś Alexisa czy Pedro
3
@Ls0811 weź go szantażuj. Jak Ci nie zapłaci 200tys wszystko jego dane będą ujawnione
0
@cris2706 bardziej szok po powtórzonym karnym.
1
@BorzyKrzys no ale Ty wcale nie jesteś lepszy takimi komentarzami ignorując to, że ktoś może mieć inny gust muzyczny niż Ty. Ja np lubie posłuchać Maty a za gówno uważam Metallice czy AC/DC
0
@sidi12843 chłop ma troszkę nie tak z głową.