0

@JimMorrisonFCB to napisałem, że niektóre nazwiska to xd

0

@Messibestplayerintheworld a ja brak Araujo jestem w stanie zrozumieć. Bardzo rzadko gra, dużo kontuzji. Aczkolwiek niektóre nazwiska na tej liście to xd

2

Gianelli co broni.... lepiej niż niejeden libero :D

1

@Deviler z dwójką złego Hagi, ale żaden tak naprawdę xd

3

Jastrzębie wykonuje pierwszy krok do finału. Fornal kozak jakich mało, a Popiwczak już od 2lat powinien być libero w kadrze. Oby ZAKSA dziś też tak zakończyła :D

1

@FcPortoFan1999 Ankara i tak zrobiła coś ponad swoje możliwości. W ćwierćfinale trafili na słabe Lube, oprócz Nimira też nie ma za dużo indywidualności

3

@damianfcb105 ja proponuję jeszcze Hakimiego na PO i Araujo wtedy na SO

0

@Encore oby tylko Perugia nie miała swojego dnia w zagrywce, bo Bednorz będzie obijany potwornie

4

Już za 1,5 zaczynamy półfinały LM w siatkówce. Ja rozumiem, że na świecie to sport trochę niszowy, ale to jest żart że w Polsce się tak mało o tym mówi, gdzie istnieje szansa na polski finał. O żałosnych kopaczach, którzy przegrywają z Czechami i ledwo wygrywają z Albanią trąbią tygodniami i miesiącami, a o siatkówce cisza. Tym bardziej, że w Polsce tym sportem interesuje się równie dużo osób. Wystarczy spojrzeć na wypełnienie hal czy narodowego w 2014r. Oby ZAKSA i Jastrzębski pokazali że warto o nich gadać

1

Klay Thompson najpierw nie grał przez ponad 900dni, a w obecnym sezonie bardzo możliwe, że zdobędzie najwięcej "3" w sezonie regularnym ze wszystkich zawodników.....a niektórzy powiedzą, że Lillard jest lepszym strzelcem :D

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie wiem jakiś taki klocek trochę. Grałem czy to zimowymi Varane i Tomori, czy tymi mundialowymi Kounde i Militao, nominacją Bremera TOTY i wypadł najgorzej. Mało zwrotny

0

Ceballos jak jest w formie to jest dobry kozak, ciekawie będzie zobaczyć jego z Pedrim kiedyś w kadrze Hiszpanii, może to wyglądać super

0

@ZwyklyKibicBarcy04 grałem tym Araujo i jest totalnie beznadziejny. Sprzedałem po 4meczach.

3

@maroon w meczu z Chorwacją to żadna kontuzja mu nie przeszkodziła, a powinien mieć hattricka minimum :D

0

@andres_xavi no mam taką nadzieję...ale to pewnie wtedy zostanie sprzedany gdzieś za 140mln i presji nie dźwignie

2

@andres_xavi że ten sezon wybitny, ale za rok będzie wyglądał jak taki Walcott z Arsenalu. Dobry, ale nie wybitny

0

@Antimadridista_WR przyszłość, ale bez Grimaldo. On wcale nie jest taki dobry skoro dalej gra w Benfice, a mamy Balde - trzeba jego szlifować

2

@Kessie i się powodzi w życiu

1

@Ojciec5tkidzieci siatkówka to taka gra gdzie gra kilkanaście drużyn a na końcu i tak wygrywa ZAKSA :D

3

@Lukikiki nie no Messi bez dwóch zdań. Ronaldinho wg mnie jest mocno przeceniany jeśli chodzi o klubowa legendę. Gość zagrał tu 2-3sezoby dobre. Nie jest wg mnie w top 10 legend klubu, ani osób które miały wpływ na historię klubu

2

Lewandowski jak przepchany....gdyby Milik tak zrobił to już by miał ocenę 1/10

1

W meczu Czarnogóra vs Serbia jest tylko jeden piłkarz którego nazwisko nie kończy się na "ic", chyba że flashscore coś kłamie

1

@Mario96w plusem Tuska jest to, że żyje ktoś taki jak Kaczyński

0

@Kondziubarca no i ostatnie zdanie jest tu najważniejsze. Może i to by było romantyczne w świecie futbolu itp itd, ale znowu rozwalać komin płacowy na zawodnika, który już jest w solidnym wieku to głupota. Nie wierzę, żeby przyszedł na warunkach jak Alves

2

@Kengo Hasbulla dobry byczek

3

@Emhyr Ronaldinho -Adriano-Henry

1

@fart NBA się skompromitowalo tak niską karą. Powinien dostać z 30meczow zawieszenia bo tych jego "akcji" było kilka

1

@FcBarcelonaFanMSN Riada to tylko po to by potem wystawić Alonso chyba

0

@Donnie_Darko czarnoskórym to chyba brakuje chromosomu mózgu

1

@FcPortoFan1999 ja to mam nadzieję, że Memphis sobie rozwalą ten swój głupi ryj na byle jakim zespole i nigdy więcej już do PO się nie dostaną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?