FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś zaczynamy PO w NBA. Jak przewidujecie pierwszą rundę? :D ja widzę tak:
Bucks w 4; Boston w 5, 76 też w 5, Cavs w 6 a na zachodzie: Denver w 6, LAL w 7 oraz Suns i GSW w 5
3
@Kinginiesta to i tak weźmie drugie 10 baniek :D
1
@Kinginiesta każdy by wybrał 10mln xd
2
@Comentateiro ja bym powiedział, że NYK vs Cavs to najciekawsza para, najbardziej wyrównana :D 76 i Boston rozwalą rywali pewnie 30pkt, a GSW wydaje mi się że pierwszy mecz wygra doświadczeniem
0
@Pablit nam to podoba się ta Ligi Europy chyba.
0
@Zazinho znaczy w żaden sposób nie chce umniejszać jemu, bo w PO to on jest chyba Top 5 zawodników, ale ogólnie Miami po tym finale w bańce nie zachwyca. Liczą, że Hero i Bam wskoczą na poziom all star
0
@Zazinho nie zagral słabo, ale zagrał słabo jak na Butlera w PO :P
1
Miami chyba za bardzo uwierzyli, że sam Butler jest wstanie wygrać mistrzostwo. W tych Play in gra słabo, ale w sumie gdy on tego wózka nie pociągnie to wygląda fatalnie
2
@sidi12843 dobry, ale nie polecam grać w 10
0
@DonMatteo901 to mam nadzieję, że ta nieletnia kiedyś zostanie porządnie ukarana czy to przez sąd czy to przez życie. Najłatwiej oskarżyć kogoś bogatego o gwałt i potem mieć wywalone
0
@lucca87 a po co żeś ten + dawał xd
4
@RoberDzik fart fart fart.....może po prostu na to zasługują? Bo np my byśmy nie wygrali żadnej ligi z naszym mentalem skoro oni są obsrany przy remisie w dwumeczu
4
@bartas97 do nas do pomocy go
11
@LM10GOAT i zagra coś w sezonie 2027/2028, całe 10min przy Xavim
0
@kynio302 Suarez zakręcił nimi jak chciał
2
@Encore stawianie van Dijka obok tej dwójki to jak spoliczkowanie ich.....różnica dwóch klas
5
Alez pięknie jest oglądać dzień po dniu dwie drużyny grające najbardziej ofensywny futbol w Europie
1
Gdzie my do takiej gry....może i dobrze, że odpadamy po fazie grupowej
4
@Michu94 trzeba przyznać, że od kilku tygodni piłkarsko nic nie wnosi i to jest prawda
0
@AlwaysBlaugrana przecież Xavi robi to samo mówiąc że Real jest ciągle faworytem itp
0
@goldmetaxa jeśli ktoś się zachwycał jego gra to znaczy że widział tylko worek z 60mln a nie widział meczów.
2
I weź tu przekonaj jakiegoś młodego zawodnika do tego by do nas przyszedł....przecież to jest siedzenie na ławce 99% możliwych minut
0
Oni chyba nie wiedzą, że czyste konta ter Stegena liczą się tylko gdy rywal nie strzeli
2
Nie no nikt mi nie powie, że Torre nie zalsuguje na znacznie więcej minut przy tej marnej pomocy. Od najlepszej linii pomocy w historii do najgorszej w lidze. Tak, bez Pedriego można śmiało mówić że mamy najgorszą pomoc w lidze
4
Xavi woli grać obrońca na skrzydle niż dać szanse młodym. Jeszcze dawaj chłopem Alonso za Araujo. Dramat
2
@AmigoBlancos szkoda tylko, że gra w żaden sposób nie jest milsza dla oka
4
35min totalnej dominacji, dobrze że szybko strzeliliśmy te 3 bramki i teraz możemy luźno rozgrywać, w drugiej połowie wpuścić młodych jak co kolejkę i szykować się na ćwierćfinał LM
0
@Kakixbarca on nie umie przejść żadnego obrońcy, znacznie gorszych niż Ci z Girony
2
Lewandowski to ma życie. Jak strzeli to tylko i wyłącznie jego zasługa, a jak zagra słabo to wina kolegów i kontuzji.
3
Ciekawe czy Roberto by teraz grał w takiej Legii. Joshue to jednak inny poziom, zdecydowanie wyższy. W tamtej drużynie by nie grał tylko za bramkę strzeloną kilka lat temu