0

@supraomnes1 nie, dlaczego to byłoby coś dziwnego?

4

@ViscaBarca123 to bardzo źle, że trafił na Xaviego w roli trenera pierwszego składu, z którym Laporta chce przedłużyć kontrakt

0

@takisobiektos oby było min 4-2

0

@Hosh dla mnie to jest pewniak

0

@AmigoBlancos finał to półfinał City vs Real. Ktokolwiek nie awansuje z drugiego półfinału nie ma wg mnie szans z Realem czy City

0

@Cotutajsiedzieje no xd to samo pisałem jak marnował karne w kadrze czy odpadali z CA i MS a srebro w 2014 zawdzięczają tylko i wyłącznie genialne obronie, jeden gol stracony w fazie pucharowej i to w finale po dogrywce

0

@Firestone no cóż, tak to jest jak się jest na stronie gdzie o Messim nie można nic złego napisać

2

@sintesox to już jest tak durne.... Messi przez 10 lat w kadrze też nie był kluczowy bo przegrywali a byli wszyscy winni oprócz niego. Porównywać Norwegię do Argentyny

0

@Dalhi no ale wątpię by dali więcej niż 30mln

0

@betonito no ale ta trójka 90mln nie jest warta obecnie xd zwłaszcza patrząc jak my "drogo" sprzedajemy

1

@doc byłoby zbyt pięknie i Newcastle jest zbyt mądrze zarządzane od kiedy kupili ich te szejki o dziwo

0

@betonito dokładnie, 120mln i jest nasz

1

@barcanawieki no i fajnie kolejny wypalony zawodnik, z którym wyjdziemy z grupy LM....no może chociaż finał LE....no może chociaż nie odpadnięcie z byle kim

1

@Rust_Cohle ale przecież Alemany super bo zapłacił Leeds i Sevilli tyle ile chcieli.

0

@mrboom nie no Vaculika by nie łyknął.

0

@Criss18Barca to co jeździ Thompsen to coś niemożliwego. Tak się bawić z Madsenem czy z Pedersenem w środku tygodnia to aż ciężko uwierzyć. Michelsen piękny mecz, dwa ostatnie biegi oddane bez walki

0

@Herato jak dla mnie to będą mu mega wdzięczni. Przegrać z City to nie wstyd, każdy znał wady tej kadry a i tak przed sezonem 4miejsce każdy brałby w ciemno

2

I tak brawa dla Artety że z takim gigantem jak City potrafi prowadzić wyrównaną walkę do końca. Tym bardziej, że Jesus wiele tygodni był kontuzjowany

3

@wojopancer na kogokolwiek nie trafia w LM rywal jest obsrany, wiedzą że 3-0 w 85min to nie jest pewny wynik

0

@Kuba_1 a jakieś wideo?

1

@Korsain bo do błędu trzeba sprowokować rywala

0

@matirix20 Gavi to zdecydowanie nizsza półka niż Pedri, a Wierzę jest pomiędzy nimi

0

Ale tak szczerze mówiąc to czy przy tej bramce bardziej nie zawinił De Gea? Podał do obronycnorzy którym było 3 gości zaraz po tym jak przyjął, jasne błąd Harry'ego ale większy bramkarza

1

@Kuba_1 Guardiola nie jest nawet w top 5. LM go mocno weryfikuje.

0

@Tomo1989 ale Haaland bez podań by strzelił kilka razy mniej goli

2

@Snejku żaden. Haaland z takimi asystentami jacy są w Barcelonie by miał 5-10goli w lidze. A druga opcja to porażka ze względu na Raphinha i wydawanie tyle kasy na 34letniego Lewandowskiego

0

Haaland is over

1

@FcPortoFan1999 Olsztyn wydymany przez sędziego

0

@Rewolucja123 mamy wspólnego kolegę

0

@Malibu ale żałosny argument xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?