FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO stres to by mogli mieć dzieci z Orlando czy Detroit, a nie wielokrotni mistrzowie...
0
Jak można zarabiać kilkadziesiąt milionów za sezon i gdy nikt Cię nie atakuje nie trafiasz tyle wolnych.....
2
Jak zacząłem oglądać NBA dzięki GSW tak Poole to jakis paralityk
1
To powinien być karny dla kogutow. Ale Liverpool jak zawsze wspierany przez sędziów
0
@Khajio no ta czwórka to pewniak, Lobotke też by wziął bo gorzej niż Busquets być nie może e
0
@MesQueUnClub96 di Lorenzo, Zieliński, Gruzin i Osimhen napewno
1
@Wychowanek tylko Xavi tak buduje drużynę od tyłu, że najlepszym naszym piłkarzem jak bramkarz....obrona wcale nie jest tak szczelna
0
@KrychaFCB kibicuje od 2008r więc tak, mam prawo krytykować drużynę i gorszej gry niż w tym roku nie widziałem. Na czym polega ta praca? Na tym że co mecz ter Stegen musi nas ratować co kolejkę? Na tym że w 4meczach z rzędu strzelamy jedną bramkę? Że znowu w Europie kompromitacja? Wygranie ligi to jedyny plus ale mi jakoś ciężko czerpać dużą satysfakcję skoro wiem, że wygraliśmy ją meczami 1-0 bo tak gramy bezjajecznie w ataku. Xavi w żaden sposób tej drużyny nie rozwija
2
@Comentateiro trzeba skończyć z gadką że Embiid potrzebuje partnerów do pierścienia i skończyć wymieniać 76 jako faworytów. Embiid nigdy nie jest zdrowy wtedy kiedy trzeba.
0
@Survier dominujemy? W CdR nas wyjaśnili. Jak to jest że każdy wystrzelą formą na Barcelonę akurat....może dlatego że Barcelona Xaviego jest po prostu słaba
1
@Ali3231 mistrzostwo mamy prawie pewne, dać mu szansę w każdym meczu od początku albo na min 30min...jak coś pokaże to zostawić
2
@Survier przecież Arteta miażdży Xaviego. Ta bezjajeczna drużyna Xaviego by zajęła pewnie 7-8 miejsce w Premier league. Plus jakie transfery dostał Xavi a jakie Arteta.
0
@Danqoo żaden
0
@urbipl i do tego Szaranowicz "i wylądował!!!!"
0
@Miracle_aligner co robi Sabonjs??? Xd
3
@Anonymus0608 serce Golden i rozum chyba też....w game 6 nie pokazali doświadczenia, ale w game 7tego błędu już raczej nie powtórzą
1
@Comentateiro Murray to jakiś gen Butlera ma, że w PO mu się włączy Jordan
1
@Derean ciężko płacić 150mln za gości, który w sezonie jest 5x kontuzjowany. Araujo jak gra to kozak, ale jednak za bardzo jest wywyzszany w stosunku do tego ile gra
1
@barcelonaLM nie dojdziemy nigdzie z Xavim na ławce i Busquetsem w składzie
0
@Marcelinho99 patrząc jak grają nasze skrzydła nie zaszkodzi dawać mu szansy na 15-20min
5
Nie no ten gość serio nie wpuści dziś Torre i Yamala......dobrze, że jemu Van Gaal dał kiedyś szansę. Warto wpuścic teraz Dembele, Kessiego i np Garcie
3
Nie no xxddddddddd Alonso xdddd rzygać się chce i Alonso i Xavim. Niech obaj odchodzą do Arabów
0
Gavi albo jest tak zajechany, że nie ma siły kopnąć na 20m albo jest w aż tak beznadziejnej formie. W nagrodę zagra w następnym meczu
11
3-0 a i tak Gavi i Pedri pewnie będą grać cały mecz i z ławki się podniesie Alonso, Kessie i Alba
2
@kamyk_23 Xavi nie widzi na treningach nikogo oprócz swoich pupilków. Tylko kontuzje powodują zmiany w kadrze
1
@KrychaFCB no trochę tak, bo jak dostaną kontuzji to znowu wypadną na 3msc i wrócą po 6msc
1
@RonnieVEB chciałbym zagrać kims młodym gdy połowa składu była zajechana i kontuzjowana by teraz mogli chociaż być brani pod uwagę.....no ale wolało się grać Roberto czy Kessie i Alonso na SO
1
Wrócili kontuzjowani to i Xavi zaczyna zajeżdżanie.....alez to jest przewidywalne
1
@Sulimo mimo wszystko Ruch i Wisła, te kluby nie powinny grać na zapleczu
0
Roma vs Milan co za mecz.....co 10sekund ktoś leży