0

@BartqRKO stres to by mogli mieć dzieci z Orlando czy Detroit, a nie wielokrotni mistrzowie...

0

Jak można zarabiać kilkadziesiąt milionów za sezon i gdy nikt Cię nie atakuje nie trafiasz tyle wolnych.....

2

Jak zacząłem oglądać NBA dzięki GSW tak Poole to jakis paralityk

1

To powinien być karny dla kogutow. Ale Liverpool jak zawsze wspierany przez sędziów

0

@Khajio no ta czwórka to pewniak, Lobotke też by wziął bo gorzej niż Busquets być nie może e

0

@MesQueUnClub96 di Lorenzo, Zieliński, Gruzin i Osimhen napewno

1

@Wychowanek tylko Xavi tak buduje drużynę od tyłu, że najlepszym naszym piłkarzem jak bramkarz....obrona wcale nie jest tak szczelna

0

@KrychaFCB kibicuje od 2008r więc tak, mam prawo krytykować drużynę i gorszej gry niż w tym roku nie widziałem. Na czym polega ta praca? Na tym że co mecz ter Stegen musi nas ratować co kolejkę? Na tym że w 4meczach z rzędu strzelamy jedną bramkę? Że znowu w Europie kompromitacja? Wygranie ligi to jedyny plus ale mi jakoś ciężko czerpać dużą satysfakcję skoro wiem, że wygraliśmy ją meczami 1-0 bo tak gramy bezjajecznie w ataku. Xavi w żaden sposób tej drużyny nie rozwija

2

@Comentateiro trzeba skończyć z gadką że Embiid potrzebuje partnerów do pierścienia i skończyć wymieniać 76 jako faworytów. Embiid nigdy nie jest zdrowy wtedy kiedy trzeba.

0

@Survier dominujemy? W CdR nas wyjaśnili. Jak to jest że każdy wystrzelą formą na Barcelonę akurat....może dlatego że Barcelona Xaviego jest po prostu słaba

1

@Ali3231 mistrzostwo mamy prawie pewne, dać mu szansę w każdym meczu od początku albo na min 30min...jak coś pokaże to zostawić

2

@Survier przecież Arteta miażdży Xaviego. Ta bezjajeczna drużyna Xaviego by zajęła pewnie 7-8 miejsce w Premier league. Plus jakie transfery dostał Xavi a jakie Arteta.

0

@Danqoo żaden

0

@urbipl i do tego Szaranowicz "i wylądował!!!!"

0

@Miracle_aligner co robi Sabonjs??? Xd

3

@Anonymus0608 serce Golden i rozum chyba też....w game 6 nie pokazali doświadczenia, ale w game 7tego błędu już raczej nie powtórzą

1

@Comentateiro Murray to jakiś gen Butlera ma, że w PO mu się włączy Jordan

1

@Derean ciężko płacić 150mln za gości, który w sezonie jest 5x kontuzjowany. Araujo jak gra to kozak, ale jednak za bardzo jest wywyzszany w stosunku do tego ile gra

1

@barcelonaLM nie dojdziemy nigdzie z Xavim na ławce i Busquetsem w składzie

0

@Marcelinho99 patrząc jak grają nasze skrzydła nie zaszkodzi dawać mu szansy na 15-20min

5

Nie no ten gość serio nie wpuści dziś Torre i Yamala......dobrze, że jemu Van Gaal dał kiedyś szansę. Warto wpuścic teraz Dembele, Kessiego i np Garcie

3

Nie no xxddddddddd Alonso xdddd rzygać się chce i Alonso i Xavim. Niech obaj odchodzą do Arabów

0

Gavi albo jest tak zajechany, że nie ma siły kopnąć na 20m albo jest w aż tak beznadziejnej formie. W nagrodę zagra w następnym meczu

11

3-0 a i tak Gavi i Pedri pewnie będą grać cały mecz i z ławki się podniesie Alonso, Kessie i Alba

2

@kamyk_23 Xavi nie widzi na treningach nikogo oprócz swoich pupilków. Tylko kontuzje powodują zmiany w kadrze

1

@KrychaFCB no trochę tak, bo jak dostaną kontuzji to znowu wypadną na 3msc i wrócą po 6msc

1

@RonnieVEB chciałbym zagrać kims młodym gdy połowa składu była zajechana i kontuzjowana by teraz mogli chociaż być brani pod uwagę.....no ale wolało się grać Roberto czy Kessie i Alonso na SO

1

Wrócili kontuzjowani to i Xavi zaczyna zajeżdżanie.....alez to jest przewidywalne

1

@Sulimo mimo wszystko Ruch i Wisła, te kluby nie powinny grać na zapleczu

0

Roma vs Milan co za mecz.....co 10sekund ktoś leży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?