1

@Comentateiro o nic już nie walczy. Jak teraz nie da szans młodym to slabo z jego strony, kiedy jak nie teraz.

1

Spoelstra to jakiś pieprzony geniusz. Z takimi zawodnikami takie rzeczy osiągać. Nie ma co mówi, Heat nie ma jakiegoś wybitnego składu a grają kozak

2

Nasi to kiedyś wygrali jakiś ważny mecz z Realem w koszykówkę? Bo jak tak kojarzę to raczej zawsze wpierdziel w Europei

3

Nie no ta europejska "koszykówka" to jest inny sport. To, a to co jest w USA to są całkowicie inne sporty.

0

@Kessie Pedriego muszą ogarnąć medycy, których w tym klubie nie mam ..

0

Czy przykładowo zawodnik wybrani w NBA w drafcie może odmówić dołączenia do danej drużyny? Przykładowo SAS wybierają teraz Victora, ale ten twierdzi że to gówno organizacja i nie chce i wtedy nr 2 go może wybrać?

4

@Emhyr najważniejszym celem powinno być danie szans młodym a nie wpuszczanie Alonso, Kessiego i Roberto....

2

@Encore Nimir to już będzie w takich topkach za renomę. W tym sezonie gral naprawdę słabo jak na niego

0

@betonito przecież Xavi się skompromitowal w LM. Wtedy przegrać z Interem to była sztuka, a nam się udało

0

@Arkon wiesz co ja jestem tą osobą, która najpierw patrzy jak obrońca broni niż atakuje :P znacznie bardziej cenie takiego Walkera, który jest dobry z tyłu i słaby z przodu, niż takiego Arnolda który jest super z przodu i beznadziejny w obronie

0

@Arkon ogólnie Walker to najlepszy prawy obrońca ostatniej dekady

21

Gazda wczoraj genialnie skomentował ten mecz: "Pep już grał ten mecz. Rok 2010 i 5:0 z Realem Mou. Wygląda to do tego momentu jak właśnie wtedy"

1

@takisobiektos gość jest kosmitą, ma wywalone na faze zasadniczą i tylko czeka na PO. Szkoda, że za partnerów ma takich graczy bo zasługuje na mistrzostw. Taki Struś czy Martin to dobre opcje ale nie jakoś 3-4 opcja

0

@Vernon_Roche no bez obrazy dla drugiego półfinału, ale 99% osób chyba obstawialo zwycięzcę całych rozgrywem z pary Real vs City

3

I znowu Courtois najważniejszy piłkarz Realu. Rok temu zdecydowanie ważniejszy niż Benzema u Vinicius

2

I nagle Haaland zachowuje się jak Rasiak

0

Wisła Płock może gdyby wzięła bramkarza ze sobą to by awansowali

1

@Andi18 a co on takiego zrobił że taki dobry....zapłacił Bayernowi, Sevilli i Leeds tyle ile chcieli, żadnych negocjacji

0

Rudiger za całkowite wyłączenie z gry najlepszego napastnika świata, robiąc z nim co chciał dostał ławkę w nagrodę. Carlo uczy się od Xaviego nagradzając zawodnika po dobrym meczu sadzajac go na ławkę

1

@ranger3120 pewnie tak, w sensie wiem o co chodzi, rozumiem zasady ale jakoś tak ciężko to zrozumieć co się dzieje aktualnie

2

@esem91 w sumie jak sią Hajto nie podobała to komplement dla tamtej drużyny. Chłop tak porąbany że i myśli inaczej

0

Podziwiam ludzi którzy oglądają tego Majora w CS i wszystko ogarniają co się dzieje :D nigdy nie grałem w to, ale lubię sobie popatrzeć czy to na jakieś filmiki na YT u Izaka z tego wydarzenia czy cos takiego, ale nie ogarniam niczego, jak się patrzę na mapę to nie wiem kto ginie, jak się patrzę na to co się dzieje to nie wiem kto zabił kogo itp

0

@BartqRKO mi nie chodziło w tym przypadku o porównanie gabarytów tylko jak kontuzja w tam młodym wieku może zahamować rozwój

3

@Emhyr czy ja wiem czy przehypowany....wart 150mln nie jest jak Anglicy uważają, ale obecnie na DM jest taki deficyt że on naprawdę wygląda bardzo. W lidze angielskiej to oprócz Rodriego to nie ma lepszego

0

@BartqRKO nie nie, z Orlando jakiś taki co 2lata mial kontuzje

1

@fart właśnie o połamanie mi chodziło. Przecież obudowanie go mięśniami zajmie długo czasu a przy takich warunkach poważne kontuzje mogą się łatwiej przytrafić, a w tym wieku to potężny hamulec w rozwoju kariery. Wystarczy spojrzeć na tego gościa z Orlando, nie pamiętan już nazwiska

1

@partymaker a ja to mam wrażenie, że ten Wembanyama to będzie "lepszy" niż Zion w liczbie opuszczonych meczy. Gość wygląda jak patyk i będą go musieli obudować potężną dawką mięśni a to nie trwa miesiąc

0

@barcanawieki poszedł wtedy do lepszego projektu sportowego i od jego transferu dochodzi dalej w LM niż my.....jak on poszedł za hajsem to co powiedzieć o pewnym Argentynczyku

1

@Messibestplayerintheworld może oddamy im Desta, Alonso i Erica to z 60mln zejdą do 55mln

1

@lucca87 byłem pewny, że mistrzostwo zgarnie ZAKSA więc tersz już nie wiem jak stawiać. Rozum dalej mówi ZAKSA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?