0

@PatrychoO dobry argument

0

@Kuba_1 ja się nie napinam, bo wiem że Messiego nie ma szans zakontraktować xd po prostu śmieszą mnie jakieś żądania. Tak jak Kounde przyszedł bo obiecano mu grę na SO...i nic z tego

0

@Xpert77 marketing marketingiem ale piłkarz nie powinien być większy niż klub. Nie jest wolny ten numer to bierze inny. O marketingu w tym klubie to nie ma co gadać skoro dla marketingu dziękują rosyjskim kibicom

0

@Kuba_1 w PSG jakoś mógł sobie odpuścić numer, a tu jeszcze go nie ma i już żądania ma? Do Arabii

2

@adambądkowski93 to już tam 100x bardziej pasuje Tottenham czy Liverpool, zwłaszcza Ci drudzy

6

@adambądkowski93 co to za idiotyzm że Arsenal jest przegrywem..... tak naprawdę to mogą jedynie żałować odpadnięcia z Sportingiem. Przed sezonem LE wydawała się dla nich jedyną opcją na awans do LM, a oni zagrali super sezon w lidze i awans zapewnili sobie chyba już 7-8kolejek przed końcem sezonu

1

@Culer_1906 to tylko pokazuje jak beznadziejni byliśmy w tym sezonie w ataku. Gdyby nie Niemiec to wątpię byśmy skończyli przed Realem i Atletico

0

@Gaucho Balde się rozwinął i....to by było na tyle. Pedri się rozwinął u Keoamana, Gavi też a u Xaviego to gra słabo, myśli jedynie o zaczepkach

0

@BorzyKrzys serce Sevilla rozum karne.

1

@Gaucho nie z Xavim

0

@escarabajo zakładam, że żadna stacja polska nie pokazuje?

1

@Gaucho Cancelo piłkarsko to kozak, ale głowa na poziomie Dembele

3

@Survier gość chyba przestał go oglądać w 2016r....Busquets od 3-4 lat jest wartością ujemną i pojedyncze występy z Elche czy Mallorca tego nie zmienią

2

@Mario96w żużel, siatkówka, NBA i rugby jak jest

0

@chavez to tym bardziej

1

@Pedri16Future z tym że Guerreiro jeśli chodzi o bronienie to poziom gorszy niż Alonso, chyba że w tym sezonie się mocno w tym elemencie poprawił

2

Częstochowa vs Toruń chyba najlepszy mecz w historii żużla :D dopiero 10 bieg a w 6-7 była potrzebna fotokomórka by zdecydować o kolejności

0

jestem na etapie remontu i boje się wchodzić na stronę sklepu "Black red white" ze względu na rasizm

0

@AduŚ07 bo u nas grają z miłości do klubu.....

0

@Mns21 nie wiem w sumie :D przed serią były głosy że jak Miami urwie mecz to byłby sukces. Teraz oczywiście narracja się zmienila

0

@DaPidejpi znaczy marudzić to ty zacząłeś xd

1

@Barca1992 Miami są w finale mimo że mieli odpaść w pierwszej rundzie, wątpię by nazywanie ich przegrywami było aż tak uzasadnione

1

@DaPidejpi dzień bez narzekania na Ronaldo na La Rambla dniem straconym :D chłop sobie odszedł na emeryturę by nabijać czeki a dalej jest tu jednym z najważniejszych tematów

1

Co to są za strzały xd

3

Pierwszy raz oglądam bundeslige w tym sezonie....dramat. ciekawe jak wygląda taka liga portugalska

0

To powinien być drugi karny :D

4

Powinien być karny

2

@marcin62 on tyle przebiegł co ja bym może zrobił w tydzień na rowerze.

1

@LM10GOAT no ale przecież Alemany top....

7

@HighestInTheRoom ta płyta to jest mega niedoceniana. Kosmos totalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?