FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior Pjanic to taki Parejo byl
0
@priest9999 Kazyiski był lepszy na przykład. Kaczmarek wg mnie miał jeden super mecz, pierwszy albo drugi w PO vs Trentino
0
@Xxxbarca4ever oglądałem każdy mecz polskiej drużyny w LM i w lidze w PO więc coś tam wiem xd
1
@MesQueUnClub96 już wolę Leona na ataku i dodatkowego przyjmującego gdzie mamy glebie składu lub Butryna. Kaczmarek wgl do mnie nie przemawia. Dla mnie to cud że ZAKSA z tak słabym atakującym wygrała 3x LM
0
@Xxxbarca4ever i 2 skończone piłki na 15 w ataku.
0
@Cule1234 nie rozumiem tego Kaczmarka xd
0
@Encore Bednorz, Fornal, Leon i Sliwka- tak to powinno wyglądać w tej kolejności wg mnie
11
@supraomnes1 akurat to bardzo dobrze że nie stawiają jakiś durnych tęcz na swoje profile
0
@lucca87 mówie o klasowych skrzydłowych. Ty napisałeś o gościu który w połowie meczy nie zagra prxez kontuzję; drugi który pachołka na treningu nie przedrybluje; i talencie który nie wiadomo czy wróci do siebie po kontuzji
0
@lucca87 czyli tak naprawdę kolejny sezon bez klasowego skrzydłowego.
0
@Emhyr pierwszy trenign- zakaz strzelania z dystansu.
0
Pomoc Gundogan-Pedri-de Jong wygląda kosmicznie, tylko trochę strasz jeśli spojrzymy na magię naszego sztabu medycznego. Jeszcze kogoś na ławkę i można grac
3
@mekston Emil klasa jak zawsze. Gdyby nie on to Toruń by walczył chyba o utrzymanie.
1
Od kiedy odszedł Heynen mam wrażenie, że nasi siatkarze skaczą do bloku do każdej piłki. Rywal atakuje z sytuacyjnej z 6m a oni i tak skaczą, trochę tego nie rozumiem
0
@Fantastyczny Chłopiec no to lepiej ćwierćfinal, aczkolwiek jak tak dalej będziemy grać to skończymy vs Japonia.... Japonia super rozwija swoją siatkówkę, ale medialnie to nie jest super rywal
0
@Fantastyczny Chłopiec liga Narodów nie wygląda na razie zbyt dobrze, ale jeśli w jakimś sporcie mamy wróżyć finał naszych zawodników to tylko siatkówka. Ja obstawiam że tam jednak zagrany
0
@Encore w kadrze topka, ale kibice Rzeszowa chyba się z tym nie zgodzą....w lidze fatalny
0
@marcinK0000 a dlaczego? Zajebista opcja
0
@lucca87 tylko to ustawienie z 4 pomocnikami działało przez pierwsze 3-4 mecze, potem jak tym graliśmy to drużyny by gotowe.
0
@wasacz dla mnie takie coś to trochę gadka "pod publikę", by dobrze wypaść na forum czy przed znajomymi. Ty byś zostawił wszystko w pizdu, żonę i dzieci, i uciekł z kraju który wywołał wojne?
0
@Deviler mamy gorszego trenera przede wszystkim, ale piłkarzy lepszych co prawda.
0
@Emhyr że każdy na jego miejscu zachowałby się tak samo. Piłkarsko jak na nasz kraj też git
0
@BordowyPtak jak atrakcyjne to tak, jeśli bym zarabiał wystarczająco dużo xd
0
@MarFan znaczy ja nie mówię że ta wymiana jest dobra. Ale Smart niesłusznie wygrał ta nagrodę
5
@HighestInTheRoom bez niego to byśmy z San Marino pewnie nie wygrali....strasznie niedoceniany. Wszyscy oczekują że on będzie grał jak jakiś Iniesta
1
@Criss18Barca Busquetsa nie dało się zastąpić w latach 2008-2015, od 3-4 lat chłop był problemem
0
@MarFan nie no z tym najlepszym obrońca to mocno przesadzone wg mnie. Najlepszy flopowiec to ok
0
@Cule1234 Bartman to śpiewał że potem sił na boisku nie miał
1
Kochanowski Top jak prawie zawsze
0
@VegetaPolska nie jestem, po prostu uważam że na ten moment są lepsi od niego i powinien być powołany jako atakujący a nie przyjmujący