FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr Fati z Ferranem kilku spotkań, Raphinha cały sezon
4
@AlwaysBlaugrana uważam, że Xavi to nie jest trener z którym w Europie cokolwiek zdobędziemy. W lidze tak, bo Real będzie się potykał o jakieś Mallorci itp
13
Ale Ci ludzie trans to niszczą marzenia. Przecież ten chłop co wygrał w podnoszeniu ciężarów.....jest sobie jakąś Chinka która w wieku 8lat stwierdza, że jest gruba to sobie myśli " a ch...będę podnosić ciężary" i tak ćwiczy i tak je by masa była, lata wyrzeczeń, praktyki, zbliżają się np IO aż tu jakiś John z Chicago w wieku 30lat stwierdzi, że on się czuję kobietą i bang złoto prawie pewne
2
@DLFCB i weź tu zabij Polaka xd
1
@SenseiFCB to już jest jakaś abstrakcja, durnota i upośledzenie ludzi na tym punkcie.
0
Przed sezonem mocno niedocenialem Sparty....co oni jeżdżą. Pawlicki jeździ wkoncu na taki talent jaki ma, Woffinden się obudził, a Janowski, Bewley i Laguta robią swoje. Jak Kubera nie wróci do formy to i Lublin nie ma szans z nimi
0
@bodzio10 ponieważ w trakcie sezonu Bednorz, Fornal byli zdecydowanie lepsi, a Śliwka raczej też
4
@Kinginiesta lepiej dawać szansę Roberto. To jest jakiś żart Xaviego
0
@TaughtMule i to się ceni, a nie tak jak w snookerze co kaszlnąć nie możesz
0
@mekston nie śmiałem się, miałem wywalone i nie reagowałem jakby od tego zależało moje życie
0
@Gracek10 czyli jak Ronaldo grał z kontuzją....i warto było śmiać się z CR że gra z kontuzją?
0
Fizjoterapeuta ma przerąbane życie tak wąchać te stopy spocone tenisistów xd
0
@LaLigaPD tylko na każdej jest słaby obecnie xd
1
@LaLigaPD ale atak ich wygląda blado. W sensie jedna kontuzja i już wskakuje Teossard, który jako zmiennik ok, ale z nim w pierwszym składzie nie zwolujesz niczego.
5
@sintesox patrząc na nasze skrzydła to nic dziwnego że każdy chce by grał xd
0
@VegetaPolska powodzenia xd Carlo to beton, jak ta dwójka będzie zdrowa będzie grała
0
@kaczucha1899 jeden Mbappe lepszy niż cała ta 6 niestety
0
@VegetaPolska ja mówię o najbliższym sezonie, nie o perspektywie 5lat.
0
@VegetaPolska lepszy Benzema bez formy niż Joselu. Ja w transfer Mbappe nie wierzę, jak przyjdzie to będą silniejsi. A transfer Bellinghama to bardziej zachcianka- ściągają topowego piłkarza, ale na pozycje którą mają najlepiej obsadzoną
2
@Untouchable liga, Real słabszy niż w zeszłym sezonie bez Benzemy. Oprócz tego brak kolejnej kompromitacji w Europie czyli wyjście z grupy i nie przegrać z kimś 5-0 i by na naszą grę dało się patrzeć, a nie jak w tym sezonie
1
@Jacu327 za 25mln to Kessiego można sprzedać, Dembele jaki jest taki jest ale jednak potrafi zrobić różnice i min 60mln trzeba za niego dostać
0
@takisobiektos ja to mam wrażenie, że to będzie jakiś nie wypal. Częściej będzie kontuzjowany niż będzie grał przez 2-3 pierwsze sezony, a wtedy powinien się najbardziej rozwijać
0
Jakoś tak przykro mi się patrzy na takiego Wawrinke. Dzięki niemu zacząłem oglądać tenis, uwielbiałem jego styl. W formie jako jedyny, obok Murray, który mógł pokonać kogoś z Big3 i na ziemi i na hardzie, trawy nie liczę bo tam mu nigdy nie szlo
0
@Zawsze_Wierny myślę, że to będzie solidny pomocnik, taki dobry rezerwowy, ewentualnie pierwszy zawodnik na drużyny 10-20 w tabeli, do rotacji super tylko musisz trafić na trenera który mu zaufać
0
Oby tylko Xavi nie zajechał znowu Pedriego. To co on go niszczy to głowa mała
1
@Azi Alba już był jednym z najgorszych obrońców grających w obronie w lidze. Gorszy był tylko Alonso. Trzymanie dalej w podstawie Alby byłoby równoznaczne z wysłaniem Xaviego do psychiatry
1
Bo może by wkoncu ktoś odszedl a nie tylko Deco jeździ za kolejnymi nazwiskami
4
@mesi8191 Barcelona lub w nie zrozumiałe transfery :P
0
@Criss18Barca Leszno to chyba dlatego, że dobrze startuje Leszczynianie, a potem przegrywają niego :P byłem pewny, że top 2 będzie Częstochowa
1
@Michael24 mi działa normalnie