0

@MesQueUnClub96 w sensie z tych co obecnie startują czy ze wszystkich ever?

1

@Kamiloza91 ja mam nadzieję, że będziemy wychodzić trójką Frankie-Pedri-Ilkay, każdy potrafiący bronić i rozgrywać

0

@Criss18Barca Kubera nie wiadomo jak po kontuzji będzie jeździł. Kołodziej to samo. Ale jeden z nich pewnie pojedzie i rezerwa to bym wybrał Woryna albo Pawlicki.

6

@Rust_Cohle nikogo nie interesuja słabe drużyny w lidze Europy dopóki my tam nie trafimy

3

@Kondziubarca ale ttoche racji ma, wygrać z Porto LM to jest sukces potężny. To jak wygrać z Leicester ligę angielską z taką kadra jaką mieli

3

@Ojciec5tkidzieci czy to ten gość co kiedyś grał w drugiej lidze angielskiej i kiedyś były plotki że ma do nas przyjść?

0

@bartekvisca czy dobrą gadkę uznajemy za umiejętność? Jeśli tak to bez problemu

0

@FCB_dimiC był w finale LM, my chyba w tej LM się kompromitowalismy od tamtego transferu parę razy

0

@Gaz super transfer. A gadanie że napluł w twarz jest głupie. Odszedł wtedy do lepszego projektu sportowego i to nie jego wina, że Barcelona wydała 222mln na totalny szrot.

5

@Untouchable zależy od wyniku i gry. Jak znowu będziemy wygrywać 1-0 i naszym zawodnikiem sezonu będzie ter Stegen jak teraz było to znaczy, że jest bardzo źle i należy się rozejść

2

@HarveySpecter eeeee nie rozumiem, TVP nie produkuje żelków

0

@HarveySpecter a jak się nazywa? Bo jak wpisze w google to mi wyskakuje siedziba TVP :P

0

Czy orientuje się ktoś czy jest w Polsce jakas fabryka/produkcja żelków którą można zwiedzić czy cos takiego? :D

1

@Carew ja i każdy kto chce bysmy wrócili na szczyt w Europie powinien tego chcieć

0

@Rastafarnianin nie wiem co o nim sądzic. Doceniam za talent ale mocny debil ze bez zabezpieczeń wychodzi

0

@Nieznajomy ty czytasz co pisze czy nie xd gdzie napisałem że Torre to świetny piłkarz a Alba to amator....nie warto z Tobą dyskutować

10

@RoberDzik jak oni nawet drugiego w Lidze angielskiej nie będą mieli cd

0

@Kubsoleon nie no bez jaj. Alba w ofensywie dawał radę, ale w obronie to już był amator. Alba to byłby chyba jedyny LO w lidze, którego Raphinha mógłby przedryblowac

0

@Nieznajomy tylko tak naprawdę Balde za Xaviego. A konkurencji na tej pozycji nie miał. Puiq faktycznie był za słaby, ale o Torre tego nie powiem, nie był gorszy od Roberto grającego w pomocy

0

@Dalhi tylko też żaden nie dostał poważnej szansy. Obawiam się, że Xavi nie da dużo szans ani temu Turkowi ani Roque tak jak w tym sezonie.

0

@karolszymek napewno Polsat Sport i Polsat Sport extra. Zakładam, że Polsat Sport news też aczkolwiek tam nie widziałem chyba

7

@Rastafarnianin o Torre to samo się mowilo

0

@Cygan BRC no ale mogą wyjechać 5min wcześniej i jechać wgl bez koguta.

0

@karolszymek Polsta pokazuje Copa Libertadores oraz mecze ligi brazylijskiej to można czasami na nich trafić

0

@bartekvisca moze źle to określiłem, nie głupie tylko męczące dla mnie jak drogi poblokowane czy na rynku tyle policji itp

1

Mieszkam w Krakowie gdzie są te głupie Igrzyska i policja to jednak debile. Codziennie o 6:30 5-6 aut policyjnych jedzie na sygnale by zdążyć na obstawę.....wszystko fajnie tylko po cholerę ten sygnał skoro drogi są puste.

0

@norbi77 Boateng, Murillo, Douglas, Paulinho i wiele wiele innych transferów idiotycznych to potwierdza.

0

@cules100pro to był obowiązek wyjścia z tamtej grupy i żadne kontuzje nie są usprawiedliwieniem. Gdy Koeman miał beznadziejniy skład to on był wszystkiemu siebie,.jak Sami na lepszy to nie jest niczego winien tylko ciągle wymówki, a to kontuzje, a to sędzia a to coś

0

@cules100pro i bardzo słaby wtedy Inter. Inter wtedy grał tragicznie

0

@Ptasior Pjanic to taki Parejo byl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?