FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thales w pół seta obronić więcej piłek niż Zatorski przez cały mecz. Nasz libero naprawdę jest cienki na tle innych
0
I znowu ten śliwka...o boże :P
0
@AFA90 ogólnie kara śmierci to dobra rzecz jakkolwiek by źle to nie brzmiało
0
@Messibestplayerintheworld tylko z drugiej strony ile razy to BACK zagrało? Jak oceniamy obronę to też trzeba liczyć te mecze gdy zagrał Alba, Alonso czy Eric
2
@Phoenixx czasami tak, ale nie co mecz. Przecież on w 20-25 kolejkach bym bohaterem
2
@Worny to dlaczego bramkarz został wybrany MVP sezonu? Gdyby obrona grała dobrze to by nie musiał tak często pokazywać swoich umiejętności
2
Nie uważacie, że obrona nasza jest zbytnio chwalona za ubiegły sezon? Przecież w wielu meczach ter Stegen miał kilka cudownych interwencji, którymi ratował wynik; nie mógł to być monolit skoro wszyscy podkreślają że MVP sezonu był Niemiec. Na moje to ta obrona nie była wybitna, ona nawet dobra nie była tylko miała genialnego bramkarza
3
@Kuba_1 bez podziału na defensywnego, ofensywnego to nie
0
@Messibestplayerintheworld czyli w zasadzie nie mamy nikogo
0
@masq jakkolwiek de Jong nie miałby dobrego poprzedniego sezonu tak Silva to jest geniusz w ofensywie a i w obronie zapierdziela. Jednym minus to wiek, ale ja bym się zgodził na taki układ
0
@Chucky bo mało było transferów jak Boateng, Murillo itp
0
@DamianBarcaCule Curry musi się jeszcze wiele nauczyć
2
@gumaz od tego jest lato, lepiej być nie może
1
@sila101 z jednej strony już u nas wielu było co na treningu to grali jak zdobywcy ZP a na meczu lipa straszna, ale z drugiej strony widząc nasze skrzydła to człowiek się zastanawia czy trzeba aż tak błyszczeć by być podstawowym zawodnikiem
0
@Janas11224 i teraz ta szma.. co go oskarżyła powinna iść do więzienia na dlugie lata i tam niech z nią robią co chcą
0
@Emhyr jak każdy w PSG xd ten klub się kompromituje, od właścicieli, przez zarząd i trenera i kończąc na piłkarzach.
0
@KrychaFCB w zasadzie oprócz Rodrygo i zamienić Haalanda z Jude to wszystko git
0
@KrwawiaceoczyVEB jeden z najlepszych.....z Tottenham osiągnąć finał LM i walczyć do końcówki sezonu o ligę angielską to i Guardiola by nie potrafił bez wydania setek milionów
3
@Firestone Koeman jest strasznie niedoceniany
4
@shahman niech zaczną od wyjścia z grupy....rok temu na jesień Inter był beznadziejny i im nie wyszło i kontuzje wg mnie nie powinny być tłumaczeniem
5
@Rastafarnianin i takie coś szanuje, a nie jakieś dyplomatyczne pieprzenie
1
@okiemtypera_lucaxx95 dla Sinnera sukcesem będzie set
5
@DLFCB ale co chłop dostał w 10sekundzie i od razu wstał.....Najman by leżał 2tygodnje
0
@MarFan nie wiem, energetyki wbrew opinii nie szkodzi aż tak bardzo jak się pije raz w tygodniu czy cos takiego. Ja piję po prostu dla smaku :P
0
@Firestone z jakiej okazji? Zabronmy wszystkiego w takim razie
1
Energetyki dozwolone od 18lat.....idiotyzm
0
@BartqRKO jak wygląda sytuacja w takim przypadku z wynagrodzeniem oraz czy Chicago może jakoś odciąć jakoś jego pensje od salary cup?
0
@MesQueUnClub_87 tylko przypominam, że zazwyczaj my gramy na drużyny które są ustawione na 20-30m przed własną bramką i nie zawsze, a wręcz rzadko jest szansa na piłki na dobieg by się pościgać
0
Oglądałem z 50min łącznie meczy tego Roque, więc go nie znam...ale jak tak czytam i słucham o nim to on wybiegany, szybki itp ale brak mu dryblingu. Serio będziemy mieli dwóch Brazylijczyków którzy nie umieją dryblować? Raphinha to pod tym względem gorszy niż Kucharczyk jest
3
@Emhyr Fati z Ferranem kilku spotkań, Raphinha cały sezon