0

Thales w pół seta obronić więcej piłek niż Zatorski przez cały mecz. Nasz libero naprawdę jest cienki na tle innych

0

I znowu ten śliwka...o boże :P

0

@AFA90 ogólnie kara śmierci to dobra rzecz jakkolwiek by źle to nie brzmiało

0

@Messibestplayerintheworld tylko z drugiej strony ile razy to BACK zagrało? Jak oceniamy obronę to też trzeba liczyć te mecze gdy zagrał Alba, Alonso czy Eric

2

@Phoenixx czasami tak, ale nie co mecz. Przecież on w 20-25 kolejkach bym bohaterem

2

@Worny to dlaczego bramkarz został wybrany MVP sezonu? Gdyby obrona grała dobrze to by nie musiał tak często pokazywać swoich umiejętności

2

Nie uważacie, że obrona nasza jest zbytnio chwalona za ubiegły sezon? Przecież w wielu meczach ter Stegen miał kilka cudownych interwencji, którymi ratował wynik; nie mógł to być monolit skoro wszyscy podkreślają że MVP sezonu był Niemiec. Na moje to ta obrona nie była wybitna, ona nawet dobra nie była tylko miała genialnego bramkarza

3

@Kuba_1 bez podziału na defensywnego, ofensywnego to nie

0

@Messibestplayerintheworld czyli w zasadzie nie mamy nikogo

0

@masq jakkolwiek de Jong nie miałby dobrego poprzedniego sezonu tak Silva to jest geniusz w ofensywie a i w obronie zapierdziela. Jednym minus to wiek, ale ja bym się zgodził na taki układ

0

@Chucky bo mało było transferów jak Boateng, Murillo itp

0

@DamianBarcaCule Curry musi się jeszcze wiele nauczyć

2

@gumaz od tego jest lato, lepiej być nie może

1

@sila101 z jednej strony już u nas wielu było co na treningu to grali jak zdobywcy ZP a na meczu lipa straszna, ale z drugiej strony widząc nasze skrzydła to człowiek się zastanawia czy trzeba aż tak błyszczeć by być podstawowym zawodnikiem

0

@Janas11224 i teraz ta szma.. co go oskarżyła powinna iść do więzienia na dlugie lata i tam niech z nią robią co chcą

0

@Emhyr jak każdy w PSG xd ten klub się kompromituje, od właścicieli, przez zarząd i trenera i kończąc na piłkarzach.

0

@KrychaFCB w zasadzie oprócz Rodrygo i zamienić Haalanda z Jude to wszystko git

0

@KrwawiaceoczyVEB jeden z najlepszych.....z Tottenham osiągnąć finał LM i walczyć do końcówki sezonu o ligę angielską to i Guardiola by nie potrafił bez wydania setek milionów

3

@Firestone Koeman jest strasznie niedoceniany

4

@shahman niech zaczną od wyjścia z grupy....rok temu na jesień Inter był beznadziejny i im nie wyszło i kontuzje wg mnie nie powinny być tłumaczeniem

5

@Rastafarnianin i takie coś szanuje, a nie jakieś dyplomatyczne pieprzenie

1

@okiemtypera_lucaxx95 dla Sinnera sukcesem będzie set

5

@DLFCB ale co chłop dostał w 10sekundzie i od razu wstał.....Najman by leżał 2tygodnje

0

@MarFan nie wiem, energetyki wbrew opinii nie szkodzi aż tak bardzo jak się pije raz w tygodniu czy cos takiego. Ja piję po prostu dla smaku :P

0

@Firestone z jakiej okazji? Zabronmy wszystkiego w takim razie

1

Energetyki dozwolone od 18lat.....idiotyzm

0

@BartqRKO jak wygląda sytuacja w takim przypadku z wynagrodzeniem oraz czy Chicago może jakoś odciąć jakoś jego pensje od salary cup?

0

@MesQueUnClub_87 tylko przypominam, że zazwyczaj my gramy na drużyny które są ustawione na 20-30m przed własną bramką i nie zawsze, a wręcz rzadko jest szansa na piłki na dobieg by się pościgać

0

Oglądałem z 50min łącznie meczy tego Roque, więc go nie znam...ale jak tak czytam i słucham o nim to on wybiegany, szybki itp ale brak mu dryblingu. Serio będziemy mieli dwóch Brazylijczyków którzy nie umieją dryblować? Raphinha to pod tym względem gorszy niż Kucharczyk jest

3

@Emhyr Fati z Ferranem kilku spotkań, Raphinha cały sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?