0

@Deviler ściągaliśmy wiele PO młodych z nadzieją że się rozwiną i nic z tego. Może warto zainwestować w gościa który już jest w topce nawet pomimo wieku

0

@Mistrzu888 niby tak, ale lepiej dać chyba na lokatę niż zeby byly na koncie i nic nie robiły :P

0

Gdzie polecacie założyć lokatę? W jakim banku?

6

@Beztroskii niby to wygląda pięknie, ale tak naprawdę mamy tu 4 zawodników którzy co chwilę łapią kontuzję, a to w połączeniu z naszym sztabem gwarantuje grę pół sezonu bez nich

1

@dasouzar11 Gavi jak będzie grał tak jak przez ostatnie 6msc to może iść do rezerw się ogrywać

9

@pioz123 Gundogan i Cancelo. Przyszłość przyszłością, ale ktoś na obronę musi przyjść

3

@zaky274 najlepszy PO ostatniej dekady więc zdecydowanie tak. Wiek wiekiem, ale na ten pozycji potrzebujemy kogoś na już

26

@Bulbulator tylko Michniewicz grał takie mecze z Arabią, nie z Niemcami.....i był za to chwalony

3

@Encore śmiesznie tu wygląda 41letni Ibra

3

@bartas97 przecież to wszystko zależy od spodni

0

@michaleu za dużo jest meczów kadry teraz. Kiedyś były eleminacje i turniej, towarzyskich było bardzo mało. Teraz masz eliminacje, turnieje, Ligę Narodów i dużo meczów towarzyskich....idzie się tym znudzić

2

@fart znając koszykarzy to gdy będą prowadzić 2-0 w serii i w trzecim meczu 90-70 minutę przed końcem to i tak przegrają z Realem

1

Poziom wyszkolenia naszych piłkarzy to jest dramat. Człowiek czasami obejrzy mecz Duńczyków, Ukraińców, Szwajcarów, czy innych krajów tego typu to u nich piłkarze nie boją się piłki....u nas to wykopanie byle gdzie.

0

@jacobFCB nie zgodzę się. Chłop ma potężny atak i serw, ale drużyna więcej traci przez jego fatalne przyjęcie niż zyskuje jego atakiem

6

@zodiak_10 ile razy człowiek to widzi się smiac chce

1

Morant zawieszony na 25 spotkań. Szkoda, że tak mało

2

Luiz Alberto to się jakoś pokłócił z federacją że nie jest powoływany? Pomoc Rodri-Pedri-Alberto to byłby kozak, w Serie A gra bardzo dobrze e

0

@cules100pro chłop jest w klubie na jego możliwości.

0

@AFA90 4-0 z Liverpool. Tamta Brazylia nie była jakaś mocarna. Nie możesz odpaść w półfinale LM gdy wygrywasz pierwszy mecz 3-0.

1

De Bruyne jak zawsze kontuzja w ważnym meczu

0

Walić ta Świątek. Nawet 2-0 nie potrafi wygrać jak raz człowiek na nią postawił

0

@Kuba_1 że jakby Argentyńczyk coś złego na niego powiedział to by nie miał wstępu do kraju

0

@Rastafarnianin kalafior powinien być zabroniony i dawać go tylko w więzieniu jako karę

1

@John_Doe jestem za. Chłop co prawda jest już zniszczony medialnie, ale w naszej sytuacji finansowej nie możemy na to patrzeć, jak jest do wyjęcia lub wypożyczenja to super

0

@Messibestplayerintheworld nie zgodzę sie. Nie jest to priorytet, ale na Dembele nie można w pełni polegać, a Raphinha to skrzydłowy na miarę Betisu. Bez dryblingu i żadnej przewagi na skrzydle nie robi.

5

@krol211 tak naprawdę poza SO i bramki to my potrzebujemy wzmocnień na każdej pozycji. Na niektóre pozycje do pierwszego składu a na niektore jako zmienników

0

@KrychaFCB oby La.Liga zablokowała ten transfer

0

@jeyx77x znaczy no jak kto uważa :P dla mnie to on nigdy nie był lepszy niż na klub pokroju Betisu, ale gol z PSG zmienił trochę jego ocenę

0

@jeyx77x nie no ale z tym Roberto to bym nie przesadzał. Valverde jak jest w formie to jest absolutny kocur tylko w ciągu roku w formie jest 2msc max.

1

@MesQueUnClub96 możliwe jest, ale nikt w to chyba nie wierzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?