FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler ściągaliśmy wiele PO młodych z nadzieją że się rozwiną i nic z tego. Może warto zainwestować w gościa który już jest w topce nawet pomimo wieku
0
@Mistrzu888 niby tak, ale lepiej dać chyba na lokatę niż zeby byly na koncie i nic nie robiły :P
0
Gdzie polecacie założyć lokatę? W jakim banku?
6
@Beztroskii niby to wygląda pięknie, ale tak naprawdę mamy tu 4 zawodników którzy co chwilę łapią kontuzję, a to w połączeniu z naszym sztabem gwarantuje grę pół sezonu bez nich
1
@dasouzar11 Gavi jak będzie grał tak jak przez ostatnie 6msc to może iść do rezerw się ogrywać
9
@pioz123 Gundogan i Cancelo. Przyszłość przyszłością, ale ktoś na obronę musi przyjść
3
@zaky274 najlepszy PO ostatniej dekady więc zdecydowanie tak. Wiek wiekiem, ale na ten pozycji potrzebujemy kogoś na już
26
@Bulbulator tylko Michniewicz grał takie mecze z Arabią, nie z Niemcami.....i był za to chwalony
3
@Encore śmiesznie tu wygląda 41letni Ibra
3
@bartas97 przecież to wszystko zależy od spodni
0
@michaleu za dużo jest meczów kadry teraz. Kiedyś były eleminacje i turniej, towarzyskich było bardzo mało. Teraz masz eliminacje, turnieje, Ligę Narodów i dużo meczów towarzyskich....idzie się tym znudzić
2
@fart znając koszykarzy to gdy będą prowadzić 2-0 w serii i w trzecim meczu 90-70 minutę przed końcem to i tak przegrają z Realem
1
Poziom wyszkolenia naszych piłkarzy to jest dramat. Człowiek czasami obejrzy mecz Duńczyków, Ukraińców, Szwajcarów, czy innych krajów tego typu to u nich piłkarze nie boją się piłki....u nas to wykopanie byle gdzie.
0
@jacobFCB nie zgodzę się. Chłop ma potężny atak i serw, ale drużyna więcej traci przez jego fatalne przyjęcie niż zyskuje jego atakiem
6
@zodiak_10 ile razy człowiek to widzi się smiac chce
1
Morant zawieszony na 25 spotkań. Szkoda, że tak mało
2
Luiz Alberto to się jakoś pokłócił z federacją że nie jest powoływany? Pomoc Rodri-Pedri-Alberto to byłby kozak, w Serie A gra bardzo dobrze e
0
@cules100pro chłop jest w klubie na jego możliwości.
0
@AFA90 4-0 z Liverpool. Tamta Brazylia nie była jakaś mocarna. Nie możesz odpaść w półfinale LM gdy wygrywasz pierwszy mecz 3-0.
1
De Bruyne jak zawsze kontuzja w ważnym meczu
0
Walić ta Świątek. Nawet 2-0 nie potrafi wygrać jak raz człowiek na nią postawił
0
@Kuba_1 że jakby Argentyńczyk coś złego na niego powiedział to by nie miał wstępu do kraju
0
@Rastafarnianin kalafior powinien być zabroniony i dawać go tylko w więzieniu jako karę
1
@John_Doe jestem za. Chłop co prawda jest już zniszczony medialnie, ale w naszej sytuacji finansowej nie możemy na to patrzeć, jak jest do wyjęcia lub wypożyczenja to super
0
@Messibestplayerintheworld nie zgodzę sie. Nie jest to priorytet, ale na Dembele nie można w pełni polegać, a Raphinha to skrzydłowy na miarę Betisu. Bez dryblingu i żadnej przewagi na skrzydle nie robi.
5
@krol211 tak naprawdę poza SO i bramki to my potrzebujemy wzmocnień na każdej pozycji. Na niektóre pozycje do pierwszego składu a na niektore jako zmienników
0
@KrychaFCB oby La.Liga zablokowała ten transfer
0
@jeyx77x znaczy no jak kto uważa :P dla mnie to on nigdy nie był lepszy niż na klub pokroju Betisu, ale gol z PSG zmienił trochę jego ocenę
0
@jeyx77x nie no ale z tym Roberto to bym nie przesadzał. Valverde jak jest w formie to jest absolutny kocur tylko w ciągu roku w formie jest 2msc max.
1
@MesQueUnClub96 możliwe jest, ale nikt w to chyba nie wierzy