FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że jutro Pep znowu przekombinuje? Jednak na papierze City wydaje się, że zmiażdży Inter.
0
@Kinginiesta żadna podwyżka mu się nie należy.
1
Niech najpierw wyjdzie z grupy LM i zmieni sztab medyczny
0
@nexxo lepsza opcja niż opcja A
0
Znacie jakieś piosenki całe? Tak że całe a nie że np 2 wersy się Wam mylą?
5
Zacząłem oglądać tenis jakoś w 2013/2014 i przestałem gdy Wawrinka częściej był kontuzjowany niż grał (ulubiony zawodnik). Od 2 lat oglądam z 4-5 meczy rocznie....ale dziś sobie włączyłem i to co ten dzieciak robi to jest coś chorego.
0
@mekston Pedri jakkolwiek genialny by nie był wg mnie nie może być w 11 sezonu jak tyle meczy go ominęło
0
@michal26 właśnie widzę, Kubera ile znaczy dla nich
1
@ranger3120 a co mają napisać xd piękna ściana? :P
0
@RafiVeB no jakieś 30min na nogach
0
Gdzie w Warszawie koło narodowego można obejrzeć mecz pucharu Anglii? Z jakimś piwkiem i może jakimś burgerkiem
1
@Bernard777 w najlepszy sport
1
@Mow_mi_Douglas zawsze mnie to bawiło. Rozumiem złość piłkarza bo reprezentować kadrę to spełnienie marzeń piłkarza, ale kibice powinni się cieszyć że piłkarz ich klubu nie jedzie na kadre. Odpoczynek +zmniejszenie ryzyka kontuzji
5
@Kondziubarca jak on łysy jest
3
@Zoker coś długi ten tytuł :P
0
Jaki serial polecacie na Netflix taki max 2 sezony ale najlepiej 1
0
@Worny Alba śmiejący się z Lenglet, ten z Pique, Pique z Alby a cała Europa wtedy z nas :P
3
@Deviler Desta chyba dalej uznajemy za piłkarza Barcy
0
@Kengo ja to raczej nie zdrowo się nie odzywam, paczka chipsów raz na pół roku czy KFC tak samo, ćwiczyć też ćwiczę, biegam rowerek i nie pomogło :P
1
@Adran360 wielkie dzięki :D
1
@Medium znam to uczucie, mam to samo a jeszcze soczewki do tego :D
0
@Odcinkowy no właśnie brałem, ale przez ostatnie 7 lat nic aż do teraz. Pyłki, skoszona trawa, takie typowo majowo czerwcowe
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na katar alergiczny? Brałem szczepionkę na alergię jakoś do 2016 i mi przeszło, przez 7lat bez objawów a w tym roku niagara z nosa
1
@FcPortoFan1999 dla mnie ma wkurzający głos
0
@Kuba_1 Beckham zdecydowanie o 8 miejsc za nisko.
0
@Xpert77 zapadłem Ci w pamięć....zaczynam się obawiać. No bo nie jestem ślepi zaślepiony nim
0
@PatrychoO dobry argument
0
@Kuba_1 ja się nie napinam, bo wiem że Messiego nie ma szans zakontraktować xd po prostu śmieszą mnie jakieś żądania. Tak jak Kounde przyszedł bo obiecano mu grę na SO...i nic z tego
0
@Xpert77 marketing marketingiem ale piłkarz nie powinien być większy niż klub. Nie jest wolny ten numer to bierze inny. O marketingu w tym klubie to nie ma co gadać skoro dla marketingu dziękują rosyjskim kibicom
0
@Kuba_1 w PSG jakoś mógł sobie odpuścić numer, a tu jeszcze go nie ma i już żądania ma? Do Arabii