FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Poro6niec no napewno nagle nauczy się dryblować....
1
@NeKenI tego to nawet minuty nie obejrzałem xd
2
@TheNekro94 ja to nie rozumiem fenomenu tego serialu. Jest ok, ale nie żaden wybitny
1
@gorgota nie grałem Bonucxi, ale jak grałem wypożyczonym Córdoba tą wersję to jakieś monstrum
0
@Emhyr Xavi i rotację Gavim czy Pedrim? Never
13
@Emhyr idiota trochę. Strzela gola źle, nie strzela źle.....gość sobie poszedł do Arabów na emeryturę a ludzie przeżywają go bardziej niż jak grał w Realu czy United
0
@PatrychoO też zrobiłem Araujo i obrona Lucio-Araujo jest za słaba byś ugrać główkę z Mbappe
0
@PatrychoO nie no, atak Zmarzlika był mega niebezpieczny i chamski
0
@Kgorecki2500 dla mnie FS Araujo był bardzo słaby, dziwnie mi się nim grali
1
@PatrychoO wczoraj słabiutko z Spartą to dziś pewnie max
0
@kamyk_23 nie no jeśli mówimy i dzbanach to tylko Memphis zasługuje na takie miano, gówno wygrali a kozacza jakby byli jakąś dynastią
0
@Lucerfi jeśli na ławce będzie Xavi to nie. Wtedy nie mamy taktyki żadnej i mamy Sergio "klucz do taktyki naszej" Busquets w pierwszym składzie
0
@kamil295 Embiid jak zagra na 80% to 76 to biorą. Celtics są mocno przeceniani..... beznadziejna Atlanta doprowadziła do 6 meczy a i dziś mało brakowało do game 7
1
@Odcinkowy no a kto inny? Ostatnio nie ma wybijajaych się SO. Militao i Araujo jak najbardziej rozsądny wybór, prędzej bym wyrzucił z tej 11 Urugwajczyka, bo ciężko nazywać go najlepszym SO gdy jest w 70% meczy kontuzjowany
2
@Destroyer_of_Worlds zbyt mądrze wydają pieniądze by wydać pieniądze na tak słabych zawodników
1
Zaczynamy hit Motor Lublin vs Sparta Wrocław. Ależ to powinna być jazda. Wg mnie wygra Motor
0
"jak mieliśmy grać w piłkę z tyloma samolocikami na boisku, gdyby nie one to byśmy wygrali, a tak to jestem zadowolony z moich piłkarzy"
0
Ja im się nie dziwie, przewaga w lidze bezpieczna, w LM dopiero za tydzień, a w czerwcu większość z nich jedzie z kadrą na mundial to niechcą się przemęczać
9
Trzymajmy Xaviego dalej. To wszystko przez kontuzję, przez trawę, przez kontuzję......albo przez fatalnego trenera bez żadnego pomysłu na grę.
5
Rozumiem, że jesteśmy małym krajem piłkarskim ale to co Ci komentatorzy mówią gdy Polacy grają za granicą to aż głowa boli. Lewandowski strzela z spalonego: "ważne że poczuł że można"; przełączam na Inter vs Juve, Milik podaje niecelnie i "ależ miał pomysł, nieważne że niecelnie, ale pomysł".... Obrońca strzeli samobója "ważne że starał się wybić i był w odpowiednim miejscu"
3
Ta gra jest żałosna. 4lige się lepiej ogląda.
0
@Donnie_Darko tylko pamiętaj, że w lidze hiszpańskiej to jednak są takie autobusy, że nie ma jak się rozpędzić itp
0
@Krzysztof_Katalończyk będzie wyglądać 2 kolejki bo potem pewnie znowu kontuzja
0
@AmigoBlancos ciekawe jakie by kręcił mając takich "asystentów" jakich by miał w Barcelonie....zakładam że 15 goli w lidze to max
0
Pedri i de Jong świeżo po kontuzji? Jeb ich do składu, niech biegają 95min
2
@FcPortoFan1999 powinni Bednorza trzymać na ławce by jakieś szanse rywale mieli.....co za forma mutant
0
@panczo przecież LAL nie przejdą ani GSW ani Kings
4
@Worny ja wiem że to tylko kilkusekundowe filmiki....ale ja jestem wstanie uwierzyć, że tak u nas wygląda cały trening. Bez treningu fizycznego, bez kardio, bez grania schematów, bez stałych fragmentów gry itp
0
Jakbyście mieli wymienić zdecydowanie najgorszą sprzedaż/wymianę jaka zrobiliśmy od 2015r?
0
@SinMistico porażka Memphis to miód na oczy