1

@Poro6niec no napewno nagle nauczy się dryblować....

1

@NeKenI tego to nawet minuty nie obejrzałem xd

2

@TheNekro94 ja to nie rozumiem fenomenu tego serialu. Jest ok, ale nie żaden wybitny

1

@gorgota nie grałem Bonucxi, ale jak grałem wypożyczonym Córdoba tą wersję to jakieś monstrum

0

@Emhyr Xavi i rotację Gavim czy Pedrim? Never

13

@Emhyr idiota trochę. Strzela gola źle, nie strzela źle.....gość sobie poszedł do Arabów na emeryturę a ludzie przeżywają go bardziej niż jak grał w Realu czy United

0

@PatrychoO też zrobiłem Araujo i obrona Lucio-Araujo jest za słaba byś ugrać główkę z Mbappe

0

@PatrychoO nie no, atak Zmarzlika był mega niebezpieczny i chamski

0

@Kgorecki2500 dla mnie FS Araujo był bardzo słaby, dziwnie mi się nim grali

1

@PatrychoO wczoraj słabiutko z Spartą to dziś pewnie max

0

@kamyk_23 nie no jeśli mówimy i dzbanach to tylko Memphis zasługuje na takie miano, gówno wygrali a kozacza jakby byli jakąś dynastią

0

@Lucerfi jeśli na ławce będzie Xavi to nie. Wtedy nie mamy taktyki żadnej i mamy Sergio "klucz do taktyki naszej" Busquets w pierwszym składzie

0

@kamil295 Embiid jak zagra na 80% to 76 to biorą. Celtics są mocno przeceniani..... beznadziejna Atlanta doprowadziła do 6 meczy a i dziś mało brakowało do game 7

1

@Odcinkowy no a kto inny? Ostatnio nie ma wybijajaych się SO. Militao i Araujo jak najbardziej rozsądny wybór, prędzej bym wyrzucił z tej 11 Urugwajczyka, bo ciężko nazywać go najlepszym SO gdy jest w 70% meczy kontuzjowany

2

@Destroyer_of_Worlds zbyt mądrze wydają pieniądze by wydać pieniądze na tak słabych zawodników

1

Zaczynamy hit Motor Lublin vs Sparta Wrocław. Ależ to powinna być jazda. Wg mnie wygra Motor

0

"jak mieliśmy grać w piłkę z tyloma samolocikami na boisku, gdyby nie one to byśmy wygrali, a tak to jestem zadowolony z moich piłkarzy"

0

Ja im się nie dziwie, przewaga w lidze bezpieczna, w LM dopiero za tydzień, a w czerwcu większość z nich jedzie z kadrą na mundial to niechcą się przemęczać

9

Trzymajmy Xaviego dalej. To wszystko przez kontuzję, przez trawę, przez kontuzję......albo przez fatalnego trenera bez żadnego pomysłu na grę.

5

Rozumiem, że jesteśmy małym krajem piłkarskim ale to co Ci komentatorzy mówią gdy Polacy grają za granicą to aż głowa boli. Lewandowski strzela z spalonego: "ważne że poczuł że można"; przełączam na Inter vs Juve, Milik podaje niecelnie i "ależ miał pomysł, nieważne że niecelnie, ale pomysł".... Obrońca strzeli samobója "ważne że starał się wybić i był w odpowiednim miejscu"

3

Ta gra jest żałosna. 4lige się lepiej ogląda.

0

@Donnie_Darko tylko pamiętaj, że w lidze hiszpańskiej to jednak są takie autobusy, że nie ma jak się rozpędzić itp

0

@Krzysztof_Katalończyk będzie wyglądać 2 kolejki bo potem pewnie znowu kontuzja

0

@AmigoBlancos ciekawe jakie by kręcił mając takich "asystentów" jakich by miał w Barcelonie....zakładam że 15 goli w lidze to max

0

Pedri i de Jong świeżo po kontuzji? Jeb ich do składu, niech biegają 95min

2

@FcPortoFan1999 powinni Bednorza trzymać na ławce by jakieś szanse rywale mieli.....co za forma mutant

0

@panczo przecież LAL nie przejdą ani GSW ani Kings

4

@Worny ja wiem że to tylko kilkusekundowe filmiki....ale ja jestem wstanie uwierzyć, że tak u nas wygląda cały trening. Bez treningu fizycznego, bez kardio, bez grania schematów, bez stałych fragmentów gry itp

0

Jakbyście mieli wymienić zdecydowanie najgorszą sprzedaż/wymianę jaka zrobiliśmy od 2015r?

0

@SinMistico porażka Memphis to miód na oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?