FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kewin a mieli wygrać wszystko. Oj Leon mocno przereklamowany. W Zenicie wyglądał na kozaka, ale tam był wtedy taki skład, że nie trudno tam wyglądać genialnie :P
0
Perugia taki gigant i już po sezonie xd
1
@FcPortoFan1999 kosmiczny poziom
0
@czółkovsky mam nadzieję, że ten kto wybierze tego Hendersona z dwójką "wygra" w przyszłości. Victorek wydaje mi się że jakoś nie dźwignie tego :P
0
@kamiVeB ciekawe w którym meczu Kawhi i KD dostaną kontuzji :P
0
@michal26 chyba LAC powinni wygrać by nie grać w Play in, ale.przyznam szczerze że tyle czytałem o tych opcjach że już sam nie wiem :P
0
@michal26 to jest chore co tam się dzieje, grasz 82 mecze i nie wiesz z kim grasz :D mam nadzieję że moje GSW zajmie 6 miejsce
0
@BartqRKO no właśnie, działają mądrze....czy to takie normalne? ????
0
@BartqRKO dla mnie to brzmi jak jakieś NYK :D
0
@BartqRKO Simmons-Irving-Gobert, gdzie to zobaczymy? :P
2
@Isso89 kto by się spodziewal, że Xavi będzie grał tymi samymi zawodnikami
0
Czy to FUT jest przełożone może do jutra z okazji świąt?
0
Żeby Lewandowski choć raz strzelił taka bramkę jak Son
0
@Herato wszyscy ten sam poziom wraz z Raphinha, co jeden to gorszy
1
@ObiwanKenobi kontuzje, które sam sprowokował ciągłą grą tych samych zawodników
0
@Tomo1989 przecież Xavi wgl nie zarządza kadra. u nas piłkarze ledwo co wracaj po kontuzji i już grają wszystko. Gra 14-15 zawodnikami, w tym Alonso i Roberto xd
0
@LM10GOAT no to człowiek wielkiej wiary z Ciebie xd
0
@LM10GOAT nas nie stać wydać 9mln na Carrasco a niektórzy wierzą w podpisanie Messiego...
7
@MesQueUnClub_87 nie porównuj Hulka do Raphinhi....Hulk przynajmniej biegł szybko i przepchał rywali xd
0
@DonMatteo901 już bez przesady :D trenować drużynę z championship a drużynę która co roku ma wygrać wszytski to dwie inne rzeczy.
0
@Faro ja to uwielbiam gdy rys ma rzut rożny i mój Lucio stoi przy słupku a taki Pedri "pilnuje" Ramosa
0
@Rewolucja123 mówisz o przerzucie który wykona 85% piłkarzy w La Liga xd nie no ZP dla niego za to się należy i miano najlepszego pomocnika w historii obok Zidane czy Iniesty
3
@marcin62 gram z jajem i z charakterem a grać chamsko to jest roznica
2
@Rewolucja123 nie no widzę że piłkarze Barcelony już tak nisko spadli, że wystarczy dobry przerzut by uznac to za super podanie.
0
@JohnB ale co mnie cala reszta xd mówimy o Gavim który zaczął się rozwijać w jakimś MMA a nie futbolu
1
@Xxxbarca4ever przypominam, że mówimy o hiszpańskich sędziach, czyli o Steve Wonderach naszych czasów
1
@JohnB a pamiętasz jakieś jego dobre zagranie z piłką przy nodze czy tylko faule, prowokacje? Bo ja jakiegoś super podania czy strzału dawno nie widziałem w jego wykonaniu
3
@Kinginiesta ja np nie pamiętam żadnego dobrego jego zagrania z ostatnich meczy, ale pamiętam chamskie zagrania....nie o to chyba w tym chodzi
5
@pyra92 ja sam go zaczynam coraz mnie lubić. Szczerze mówiąc od kilku meczy oprócz łokci, fauli i prowokacji nie wnosi nic na boisku. Bardziej się skupia na przeszkadzaniu i trash talk niż własnej grze
0
@draxidox przecież za takie coś to powinna być jakaś kara. To tak jakby pracownicy biurowi siedzieli przed kompem i układali pasjansa....niby są przy biurku, niby przy komputerze, ale nic nie robią