1

@Toretto patrząc na karierę Pottera w Brighton to dziś Chelsea o mistrza powinna się bić :P

0

@Encore idiotyczne zachowanie. W sumie gdyby de Jong się wywrócił i to nie był Real to by mogła być czerwona

1

@Rastafarnianin ja to trochę nie rozumiem, czemu jest taka nienawiść do Casemiro. To nie jego wina, że sędziowie pozwalali mi na 18fauli na mecz

0

@QQL5 byle zimna i nie o aromacie suszonych śliwek

1

@Gaz ale przecież ma liczby bla bla bla. Gość jest tragiczny jak Fati.

0

@takisobiektos jaki sens mieli Flippera by go podpisać to ja nie wiem. Warto docenic na tym wideo popisową obronę Greena. DPOY

0

@Cule1234 top5? Ciekawe kto przed nim. Wg mnie obok Araujo i ter Stegena najlepszy. Pedriego i Dembele nie liczę przez kontuzje

0

@symtoni_sym ale tu nie można mówić o jego babolu. To jest pech. Gdyby Courtois obronił i Fati dobił to byłby chwalony za instynkt

0

@Drozdu7 ale jeden dobry występ nie spowoduje że człowiek zapomni o 20 słabych

0

@Faro wątpię. Obecnie tylko Mbappe by go przeszedł. Araujo jest szynki ale jego by nie dogonił

0

@require tego nie pokazuje ten komentarz tylko świat i chore przykłady jak wielbienie przestępcy zabitego przez białego policjanta

0

A jakby tak wrzucić kilka tys rasistowskich uwag na Kessiego? Może wtedy by takiego Manzano czy Lahoza mogli strzelić w ryja podczas meczu bez czerwonej kartki

2

Zazdroszczę Viniciusovi bycia czarnoskórym. De Jong niech się cieszy, że nie został wczoraj wywalony

1

My jakoś tego Tebasa nie możemy zgłosic do tego organa gdzie odwołują się kluby w różnych kwestiach? To chyba jakiś Zurych był czy cos takiego. Chłop mówi wprost w oczy ze da nam popalić, nawet tego nie ukrywa.

2

@czosnekfcb no już cięższego wyboru chyba nie może być :D

1

@Pawel13sz za niedługo będą go pytać o rozmiar butów, ulubiony kolor i książkę z dzieciństwa....za duży hype na chlopa

0

Ciekawe w której minucie wejdzie Alonso

0

@Azi najlepiej Roberto xd

0

@Criss18Barca nie wiem ile teraz kosztuje, ale jak grałem jeszcze miesiąc temu to na Na Dembele zimowy był za 630tys i polecam

1

@lukasz222 ja to jestem naczelnym hejterem tu Raphinhi chyba, ale wymienić jego za Abde i Bernardo? To sprzedajesz skrzydłowego których i tak nie mamy, dostajesz pomocnika i kota w worku...trochę słabo

0

@dAvi_2 on niestety stał się legendą dla zarządu gdy strzelił PSG

0

@Azi lepsze to niż zagrać formacja z 4pomocnikami gdy masz ich tylko dwóch. Chyba że liczysz Roberto i Kessiego

1

@Lucerfi no może i to był pomysł dobry, nawet bardzo dobry, tu się zgodzę. Ale gdy w pomocy biega Ci Pedri, de Jong i Busquets, który był pierwszy raz w formie od 4lat. Obecnie masz tam Roberto, Kessiego, zajechanego Holendra oraz Busquetsa który świeżo co wraca po kontuzji.

1

Xaviemu wyszły 2 mecze z 4pomocnikow i teraz będzie tym grał przez najbliższe 10meczy. Szkoda, że taki trener z topi jak Ancelotti go już zapewne "przeczytał". I te dwa udane mecze były z Pedrim i z prawdziwym skrzydłowym Dembele, a nie Ferranem czy Raphinha

0

@galix22 Raphinha

1

@lionelmessigoat dodalbym do tego Raphinhe. Cała trójka jest na tym samym poziomie

0

@Encore i w drugim meczu PO wypada Paul, w czwartym Booker a na piąty KD stwierdza, że jednak mu się nie podoba i chce do Bostonu albo Denver

0

@ngif no oczywiście,że jest

1

@kuz ja zobaczę jak w składzie zobaczę Torre czy Alarcona. Przy tylu brakach któryś z nich musi zagrać, chyba że Xavi woli zagrać z Roberto i Kessiem na skrzydłach. Oczywiście, lepiej byłoby też zagrać kimś z rezerw na SO niż Alonso no ale o tym możemy pomarzyć

2

@lucas/catalan w Polsce zasłynęła z tego, że jest wielką fanką Joanny Jędrzejczyk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?