FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Toretto patrząc na karierę Pottera w Brighton to dziś Chelsea o mistrza powinna się bić :P
0
@Encore idiotyczne zachowanie. W sumie gdyby de Jong się wywrócił i to nie był Real to by mogła być czerwona
1
@Rastafarnianin ja to trochę nie rozumiem, czemu jest taka nienawiść do Casemiro. To nie jego wina, że sędziowie pozwalali mi na 18fauli na mecz
0
@QQL5 byle zimna i nie o aromacie suszonych śliwek
1
@Gaz ale przecież ma liczby bla bla bla. Gość jest tragiczny jak Fati.
0
@takisobiektos jaki sens mieli Flippera by go podpisać to ja nie wiem. Warto docenic na tym wideo popisową obronę Greena. DPOY
0
@Cule1234 top5? Ciekawe kto przed nim. Wg mnie obok Araujo i ter Stegena najlepszy. Pedriego i Dembele nie liczę przez kontuzje
0
@symtoni_sym ale tu nie można mówić o jego babolu. To jest pech. Gdyby Courtois obronił i Fati dobił to byłby chwalony za instynkt
0
@Drozdu7 ale jeden dobry występ nie spowoduje że człowiek zapomni o 20 słabych
0
@Faro wątpię. Obecnie tylko Mbappe by go przeszedł. Araujo jest szynki ale jego by nie dogonił
0
@require tego nie pokazuje ten komentarz tylko świat i chore przykłady jak wielbienie przestępcy zabitego przez białego policjanta
0
A jakby tak wrzucić kilka tys rasistowskich uwag na Kessiego? Może wtedy by takiego Manzano czy Lahoza mogli strzelić w ryja podczas meczu bez czerwonej kartki
2
Zazdroszczę Viniciusovi bycia czarnoskórym. De Jong niech się cieszy, że nie został wczoraj wywalony
1
My jakoś tego Tebasa nie możemy zgłosic do tego organa gdzie odwołują się kluby w różnych kwestiach? To chyba jakiś Zurych był czy cos takiego. Chłop mówi wprost w oczy ze da nam popalić, nawet tego nie ukrywa.
2
@czosnekfcb no już cięższego wyboru chyba nie może być :D
1
@Pawel13sz za niedługo będą go pytać o rozmiar butów, ulubiony kolor i książkę z dzieciństwa....za duży hype na chlopa
0
Ciekawe w której minucie wejdzie Alonso
0
@Azi najlepiej Roberto xd
0
@Criss18Barca nie wiem ile teraz kosztuje, ale jak grałem jeszcze miesiąc temu to na Na Dembele zimowy był za 630tys i polecam
1
@lukasz222 ja to jestem naczelnym hejterem tu Raphinhi chyba, ale wymienić jego za Abde i Bernardo? To sprzedajesz skrzydłowego których i tak nie mamy, dostajesz pomocnika i kota w worku...trochę słabo
0
@dAvi_2 on niestety stał się legendą dla zarządu gdy strzelił PSG
0
@Azi lepsze to niż zagrać formacja z 4pomocnikami gdy masz ich tylko dwóch. Chyba że liczysz Roberto i Kessiego
1
@Lucerfi no może i to był pomysł dobry, nawet bardzo dobry, tu się zgodzę. Ale gdy w pomocy biega Ci Pedri, de Jong i Busquets, który był pierwszy raz w formie od 4lat. Obecnie masz tam Roberto, Kessiego, zajechanego Holendra oraz Busquetsa który świeżo co wraca po kontuzji.
1
Xaviemu wyszły 2 mecze z 4pomocnikow i teraz będzie tym grał przez najbliższe 10meczy. Szkoda, że taki trener z topi jak Ancelotti go już zapewne "przeczytał". I te dwa udane mecze były z Pedrim i z prawdziwym skrzydłowym Dembele, a nie Ferranem czy Raphinha
0
@galix22 Raphinha
1
@lionelmessigoat dodalbym do tego Raphinhe. Cała trójka jest na tym samym poziomie
0
@Encore i w drugim meczu PO wypada Paul, w czwartym Booker a na piąty KD stwierdza, że jednak mu się nie podoba i chce do Bostonu albo Denver
0
@ngif no oczywiście,że jest
1
@kuz ja zobaczę jak w składzie zobaczę Torre czy Alarcona. Przy tylu brakach któryś z nich musi zagrać, chyba że Xavi woli zagrać z Roberto i Kessiem na skrzydłach. Oczywiście, lepiej byłoby też zagrać kimś z rezerw na SO niż Alonso no ale o tym możemy pomarzyć
2
@lucas/catalan w Polsce zasłynęła z tego, że jest wielką fanką Joanny Jędrzejczyk :D