FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W Australii poważnie rozważany jest pomysł by na IO 2032 w Brisbane była nowa konkurencja olimpijska- zawody psów pasterskich. Ten świat już całkowicie porąbało na tle tych psów.
0
@Explode bo nie gra. Gdy grał w zeszłym sezonie to wyglądał lepiej niż Raphinha. W tym nie gra to nie ma liczb, chyba proste
3
@Kengo z tej logiki można wywnioskować że transfer Griezmanna był cudowny, bo też miał jakieś liczby a przyszedł z jeszcze bardziej defensywnej drużyny
2
@P33ck oczekiwałem po 30 meczach więcej niż 3 udanych dryblingów xd
0
@lucca87 to może Ciebie tak znafca że uważasz to za dobry wynik
1
@lucca87 no ja od skrzydłowego wymagam umiejętności gry 1-1 bo wtedy do upilnowania go musi być jakaś asekuracja i jest więcej miejsca w innych sektorach gry. A teraz tak naprawdę to nawet lewi obrońcy rywali nie do końca go pilnują bo nie ma to sensu :P
0
@paweldunajecfcb myślę, że nie. Jedyna taka opcja która bym zakładał to taka, że Putin dowiaduje się że zostało mu 6msc życia (jakiś tak czy cos takiego) i atakuje wszystko co się da, Niemcy, Francję, Japonię, USA itp itd w tym Polskę
1
@lucca87 chłop jest tragiczny w grze 1-1 (tragiczny to i tak mało powiedziane) i większość podań gra do tyłu. Wyjdzie mu jedno z dośrodkowań z wielu, bo przypominam, że jak on wykonuje rzut rożny to piłka prawie zawsze zatrzymuje się na pierwszym obrońcy
0
@Kengo bo tam Raphinha nie chciał podać do nikogo z zespołu tylko na siłę szukał tej ręki.
1
@barteq Alonso to pupilek Xaviego. Gość by strzelił 4samoboje w meczu a i tak w następnym meczu dostałby parę minut
2
I teraz Xaviemu wyjdzie bokiem olewanie innych. Nikt nie twierdzi, że Torre czy Kessie powinni grać z Realem, Bayernem czy innymi potęgami. Ale oni nie grali absolutnie nic do stycznia. Od stycznia Kessie wchodził w końcówce. Ale w tej 60-70min powinni wchodzić bo było wiadomo że Pedri tego nie wytrzyma. Każdy to wiedział....oprócz trener
8
@Pedri16Future zbyt dobry. Będzie odpoczywał przed jakims mecze z Elche czy inną potęgą hiszpańską
4
Pedri niech nie żartuje z kontuzją. Xavi i tak go wystawi w weekend
4
Nawet angielscy komentayorzy mówią że karny xd
0
@Barca_bwo nie ma znaczenia. I tak zagra.
0
Spokojnie. Xavi ma swoją 6 w pomocy i ataku której nie zmienia. Także w rewanżu i tak zagra i Pedri i Gavi.
1
Xavi miał wywalone na Fatiego tyle czasu mimo że i Lewandowski i Raphinha byli słabi i teraz liczy na niego? No tak, przecież jest zbudowany mentalnie to pomoże
1
Weźcie tego Alonso do jakieś okręgówki
0
I ostatni argument że Raphinha jest lepszy w obronie niż Ferran jest skończony. W ataku również słaby
2
Bruno szybszy od Alby....w niedzielę Albiol szybszy niż każdy nasz piłkarz ofensywny....fatalnie to wygląda motorycznie. No ale skoro grasz 13 zaowdnikami cały czas to co się dziwić,
0
@Chaoss nie pozwolić się wyprzedzić jak dziecko?
0
@AduŚ07 poczekaj do 82min
4
Lewandowski chowany kolejny mecz.
1
Super budowanie Ferrana i Fatiego.
5
No kto by się spodziewał że ciągła gra Pedriego zaskutkuje urazem.....wszyscy oprócz Xaviego
0
Raphinha super różny. Prawie piłka przeszła pierwszego zawodnika.
1
Raphinha vs Alonso... Ależ by to był pojedynek. Jeden nie umie dryblować, drugi nie umie bronić
1
Kucharczyk by okiwał Alonso
9
Obrońca dostający żółtą kartkę za dyskusję jest idiotą.
0
@Bagsik88 ale ja nie mówię o zwolnieniu tylko uargumentowanej krytyce za brak rotacji i budowania rezerwowych