0

Wiecie może gdzie można obejrzeć Friends z napisami polskimi? Po kilku serialach pasuje coś lekkiego obejrzeć

0

@DaPidejpi was boli jak ktoś napisze coś złego na Messiego. A ja mam wywalone na typa którego już nie ma w klubie. Złego słowa się na niego powiedzieć tu. Jakby Ci napluł w twarz to byś twarzy pewnie nie mył do końca życia

0

@Encore i to jest na center a nie jakieś Jokicie

2

@kewin Messi byłby nikim gdyby nie Barcelona.

1

@require ojciec jest tak odklejony, że nie dość że zawalczy to na konferencji jeszcze wykorzysta śmierć syna

3

@Cule1234 no można go nie lubić ale chłop ma sporo racji.

0

@malicinho nie porównuj tego badziewia jak BB do arcydzieła Peaky :D

2

Vietto wywalcza drugiego karnego. Pamiętam jak był młody to byłem pewny, że zrobi większą karierę niż Dybała

0

@Barca1166 wydaje mi się, że na Eleven, aczkolwiek i tak znacznie lepiej mi się ich słucha niż tych z C+. Na C+ tylko ten Mitruch czy jakiś taki mi się mega podoba

0

@Czajka90 a jakoś cicho jest o tym

5

@CulerParaSiempre raczej nie. Musi być jasny podział kto jest głównym trenerem a kto tylko asystentem

0

@czółkovsky wątpię. Już nie raz historia pokazała że same gwiazdy w zespole to częściej kończy się kompromitacją niż sukcesem. Np Brooklyn :D Harden przy Jamesie to by pewnie połowy punktów nie osiągnął :P

0

@Encore LAL grają teraz z OKC, Bucka i GSW....mógłby ten rekord przebić na Giannisie albo przeciwko drużynie który niszczy jego legacy (gdyby nie GSW to James miałby pewnie 2-3 pierścienie więcej)

2

@GOATessi jeżeli Xavi lub inny trener ich dobrze ułoży to nie jest zbyt ofensywnie. City potrafiło wygrywać z najlepszymi pomocą Gundogan-Bernardo-de Bruyne

1

@Sulimo ta liga powinna być zakazana xd

0

@Sulimo ja nie mam nic do tego, tak jak niektórzy nie powinni mieć do tego czy ktoś ogląda fame czy nie....kogoś odstresuje 2h grania w coś a kogoś innego obejrzenia tamtych gal

0

@DaPidejpi dzień dobry

0

@Sulimo siedzenie godzinami przed komputerem czy konsolą to też swego rodzaju patologia

1

Ludzie, którzy dziwili się tydzień temu jak ktoś może wydać 40zl na Fame MMA teraz wydali pewnie 300-400zl (nie znam ceny) na jakąś grę.....

1

@gaucho104 ter Stegen rozgrywa genialny sezon, ale chyba ludzie zapominają tu jak super był Valdes. Zdarzały mu się wpadki (jak każdemu bramkarzowi) ale też wiele punktów uratował

4

@Comentateiro nie prawda, że młodzież je dużo tych fast foodów....to kolejny stereotyp, który ma wpłynąć na negatywną opinie młodych ludzi

0

@Tomo1989 4 czy 5 dobrych meczy nie naprawią 5 lat totalnego piachu z jego strony

4

@Michu94 ma ktoś link do dryblingów Raphinhi? Bo oni chyba przyjęcie piłki mu uznają za drybling

0

82min kopania się po czole i już przebudzenie

1

@BulaKG MoTM zdecydowanie Alba

2

@Hrzan chłop przez 80min nie miał udanego zagrania a ludzie się zachwycają dołożeniem nogi z 1m

0

I czemu wpuszcza Balde skoro był chory. Co się musi stać by Xavi dał szansę komuś kto nie zadebiutował u innego trenera

0

To może wkoncu najwyższą pora by Alarcon zagrał

1

Xavi znowu zapomniał zmian

0

No i i tak najgorszy na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?