FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie może gdzie można obejrzeć Friends z napisami polskimi? Po kilku serialach pasuje coś lekkiego obejrzeć
0
@DaPidejpi was boli jak ktoś napisze coś złego na Messiego. A ja mam wywalone na typa którego już nie ma w klubie. Złego słowa się na niego powiedzieć tu. Jakby Ci napluł w twarz to byś twarzy pewnie nie mył do końca życia
0
@Encore i to jest na center a nie jakieś Jokicie
2
@kewin Messi byłby nikim gdyby nie Barcelona.
1
@require ojciec jest tak odklejony, że nie dość że zawalczy to na konferencji jeszcze wykorzysta śmierć syna
3
@Cule1234 no można go nie lubić ale chłop ma sporo racji.
0
@malicinho nie porównuj tego badziewia jak BB do arcydzieła Peaky :D
2
Vietto wywalcza drugiego karnego. Pamiętam jak był młody to byłem pewny, że zrobi większą karierę niż Dybała
0
@Barca1166 wydaje mi się, że na Eleven, aczkolwiek i tak znacznie lepiej mi się ich słucha niż tych z C+. Na C+ tylko ten Mitruch czy jakiś taki mi się mega podoba
0
@Czajka90 a jakoś cicho jest o tym
5
@CulerParaSiempre raczej nie. Musi być jasny podział kto jest głównym trenerem a kto tylko asystentem
0
@czółkovsky wątpię. Już nie raz historia pokazała że same gwiazdy w zespole to częściej kończy się kompromitacją niż sukcesem. Np Brooklyn :D Harden przy Jamesie to by pewnie połowy punktów nie osiągnął :P
0
@Encore LAL grają teraz z OKC, Bucka i GSW....mógłby ten rekord przebić na Giannisie albo przeciwko drużynie który niszczy jego legacy (gdyby nie GSW to James miałby pewnie 2-3 pierścienie więcej)
2
@GOATessi jeżeli Xavi lub inny trener ich dobrze ułoży to nie jest zbyt ofensywnie. City potrafiło wygrywać z najlepszymi pomocą Gundogan-Bernardo-de Bruyne
1
@Sulimo ta liga powinna być zakazana xd
0
@Sulimo ja nie mam nic do tego, tak jak niektórzy nie powinni mieć do tego czy ktoś ogląda fame czy nie....kogoś odstresuje 2h grania w coś a kogoś innego obejrzenia tamtych gal
0
@DaPidejpi dzień dobry
0
@Sulimo siedzenie godzinami przed komputerem czy konsolą to też swego rodzaju patologia
1
Ludzie, którzy dziwili się tydzień temu jak ktoś może wydać 40zl na Fame MMA teraz wydali pewnie 300-400zl (nie znam ceny) na jakąś grę.....
1
@gaucho104 ter Stegen rozgrywa genialny sezon, ale chyba ludzie zapominają tu jak super był Valdes. Zdarzały mu się wpadki (jak każdemu bramkarzowi) ale też wiele punktów uratował
4
@Comentateiro nie prawda, że młodzież je dużo tych fast foodów....to kolejny stereotyp, który ma wpłynąć na negatywną opinie młodych ludzi
0
@Tomo1989 4 czy 5 dobrych meczy nie naprawią 5 lat totalnego piachu z jego strony
4
@Michu94 ma ktoś link do dryblingów Raphinhi? Bo oni chyba przyjęcie piłki mu uznają za drybling
0
82min kopania się po czole i już przebudzenie
1
@BulaKG MoTM zdecydowanie Alba
2
@Hrzan chłop przez 80min nie miał udanego zagrania a ludzie się zachwycają dołożeniem nogi z 1m
0
I czemu wpuszcza Balde skoro był chory. Co się musi stać by Xavi dał szansę komuś kto nie zadebiutował u innego trenera
0
To może wkoncu najwyższą pora by Alarcon zagrał
1
Xavi znowu zapomniał zmian
0
No i i tak najgorszy na boisku