FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakiś Norweg czy Macedończyk w piłkę ręczną który jest jakiś wybitnie dobry?
7
@Firestone zwolnienie Valverde było dobrą decyzją, wybór następcy fatalny
0
@Kengo to chyba nie jest ta sama kobieta
0
@Kidd ja polecam, co prawda nic grywalnego nie poleciało, ale chyba z 10kart ponad 87
0
@Kgorecki2500 i TOTY już za tydzień?
0
@Kgorecki2500 dziś wychodzi druga drużyna Centurion? Ma być ktoś ciekawy? Bo ta drużyna z zeszłego tygodnia mega słaba, oprócz Neymara i Kimbembe to raczej lipa
2
Wszystkie możliwości....jak znowu oddadzą Atletico piłkarza za nic to śmiech na sali. No chyba żeby tak oddali Busquetsa
2
@liberos35 i dlatego na 6zmian możliwych wpuszcza 4 graczy defensywnych? To już Simaone taki nie jest.
3
@Messibestplayerintheworld i dlatego Araujo po kilkumiesięcznej kontuzji gra wszystko, a Christensen po doskonałym meczu z Atletico wczoraj ławka?
1
Chciałbym usłyszeć kiedyś jakieś logiczne tłumaczenie Xaviego z jego zmian...one są bez sensu
14
@Kinginiesta no spalony to jednak spalony
1
@PatrychoO w 8 na 10 meczy gdy rozpoczynam mecz w drugiej połowie nie mam minimapy, czy ktoś wie jak rozwiązać ten glitch/problem?
0
@Azi z Tobą rozmowa o Busquetsie to jak rozmowa z ojcem o PiSie....zawsze go będziesz bronil
0
@Azi największy obrońco Busquetsa: jak oceniasz dziś jego wejście i występ? Totalna dominacja xd
0
Gdyby nie Niemiec obecnie byliśmy pewnie na 5miejscu w tabeli....obrona jak i cały zespół fatalny, tylko on ratuje
4
Busquets zawala ostatniego karnego? Xavi go chwali na konferencji...brzmi jak idealny scenariusz dla trenera
1
Xavi ma 6xmian i 4 z nich to defensywni zawodnicy xd nosz kurna mać xdddd Cruyff z Guardiolą patrzą i pewnie zadowoleni
12
Raphinha vs Alonso....ależ by to był pojedynek. Jeden nie umie dryblować, drugi nie umie bronić
0
To co, w dogrywce Xavi, najlepszy trener na świecie wg Laporty, wpuszcza kolejnego obrońcę Erica? Gościa który nie grał od dawna
0
Guido może być zmęczony po mundialu w Katarze....zagrał tam 56min w drugiej kolejce fazy grupowej xddd
1
Jeśli przegrana dziś oznacza zwolnienie Xaviego to trzymam kciuki za Betis. Z Xavim nigdzie nie zajdziemy, jeśli dla niego Busquets jest kluczowy, wpuszcza samych obrońców przy wygrywaniu, nie rozwija piłkarzy, brakuje logiki w jego rotacji i tylko Ter Stegen ratuje mu tyłek to ja już wolę przegrać dziś, by wygrywać w przyszłości
0
Jak kurna przeczytam od Xaviego że Busquets jest niezbędny to się zrzygam
0
Xavi out. Jedyna rozsądna.decyzja. ileż można z takim trenerem
5
Xavi jest bardziej defensywnym trenerem niż Czesio. Wygrywasz 1-0 i wpuszczacz Busquetsa, Alonso i Christensena?
2
Boże Busquets wznosimy do Ciebie prośbę skończ już tą karierę. Zakładam, że w takim Elche przed Busquetsem w hierarchii byłby Oriol Romeu czy Gumbau
0
To co, jeszcze wejdzie Alonso, Christensen i Kessie? Typowe zmiany Xaviego.
26
Bądź takim Frankiem....grasz grasz grasz i wiesz że zejdziesz za tego Busquetsa który jest beznadziejny. Szkoda strzepić ryja na te zmiany Xaviego. Zero rozumu
0
Busquets....na cholerę. Widać że Xavi chce przegrać
2
Wawrzyniak kryjący Raphinhe wyglądałby jak Roberto Carlos w prime
1
@Janiama jak jest w takiej formie jak dziś to nigdy xd