0

Jest jakiś Norweg czy Macedończyk w piłkę ręczną który jest jakiś wybitnie dobry?

7

@Firestone zwolnienie Valverde było dobrą decyzją, wybór następcy fatalny

0

@Kengo to chyba nie jest ta sama kobieta

0

@Kidd ja polecam, co prawda nic grywalnego nie poleciało, ale chyba z 10kart ponad 87

0

@Kgorecki2500 i TOTY już za tydzień?

0

@Kgorecki2500 dziś wychodzi druga drużyna Centurion? Ma być ktoś ciekawy? Bo ta drużyna z zeszłego tygodnia mega słaba, oprócz Neymara i Kimbembe to raczej lipa

2

Wszystkie możliwości....jak znowu oddadzą Atletico piłkarza za nic to śmiech na sali. No chyba żeby tak oddali Busquetsa

2

@liberos35 i dlatego na 6zmian możliwych wpuszcza 4 graczy defensywnych? To już Simaone taki nie jest.

3

@Messibestplayerintheworld i dlatego Araujo po kilkumiesięcznej kontuzji gra wszystko, a Christensen po doskonałym meczu z Atletico wczoraj ławka?

1

Chciałbym usłyszeć kiedyś jakieś logiczne tłumaczenie Xaviego z jego zmian...one są bez sensu

14

@Kinginiesta no spalony to jednak spalony

1

@PatrychoO w 8 na 10 meczy gdy rozpoczynam mecz w drugiej połowie nie mam minimapy, czy ktoś wie jak rozwiązać ten glitch/problem?

0

@Azi z Tobą rozmowa o Busquetsie to jak rozmowa z ojcem o PiSie....zawsze go będziesz bronil

0

@Azi największy obrońco Busquetsa: jak oceniasz dziś jego wejście i występ? Totalna dominacja xd

0

Gdyby nie Niemiec obecnie byliśmy pewnie na 5miejscu w tabeli....obrona jak i cały zespół fatalny, tylko on ratuje

4

Busquets zawala ostatniego karnego? Xavi go chwali na konferencji...brzmi jak idealny scenariusz dla trenera

1

Xavi ma 6xmian i 4 z nich to defensywni zawodnicy xd nosz kurna mać xdddd Cruyff z Guardiolą patrzą i pewnie zadowoleni

12

Raphinha vs Alonso....ależ by to był pojedynek. Jeden nie umie dryblować, drugi nie umie bronić

0

To co, w dogrywce Xavi, najlepszy trener na świecie wg Laporty, wpuszcza kolejnego obrońcę Erica? Gościa który nie grał od dawna

0

Guido może być zmęczony po mundialu w Katarze....zagrał tam 56min w drugiej kolejce fazy grupowej xddd

1

Jeśli przegrana dziś oznacza zwolnienie Xaviego to trzymam kciuki za Betis. Z Xavim nigdzie nie zajdziemy, jeśli dla niego Busquets jest kluczowy, wpuszcza samych obrońców przy wygrywaniu, nie rozwija piłkarzy, brakuje logiki w jego rotacji i tylko Ter Stegen ratuje mu tyłek to ja już wolę przegrać dziś, by wygrywać w przyszłości

0

Jak kurna przeczytam od Xaviego że Busquets jest niezbędny to się zrzygam

0

Xavi out. Jedyna rozsądna.decyzja. ileż można z takim trenerem

5

Xavi jest bardziej defensywnym trenerem niż Czesio. Wygrywasz 1-0 i wpuszczacz Busquetsa, Alonso i Christensena?

2

Boże Busquets wznosimy do Ciebie prośbę skończ już tą karierę. Zakładam, że w takim Elche przed Busquetsem w hierarchii byłby Oriol Romeu czy Gumbau

0

To co, jeszcze wejdzie Alonso, Christensen i Kessie? Typowe zmiany Xaviego.

26

Bądź takim Frankiem....grasz grasz grasz i wiesz że zejdziesz za tego Busquetsa który jest beznadziejny. Szkoda strzepić ryja na te zmiany Xaviego. Zero rozumu

0

Busquets....na cholerę. Widać że Xavi chce przegrać

2

Wawrzyniak kryjący Raphinhe wyglądałby jak Roberto Carlos w prime

1

@Janiama jak jest w takiej formie jak dziś to nigdy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?