0

@Gracjan1234 za Leao Milan dostanie ponad 100mln pewnie, a wartość duetu Ferran-Raphinha to obecnie zakładam jakieś 70-80mln

0

@ArterkHD wydaje mi się, że to Ozil, ale pewnym nie jestem. Obu brakowało głowy:D

0

@mekston no właśnie, gdyby trenował mocniej i by mu się chciało to może coś więcej by osiągnął

0

@Medium dla mnie trochę za krótko był na Topie by uznawać go za jednego z najlepszych. Coś a'la Ronaldinho. Za krótko w prime

0

@DCHX z tej dwójki Bjelica, ale żaden nie przekonuje

0

@Cotutajsiedzieje jak Rakitić z Arturem Melo przeciw chyba Sevilli :D

0

@Cule1234 a przypadkiem ten Soyuncu nie obniżyl strasznie lotów?

2

@HighestInTheRoom szkoda, że Ozil tak szybko wypisał się z piłki nożnej. Gdyby miał odrobinę chęci mógłby zostać jednym z najlepszych pomocników w historii

0

@arasz1819 aaa ok xD z mądrym to aż miło pogadać, ale z Tobą zbyt miło to nie było

0

@arasz1819 dalej nie widzę powiązania między oceną piłkarza podczas meczu a pisania miesiąc po mundialu codziennie o tym, że jest mistrzem świata

0

@Emhyr mieliśmy być bankrutami a w lato kupiliśmy piłkarzy za chyba 200mln :D tak wiem, dźwignie ale dalej to trochę smieszy :P no mam nadzieję, że masz rację i nawet nie pomyślą o jego kupnie

0

@Emhyr jeżeli ktoś nie daje za piłkarza dużych kwot to znaczy, że za chwilę Barcelona się zgłosi z taką ofertą. Brutalna, ale prawda

0

@Coutinho007 za to dla Ciebie to każdy piłkarz Realu jest na poziomie ekstraklasowego gracza... nigdzie nie napisałem by Fati out xD ale obecnie to tak, jest to wrak piłkarza i tylko ślepy by z tym polemizował

0

@arasz1819 ale jakiej pokory, o czym Ty gadasz xD

0

@Emhyr no to Felix do nas za 100mln, a my Depaya do Atletico i płacimy 50% pensji. Brzmi jak klasyczny deal

0

@Coutinho007 to ja chce by nasi skrzydłowi choć w 50$ się tak turlali i doturlali Barcelonę do wygrania LM....albo chociaż do wyjścia z grupy

1

@escarabajo mundial czy Luuk u nas pokazał, że taki wieżowiec w kadrze może się przydać czasami

0

@Coutinho007 ulubienie nie, ale umiem docenić umiejętności rywala gdy np Ty tego nie potrafisz....no i na to wychodzi, że lepiej się turlać niż powalczyć, bo za jedno są karne a za drugie jest zawieszenie

5

@macio_944 chcecie powiedzieć, że teraz codziennie będą tu posty "przypominam, że Messi jest mistrzem świata"?.... @Redakcja czy to nie podlega pod spam?

0

@Gaz to co z tego? możę owińmy piłkarzy bąbelkami by im się nic nie stało i całkowity zakaz gry ciałem

17

pierwszy raz w lidze hiszpańskiej od dawna zobaczyłem dwóch gości którzy po kontakcie nie kładą się i nie turlają się 12min udając złamany nos, rozbitą szczękę i stałe krwawienie i co? i w nagrodę są ukarani

41

@PatrychoO bardzo dobre zachowanie. Wrócił do treningów i wtedy dostał gratulacje. To że La Rambla ma bzika na tym punkcie nie znaczy, że każdy musi mieć

0

@Faro z Intercity to Małecki czy Mączyński dobrze powinni wyglądać. Grał wiele meczy na prawej stronie i tak samo słabo jak na lewej

0

@Encore znacznie lepszy niż Raphinha

2

@AlexDark00 splunięcie w twarz kibicom. Gola nas jak frajerów z Greizmannem, potem go oddajemy za 20mln a teraz jeszcze oddamy im Depaya.....trzeba mieć IQ ujemne by na to się zgodzić

1

@Kgorecki2500 w tym roku wybór obrońców jest ciężki. Wszyscy słabo grali

0

@shahman i jestem pewny, że jeden Neymar da znacznie więcej niż cała trójka razem wzięta

0

Orientuje się ktoś czy na takich imprezach jak mistrzostwa świata w piłce ręcznej będzie piwo na arenie? :D

4

wypożyczenie Depaya do Atletico to będzie kolejny cios w kibiców. Stajemy się tanią dzi*** dla Atletico....

0

@shahman obecnie robimy to z Dembele, Raphinha czy Ferranem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?