0

@barcelonaLM tak mi się kojarzy, aczkolwiek wydaje mi się, że Hiszpania vs Czarnogóra może się skonczyć wynikiem 30-20, a Norwegia vs Macedonia bardziej wyrównane zespoły

1

Skończyłem śledzić uważnie piłkę ręczną reprezentacyjną jakoś w 2015 i się teraz nie orientuje, który mecz może być lepszy dla widowiska: Hiszpania vs Czarnogóra czy Macedonia vs Norwegia na tych mistrzostwach świata co teraz się będą zaczynać

1

@PatrychoO może dlatego że człowiek ma w pamięci fakt, że grali oni w najlepszej drużynie w historii. Jakby w 2009 grał taki gość jak Ferran tak tu nielubiany to też byłby super

1

@Encore już więcej udanych dryblingów niż Raphinha

1

@czółkovsky Knicks w PO? Eee coś tam się musi wydarzyć

1

@Kidd aż dziwne, że nie doznał kontuzji w pierwszej kwarcie od tego czasu kończąc z np 6 pkt

0

@Commando no ale wygraliśmy z Realem po to by potem przegrać z Eintrachtem i to w żenujący sposób. Warto przypomnieć, że wtedy Real był bez Benzemy i mógł sobie pozwolić na wpadkę (chyba miał dużą przewagę jeśli dobrze pamiętam)

0

@mikokarla Raphinha? Bez jaj. Gość jest beznadziejny i wolę już Fatiego czy Ferrana

0

@takisobiektos właśnie widziałem na YT, ale podano jakąś datę?

0

@Krzysztof1987 plotka, która brzmi bardzo absurdalnie? Czyli można zakładać że go ściągną :D

2

@neeed pytanie do Ciebie. Po ostatnim meczu pisałeś, że bardzo dobrze, że Laporta również w mediach wsparł Xaviego i też mówił że drużyna dobrze się spisała mimo że doskonale wiemy, że zagrała jak ****. Dziś czytamy, że zarząd kupuje Rubena Nevesa wbrew Xaviemu. Dalej bronisz to pseudo wspieranie?

2

@tomek8756 Logo konferencji witaj

1

@Kondziubarca Andre Gomez to chociaż na treningach był połączeniem Xaviego i Iniesty w Prime xd

14

@tomek8756 nie wiem co tu jest większym absurdem. Kupienie tego placka; to że transfer jest mimo niechęci trenera czy fakt że Kessie ma obniżyć jego transfer mimo że jest sporo lepszym grajkiem pokazując to w Milanie xd

2

@Ojciec5tkidzieci czyli ZAKSA znowu wraca do walki o wszystkie puchary. Bednorz to nie poziom Semeniuka, ale i tak klasa bardzo dobra

1

@Encore Morant zachowujący się jak frajer? Norma

0

dziękuje wszystkim za opinie :D

0

ktoś oglądał serial: "Marco Polo", "the 100", "nawiedzony dom na wzgórzu" lub "Grzesznica"? jeśli tak to jakiś godny polecenia? bo chciałbym coś nieoczywistego, a te tytuły rzadko się przewijają nawet tu

2

@norbi77 ale to tłumaczenie tego typa na końcu takie prawie logiczne jak na nich xd

5

@TheNekro94 może nie piłka nożna, ale "siadaliśmy przed telewizorami jak do telenoweli" i cały ten monolog przy pożegnaniu Małysza

6

@Ojciec5tkidzieci a ludzie pisali, że Van Dijka to najlepszy obrońca w historii ligi xd

0

@Azi no mnie bawią takie typki jak Ty. Xavi i Lucho wierzą w Busquetsa i zobaczmy ile trofeum wygrali od 3-4 lat kiedy ten jest w fatalnej formie....hmmmm chyba nic. Ilość wygranych trofeum w tym czasie jest najlepszym argumentem że Busquets jest wartością ujemną. Podaj jakieś plusy jego gry, a nie że Cię bawię bo teraz to słabo wypadłeś nie podając żadnego argumentu

0

@Azi ahaaa xd czyli wg Ciebie Busquets więcej daje plusów niż minusów....to jeśli tak to powodzenia życia w 2010 roku.

4

@lucca87 ja jestem na tak już terazz potem znowu będziemy płakać nad rozlanym mlekiem jak niczego nie wygramy

0

@Azi w tym jak i każdej innej decyzji absurdalnej Xaviego jest jeden powód: brak logiki. Grasz z Villareal, wygrywasz 3-0 bez Busquetsa w podstawowej 11 to logicznie nie wystawiasz go później w ważnych meczach, a co robi Xavi? Gra Busquetsem wszystkie mecze do mundialu. U kobiet jest więcej logiki niż u Xaviego

0

@Faro ktoś nie rozumie decyzji Xaviego??? Eeee niemożliwe

0

@neeed spoko, niech się dalej klepią i liżą tyłek to sukces do fazy grupowej LM będziemy uznawać za sukces

0

@Encore pachnie remisem

1

@takisobiektos ja to się nie zdziwię, że te 3msc to był jakiś jeden moment i teraz już będzie grał słabo. Wiadomo, że jedna jaskółka wiosny nie czyni (wczorajszy mecz) no ale może tak być

1

@neeed chlopie prawdziwy zarząd i trenera nie powinny interesować żadne pismaki. liżą sobie tyłek od kilku miesięcy czy lat i jak? faktycznie pomaga to w lepszej grze. Tak pomaga, że z United obecnie dostajemy 4-0. Nie rozumiem, wyjaśnij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?