FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 po mundialu wątpię by wszyscy faworyci wygrali
8
@Kondziubarca no jak się dowiedział, że przyjdzie mu grać z Alonso, Bellerinem, ROberto czy Busquetsem to się zastanawia czy to warto spadać do ligi konferencji
2
@LewoSkrzydlowy11 ktokolwiek. Od 4lat Busquets by nie grał w MLS już, ale ze w Barcelonie i w kadrze jest kółko wzajemnej adoracji to gra. Już wolę tam Dembele postawić
3
@Firestone to nie jest powód by przedłużać Busquetsa i Roberto
0
@Bogan slynny bramkarz Stojanovic
0
@pt9 ostatni raz jak widziałem mecz Euroligi to nasi grali z Realem i w kwarcie przegrali 20pkt chyba a byli faworytami.
0
@Bogan z drugiej strony nie mamy funduszy bo drugi raz z rzędu nie wychodzimy z grupy i w obu przypadkach Busquets był jednym z najgorszych piłkarzy podczas meczów LM
0
@arasz1819 niech mu dadzą jakiegoś drugiego stara wkoncu bo aż żal patrzeć jak się marnuje
0
@MesQueUnClub96 gorszy od Busquetsa raczej nie będzie
0
@Cule1234 bez jaj. Nie jest warto więcej niż 40mln
0
@Rust_Cohle ale co on potrafi? Strzelił jednego gola z Osasuna i tyle. Pozostałe 30meczy się kopał po czole czy ile on tam zagrał
1
trochę dziwnie czytać śmieszne komentarze o Antonym gdy człowiek sobie przypomni, że w Barcelonie gra taki "maestro" jak Raphinha
3
@DejMian111 jestem za bo nie ma nikogo na rynku dostępnego lepszego
0
@Faro zadam pytanie na priv
0
jest tu ktoś kto ogarnia sprawy techniczne z kablówką oraz telewizją naziemna?
1
@Mario96w no 40mln jak na klub angielski to pewnie nic
1
@Mario96w chłopie od tego są wrazenia. Nie napisałem że tak będzie na 100%. Większość transferów z eredivisie się źle kończy. Haaland narazie jeszcze żadnej kontuzji nie miał, a znając jego pewnie za chwilę wypadnie na kilka tygodni
0
@Cule1234 mam dziwne wrażenie, że to będzie duży niewypał.
0
@Serek najgorszy mundial 2014. MVP zdecydowanie nazwisko. Gdyby nie obrona to Argentyna pewnie by odpadla już z Szwajcaria
3
Jak Messi chce udowodnić że jest najlepszy w historii niech pójdzie do Tottenhamu i wygra jakiś puchar
0
Magia świąt - pierwszy dobry traf w tej Fifie. Sancho zimowy. Szkoda że nie wymienny i gram 4-4-2 i tak trochę ciężko go zmieścić :D
2
@Volk tym bardziej że strzał leciał tuż przy słupku i był w miarę mocny. Jedna z najlepszych i najważniejszych interwencji w historii mundialu
0
@takisobiektos szkoda tylko że w Indianie :P
1
@kempnou jak to zrobi to będzie zwykłym bucem. Pojechać na jakikolwiek inny stadion poza tymi w Argentynie to słabe zagranie.
0
@MesQueUnClub_87 eee tam, zwykły Vinicius i Mendy to lepsze niz Carlosy itp xs
0
@MesQueUnClub_87 w tych 3x84x20 najlepszy traf to Donnaruma....4msc po premierze gry a ja dalej gram 7zawodnikami złotymi
1
Dobra ta FIFA....człowiek jak gra w weekendowa ligę to zawsze wbija 14w czasem 16w a i tak trafia totalne gówno. Z paczki hero zawsze Crouch, a o ikonę jakieś Cassilas czy Vieri
0
@michal26 no na pewno w mniejszej niż teraz.
2
@Kgorecki2500 wiele kart tych zimowych to jakis kosmos
0
@Borry dla mnie trochę bezsensu. WIadomo, grać w kraju gdzie piłka jest religią jako mistrz świata to niesamowite przeżycie, ale gdyby teraz skonczył karierę w kadrze to by odszedł w chwale