0

@Kgorecki2500 po mundialu wątpię by wszyscy faworyci wygrali

8

@Kondziubarca no jak się dowiedział, że przyjdzie mu grać z Alonso, Bellerinem, ROberto czy Busquetsem to się zastanawia czy to warto spadać do ligi konferencji

2

@LewoSkrzydlowy11 ktokolwiek. Od 4lat Busquets by nie grał w MLS już, ale ze w Barcelonie i w kadrze jest kółko wzajemnej adoracji to gra. Już wolę tam Dembele postawić

3

@Firestone to nie jest powód by przedłużać Busquetsa i Roberto

0

@Bogan slynny bramkarz Stojanovic

0

@pt9 ostatni raz jak widziałem mecz Euroligi to nasi grali z Realem i w kwarcie przegrali 20pkt chyba a byli faworytami.

0

@Bogan z drugiej strony nie mamy funduszy bo drugi raz z rzędu nie wychodzimy z grupy i w obu przypadkach Busquets był jednym z najgorszych piłkarzy podczas meczów LM

0

@arasz1819 niech mu dadzą jakiegoś drugiego stara wkoncu bo aż żal patrzeć jak się marnuje

0

@MesQueUnClub96 gorszy od Busquetsa raczej nie będzie

0

@Cule1234 bez jaj. Nie jest warto więcej niż 40mln

0

@Rust_Cohle ale co on potrafi? Strzelił jednego gola z Osasuna i tyle. Pozostałe 30meczy się kopał po czole czy ile on tam zagrał

1

trochę dziwnie czytać śmieszne komentarze o Antonym gdy człowiek sobie przypomni, że w Barcelonie gra taki "maestro" jak Raphinha

3

@DejMian111 jestem za bo nie ma nikogo na rynku dostępnego lepszego

0

@Faro zadam pytanie na priv

0

jest tu ktoś kto ogarnia sprawy techniczne z kablówką oraz telewizją naziemna?

1

@Mario96w no 40mln jak na klub angielski to pewnie nic

1

@Mario96w chłopie od tego są wrazenia. Nie napisałem że tak będzie na 100%. Większość transferów z eredivisie się źle kończy. Haaland narazie jeszcze żadnej kontuzji nie miał, a znając jego pewnie za chwilę wypadnie na kilka tygodni

0

@Cule1234 mam dziwne wrażenie, że to będzie duży niewypał.

0

@Serek najgorszy mundial 2014. MVP zdecydowanie nazwisko. Gdyby nie obrona to Argentyna pewnie by odpadla już z Szwajcaria

3

Jak Messi chce udowodnić że jest najlepszy w historii niech pójdzie do Tottenhamu i wygra jakiś puchar

0

Magia świąt - pierwszy dobry traf w tej Fifie. Sancho zimowy. Szkoda że nie wymienny i gram 4-4-2 i tak trochę ciężko go zmieścić :D

2

@Volk tym bardziej że strzał leciał tuż przy słupku i był w miarę mocny. Jedna z najlepszych i najważniejszych interwencji w historii mundialu

0

@takisobiektos szkoda tylko że w Indianie :P

1

@kempnou jak to zrobi to będzie zwykłym bucem. Pojechać na jakikolwiek inny stadion poza tymi w Argentynie to słabe zagranie.

0

@MesQueUnClub_87 eee tam, zwykły Vinicius i Mendy to lepsze niz Carlosy itp xs

0

@MesQueUnClub_87 w tych 3x84x20 najlepszy traf to Donnaruma....4msc po premierze gry a ja dalej gram 7zawodnikami złotymi

1

Dobra ta FIFA....człowiek jak gra w weekendowa ligę to zawsze wbija 14w czasem 16w a i tak trafia totalne gówno. Z paczki hero zawsze Crouch, a o ikonę jakieś Cassilas czy Vieri

0

@michal26 no na pewno w mniejszej niż teraz.

2

@Kgorecki2500 wiele kart tych zimowych to jakis kosmos

0

@Borry dla mnie trochę bezsensu. WIadomo, grać w kraju gdzie piłka jest religią jako mistrz świata to niesamowite przeżycie, ale gdyby teraz skonczył karierę w kadrze to by odszedł w chwale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?