FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 większość :D np ja
0
Brazylia dostała syndrom hiszpański przed ćwierćfinalami. Hiszpania wygrala 7-0 z Kostaryką i już medal im wręczano, Brazylia trafiła na słaby dzień Korei i już nikt im nie zagrozi. To samo Portugalia z Szwajcaria
0
Tu Juranoviciovi to jakiś Alves z Cafu się włączył
0
@iniesta44 i tu i tam karny powiedzieć byc
0
Brozovic z Pasaliciem chyba wymieniana 2podania na przestrzeni 5m bez rywali, a Szpaku ależ wymiana podań xd no gość jest niepowtarzalny
0
Ten Bruno Guimaraes jest aż tak gorszy od tego Paquety? W Newcastle grał bardzo dobrze
0
@Traba727 nie sądziłem, że słowa by Rakitic dostał ZP w 2018 tyle osób weźmie na serio....
0
@Traba727 bo to Rakitic ciągnął ich zespół w 2018r a Modric spijał śmietankę zamiast potężnego Ivana
1
Modric jest bardzo słaby na tym mundialu. W 2018 chwalili go bo dużo biegał, a teraz widać, że Rakitic powinien zdobyć ZP w 2018 roku
2
Widzę, że zarząd ma już dość Ligi Europy i chce sprawdzić swoje siły z Lechem w Lidze konferencji
2
@Sysia11 my? To tu od 4lat są modły i błagania by Messi zdobył ten puchar gdyby od tego zależało ich zycie
3
@DaPidejpi świat to się zawali 90% ludzi tu gdy Messi nie wygra tego mundialu. Fala samookaleczeń wzrośnie
1
@Sysia11 no nie chce nic umniejszać Pedriemu, Gaviemu czy Balde ale na razie to to są tylko piłkarze dobrzy, ale którzy nam nic nie wygrali. Taki brazylijski duet w Realu przyczynił się w dużym stopniu do wygrania LM. Może i pozycję różne, ale jednak zagwarantowali już im puchary
0
@Sysia11 nie wyciągnęliśmy Hallanda z BVB za 60mln bo nie mieliśmy hajsu, a będziemy mieli 250mln by wyciągnąć go z City?
1
@FcPortoFan1999 jakąś premie powinien dostać
0
@AmigoBlancos albo znając jego smykałkę do gwiazdorzenia odejdzie z kadry po jakimś skandalu
1
@jacobFCB no jak będą go tam rozwijać jak Viniciusa czy Rodrygo to może zdominować rolę napastnika na świecie na kilka lat
0
@michal26 United ma też sporo, Varane, Dalot, Shaw, Martinez, Casemiro, Bruno, CR, Rashford i pewnie jeszcze kogoś zapomniałem
0
@Dembouz1899 skok o tyczne i Isinbayewa czy jak to się tam pisze; tenis i Serena Williams
16
@mientusek1407 na razie to im się opłacają te transfery, a to my kupujemy Mine, Douglasa czy Arthura....także raczej beka z nas
4
@Kgorecki2500 lwa i bym mu taś taś mówił
1
@maroon też nie ma co mu aż tak umniejszać, wkońcu ma tryplet na koncie, rok temu półfinał Euro i dopiero karne przesądziły o porażce. W przeciętnej Celcie też chyba sobie radził bardzo dobrze jak na to czym kadrowo dysponował
0
@Zoker Depay to taki piłkarz Barcelony tylko z nazwy. Zawsze kontuzjowany, chyba że jest przerwa na kadre
0
@priest9999 Lucho już tyle razy zaskakiwał, że taki zespół z drugiej klasy może przyjąć. Taki Villareal czy Seville (pomimo tego sezonu jest to zespół bardzo dobry)
0
@arasz1819 tak mi się wydaje, może tydzień przesadziłem. Ale gdy wrócą rozgrywki ligowe to daje 3kolejki aż jakiś zespół rzuci się na niego. np Inter był już blisko zwolnienia Inzaghiego, ale mu pomogliśmy przegrywając :D może BVB (choć ligi niemieckiej nie śledzę za dużo więc nie orientuje się do końca), może Villareal
0
@Zoker przed turniejem cięzko było przewidywać takie rzeczy, przynajmniej ja o tym nie myślałem. A tu nawet tak wyśmiewane United będzie miało Bruno w takiej 11
2
Przed ćwierćfinalami żaden zawodnik Barcelony nie jest blisko bycia w najlepszej 11 turnieju, trochę to pokazuje jak na dużej arenie jesteśmy przeciętni. Dembele to by musiał dwa hat-tricki walnąć, a De Jong awansować do finału by mieli jakieś szanse
1
@arasz1819 bezrobotny przez tydzień pewnie :D
1
@Kgorecki2500 ja to z tych 3x 20x84+ trafiłem najlepszą kartę to Donnaruma.....
0
@Emhyr na studiach był jego prime i się słuchało cały czas, po tylu latach przerwy i po tym, że już jednak człowiek się zmienił to boje się, że będzie wielkie rozczarowanie