FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ja rozumiem, że Valverde jest genialny, no kozak absolutny. Ale Son go mija bez problemu i wrzuca w pole karne a Ci komentatorzy, że genialny powrót...
0
oglądał ktoś "Wednesday" na netflixie? ktoś poleca?
1
@JordiAlbion zakładam, że i my i Meksyk z Argentyną będziemy wyglądać trochę lepiej. Oni będą dominować, wyjdą dwie kontry (nawet nie koniecznie zakończone strzałem) a to i tak więcej niż we wtorek
9
Dziś Brazylia vs Serbia komentuje Szpakowski....ciekawe w której minucie na boisku zamelduje się Pele wraz z Ronaldinho
1
@gorgota zazdroszczę ludziom...mi z paczki o ikonę Shevczenko i Wright, o hero Ljunberg a o hero WC Crouch xd żarty
0
Eee tam, ważniejsze przedłużenie kontraktu z Alonso....
4
@Lionel_Messi10 ale by było pięknie gdyby zremisowali
0
@Rewolucja123 nie za dużo tych btts? Na moje Kamerun vs Szwajcaria pachnie taką Chorwacja vs Maroko, czyli 0-0
0
@czosnekfcb wystarczy, że wczoraj zdobył ją Mbappe....jutro pewnie Ronaldo i Neymar też dostaną
0
@Herato niestety i tak znacznie lepszy w tym sezonie niż Raphinha
1
Belgia laga i gol :D
3
@Castro był, karny ewidentny
0
@sevs ciekawe po co pomocnik skoro i tak będzie grał Busquets
0
@ElTomas ale jaki chcemy czy jaki obstawiamy że Czesio wystawi
6
A my obsrani na każdego rywala
2
@cris2706 Portugalia też ma mocarny skład, lepszy niż Anglia na pewno. Wystarczy spojrzeć na linie obrony
2
@macio_944 raczej nie, a najgorsze, że za Czesiem już jest kolejka trenerów z Probierzem na czele
3
obrońca wybija przed pole karne i Kimmich uderza z pierwszej piłki....pomocnicy w Barcelonie w szoku bo by zagrali do boku lub tyłu
40
kto by się spodziewał....serio ludzie z Barcelony myśleli, że pojedzie tylko w roli atmosferovicia?
0
można strzelić karnego? można, a nie jakieś gadanie, że sędzia mu przeszkadzał
4
@Davvd bo Szczęsny grał na czas od pierwszej minuty
12
@HighestInTheRoom 2018* jakieś "k" Ci wpadlo
0
@TheNekro94 no z tym ostatnim się nie zgodzę. My jesteśmy w takim momencie, że brak wyjścia z grupy LM niektórzy uznali za zrozumiałe, w City brak wyjścia z grupy obecnie to byłby dramat i zwolnienie trenera tego samego dnia
0
@dud1 wg mnie nie, ale nie myślałem, se Australia strzeli Francji :D
0
@TheNekro94 tam nie ma presji? Jak nie wygra ligi i LM to sezon nie udany, a jak nie wygra ligi (obecnie Arsenal poważny przeciwnik) to będzie kompromitacja
0
@Kessie ma tam miliony do wydania to się chce zostać
0
@Chaoss i my w tych 28
0
@Bobo25 zdarzać się raz na 2-3 mecze a robić to 5x pod rząd w trakcie jednego spotkania to nie to samo.
3
Swoją drogą jak ludzie zarabiający miliony euro co sezon mogą odwalać takie jajca jak Zieliński czy np Raphinha przy biciu stałych fragmentów gry. Piłka stoi, przeciwnik nie przeszkadza.....a oni walą 20m za wysoko albo na wysokości krasnoludków z ogrodu. dramat
0
@czółkovsky dla Nets nie na szybkich i przyjemnych meczy :D