17

Ten wolny z tyłka, karny też. Argentyna z delikatną pomocą sędziego i tak przegrywa

0

@betonito beznadziejnie.

2

Dobrzy mecz, niespodziewany wynik, publika głośna....można zapomnieć że to w Katarze

14

Na świecie nie ma już słabych drużyn....powiedział dziś każdy oprócz Meksykanów

7

@PIWOSZ89 oczywiście, że Polska

1

@Image no i dobrze. Oprócz gola to nic nie zrobił, a jest liderem. Dziwne, że w przypadku porażki wina spada na lidera?

0

Jest!!!!! Arabia

0

@Deviler przegrywają 1-0 z faworytem turnieju. I to nie że Argentyna mogła już prowadzić 5-0

0

Tyyyy no ale za co 5min? 3max nawet z tym Var

0

@Faro aha...coraz lepsze tłumaczenia jak Messi zagra jakiś słaby mecz

0

Arabia jak tak będzie naszych presowala to Glik z Krychowiakiem się posraja:D

0

@Cotutajsiedzieje no takich komentarzy tu jest mnóstwo gdy gra Ronaldo. Czy statystyk goli z karnych porównując ich dwóch

0

Czyli jednak teraz z karnego się liczy, ale jak zagra Portugalia to już nie :D

2

No bez jaj za takie coś karny....wczoraj w meczu Iran vs Anglia było znacznie mocniejsze trzymanie i nic

0

@cold_play czyli jak nie ma "ale" to jest nijaki?

0

@SkN ja to bym się bardziej bal Zielińskiego niż Lewandowskiego

0

@MESSIah16 osobiśćie jeśli mam obstawiać niespodziankę w fazie grupowej to stawiam na brak awansu CHorwacji :D Maroko dobry skład ma, a stare pokolenie Chorwatów może nie wytrzymać warunków

1

@MESSIah16 uważam, że CHorwacja nie strzeli więcej, a Urugwaj strzeli więcej, z prostego powodu- widzę Urugwaj minimum w ćwierćfinale

7

@Comentateiro jutro tylko 711 działa

3

Pilkarze padają jak muchy a najlepiej (fizycznie) wygląda Bale.....aż strach myśleć co Hazard będzie grał

0

Depay cudowne ozdrowienie. Ostatni mecz 22.09 również w barwach kadry. Za takie walenie w ciula pracodawcę to powinna być kara

0

Nawet jak bez goli to fajnie zobaczyć w miarę wyrównane spotkanie

1

Iwański to jakas karykatura komentatora. Już Maja Stasko lepiej by komentowała

0

@MarioVeB! W sumie nikt z tamtego Ajaxu nie gra dobrze :D a i tak najlepiej de Jong, który jednak w większości meczy zawodzi

0

@Rust_Cohle tak, na dobrze wyrzeźbionego faceta czasem też warto zobaczyć bo może natchnienie na ćwiczenia zdobędę. Polecam tobie tez

0

de Jong xdddddd

2

@Survier nasi z Holandią nawet przez tyle nie umieli

1

Dobra gra Senegalu jak na tę 9min. Straszna szkoda Mane, bo z nim mogliby powalczyć o miano czarnego konia

0

A w gronie sędziów jest ten napakowany byczek z Brazylii?

1

@Striker ale tu masz podwójne combo bo jeden gorszy od drugiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?