FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ten wolny z tyłka, karny też. Argentyna z delikatną pomocą sędziego i tak przegrywa
0
@betonito beznadziejnie.
2
Dobrzy mecz, niespodziewany wynik, publika głośna....można zapomnieć że to w Katarze
14
Na świecie nie ma już słabych drużyn....powiedział dziś każdy oprócz Meksykanów
7
@PIWOSZ89 oczywiście, że Polska
1
@Image no i dobrze. Oprócz gola to nic nie zrobił, a jest liderem. Dziwne, że w przypadku porażki wina spada na lidera?
0
Jest!!!!! Arabia
0
@Deviler przegrywają 1-0 z faworytem turnieju. I to nie że Argentyna mogła już prowadzić 5-0
0
Tyyyy no ale za co 5min? 3max nawet z tym Var
0
@Faro aha...coraz lepsze tłumaczenia jak Messi zagra jakiś słaby mecz
0
Arabia jak tak będzie naszych presowala to Glik z Krychowiakiem się posraja:D
0
@Cotutajsiedzieje no takich komentarzy tu jest mnóstwo gdy gra Ronaldo. Czy statystyk goli z karnych porównując ich dwóch
0
Czyli jednak teraz z karnego się liczy, ale jak zagra Portugalia to już nie :D
2
No bez jaj za takie coś karny....wczoraj w meczu Iran vs Anglia było znacznie mocniejsze trzymanie i nic
0
@cold_play czyli jak nie ma "ale" to jest nijaki?
0
@SkN ja to bym się bardziej bal Zielińskiego niż Lewandowskiego
0
@MESSIah16 osobiśćie jeśli mam obstawiać niespodziankę w fazie grupowej to stawiam na brak awansu CHorwacji :D Maroko dobry skład ma, a stare pokolenie Chorwatów może nie wytrzymać warunków
1
@MESSIah16 uważam, że CHorwacja nie strzeli więcej, a Urugwaj strzeli więcej, z prostego powodu- widzę Urugwaj minimum w ćwierćfinale
7
@Comentateiro jutro tylko 711 działa
3
Pilkarze padają jak muchy a najlepiej (fizycznie) wygląda Bale.....aż strach myśleć co Hazard będzie grał
0
Depay cudowne ozdrowienie. Ostatni mecz 22.09 również w barwach kadry. Za takie walenie w ciula pracodawcę to powinna być kara
0
Nawet jak bez goli to fajnie zobaczyć w miarę wyrównane spotkanie
1
Iwański to jakas karykatura komentatora. Już Maja Stasko lepiej by komentowała
0
@MarioVeB! W sumie nikt z tamtego Ajaxu nie gra dobrze :D a i tak najlepiej de Jong, który jednak w większości meczy zawodzi
0
@Rust_Cohle tak, na dobrze wyrzeźbionego faceta czasem też warto zobaczyć bo może natchnienie na ćwiczenia zdobędę. Polecam tobie tez
0
de Jong xdddddd
2
@Survier nasi z Holandią nawet przez tyle nie umieli
1
Dobra gra Senegalu jak na tę 9min. Straszna szkoda Mane, bo z nim mogliby powalczyć o miano czarnego konia
0
A w gronie sędziów jest ten napakowany byczek z Brazylii?
1
@Striker ale tu masz podwójne combo bo jeden gorszy od drugiego