0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeKenI 13.

1

@Pawci023x obecnie 8-1

0

Pytanie do graczy FUT jak się gra te wymiany FIFA world cup to trzeba tam grać tymi czerwonymi zawodnikami czy można zwykłymi?

4

@Kamilos84 nigdy już nie będzie takiego pokolenia jednej formacji w jednej kadrze. 10 pomocnik w Hiszpanii wtedy byłby podstawowym zawodnikiem w każdej innej drużynie

0

Jak można w Fifie zdobyć te żetony na Christensena czy Cafu?

0

Jak to jest z tymi meczami ligi angielskiej na Canal+? Kto to ustala co tam leci? Mam wrażenie, że Liverpool to co chwilę tam jest

0

@dv7wisnia ale hiszpańscy sędziowie są po prostu debilami i się mylą na korzyść i niekorzyść każdej drużyny

1

@Ostatnikrwawygang można wiele narzekać na Var, ale obecnie takie pchanie jak Korei jest niemożliwe wg mnie

0

@MAGNETO dobry, ale nie wybitny

0

@prokofiew trzeba być ślepym by powiedzieć, że Busquets jest w formie. Gość jest gorszy od Krychowiak

0

@arasz1819 czy ja wiem... przeciętniak zwykły. Może mieć mecz jak Buffon w prime, ale częściej ma mecze imienia Kuszczaka gdzie wpuszcza szmaty

2

@macio_944 ter Stegen mocno zakłamuje to. Gdyby u nas był Courtois z tego sezonu to byśmy byli na równi

0

@Kitek1640 ja zrobiłem

1

Ktoś wie czemu za division rivals dostałem tylko 2x paczki za cały sezon, a tych za tydzień nie ma?

0

@Uukasz_93 za Glika może jechać Dawidowicz i on nawet powinien grać w pierwszej 11. Kiwior-Wieteska-Dawidowicz. Trójka, która gra regularnie w lepszych ligach niż jakaś Ekstraliga.

0

@Uukasz_93 z tym, że Jędrzejczyk nie zagra to bym polemizował, prowadzimy z Meksykiem (w co nie wierzę), ale załóżmy że tak- Jędza wchodzi w 75min na utrzymanie wyniku i 80min wali z łokcia i dostaje czerwo

0

@Uukasz_93 tylko na 25 miejscu ma zostać powołany Jędrzejczyk- największy dzban polskiej ligi, gość który co kolejkę powinien dostawać czerwone kartki i tylko immunitet Casemiro powoduje, że tak nie jest. Na mundialu go sędziowie nie będą znać i lubić jak to robią sędziowie w Polsce, na mundialu faul na czerwoną kartkę to będzie czerwona a nie tak jak w Polsce upomnienie. Dawidowicz gra w Seria A i nie zostanie powołany, bo Czesio woli swojego Amigo

3

@John_Doe cóż...rasizm rasy białej coraz większy

0

@SuperPatsonFCB masz 40sekund do końca, więc tonący się brzytwy trzyma

1

@Khajio ostatni turniej na którym to ich złote pokolenie może coś osiągnąć

1

@BorzyKrzys w tej grupie była jeszcze Polska czy Czarnogóra. Kto bronił Polkom zagrać lepiej by Hiszpanki nie mogły kalkulować? Zaczynają drugą fazę z 2pkt, a nie z 0pkt gdyby Polki awansowały. Logiczna decyzja. Dopóki tak będzie wyglądała faza pucharowa w piłce ręcznej to tak będzie wyglądało. Jest to kalkulacja czy to się podoba czy nie.

1

@Khajio ten Adeyemi który podobno jest fatalny jedzie? To jak to jest? Przyznam się, że żadnego meczu BVB nie widziałem więc nie wiem jaki on poziom prezentuje

1

@Rust_Cohle no jak y tak Polki zrobiły to byś się cieszył. Dzięki temu w kolejnej rundzie może wystarczyć im dwie wygrane do awansu. Kalkulowanie nie ma nic wspólnego ze sportem?? Ciekawe od kiedy

3

@doc no nie, bo dzięki wygranej z Niemkami mają już 2pkt w kolejnej rundzie. Wystarczy znać przepisy. Wina dziwnego systemu w piłce ręcznej na mistrzostwach a nie drużyn.

1

@SuperPatsonFCB a ja się dziwię o co ta cała afera. Dzięki awansie Niemek Hiszpanki są w znacznie lepszej sytuacji w następnej rundzie. Jest to strategia, taka sama jak na parkiecie

0

@Firestone może być i tak

7

Jak czytam o tym, że Frankowski nie pojedzie na mundial a będzie Grosicki to nie wierzę. To jakby Lucho wziął Nico zamiast Rodriego

0

@Kuba_1 ściema jak nic. Messi teraz gra w ich lidze to muszą jeszcze bardziej dopiec Cr

0

@Messi1992 za chwilę znowu pewnie będzie kozaczyl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?