1

@DaPidejpi no od dwóch dni ten filmik jest to wrzucany co 15min chyba, bez przesady

5

@DaPidejpi wrzućcie to jeszcze 50razy...

0

@Emhyr co to dla zarządu im przedłużyć umowę tym razem o 2 lata....

0

@masq jeśli za darmo to tak :D za więcej niż 10mln to nie

1

@Deviler idiotyzm. jakiś debil to wymyślił

6

@Zoker trzeba się pomalować na czarno, pojechać do USA i jestem ustawiony do końca życia

0

@Coutinho007 no ale to tak jakby Vermaelena umieszczać na takiej liście gdy grał u nas. W każdym meczu kozak tylko nie było ich za wiele.

5

@Kondziubarca obrońcy Realu są trochę przehypowani. Są bardzo dobrzy, ale no nie zachowali chyba żadnego czystego konta w tym sezonie, a jeżeli ten ranking obejmuje zeszły sezon to przecież Courtois ich ratował kilka razy na mecz, coś ala ter Stegen nas w tym sezonie

2

@Coutinho007 w szpitalu niestety coraz częściej

0

Semeniuk odchodzi z Zaksy, ta niestety nie ściągnęła nikogo solidnego na jego miejsce i raczej ten sezon muszą odpuścić. Nie widzę żadnych szans na jakikolwiek puchar dla nich

1

@GeneralXavi zdecydowanie my. Juve nie miało takich transferów jak my. Plus oni powalczyli w każdym meczu

0

@Barwindg to pewnie Maradona

0

@Transu96 dla kogoś kto nic nie trafia dobre i to

1

@AmigoBlancos tylko znając Real to niestety sobie poradzi czy to z Frankfurtem czy to Liverpoolrm

0

@Ojciec5tkidzieci Nysa spuchnie, pewnie 3-1 dla Zawiercia jak wyjdą podstawowym składem

0

@AlexDark00 no ale szanse ma również Brazylia czy Francja i o nich nic tu nie ma

0

@FcPortoFan1999 jednak to jakie zakupy zrobiliśmy zmuszało nas by wierzyć w coś więcej. Może i odpaść to nie wstyd (wg mnie tak) ale jak już odpaść to na pewno nie w takim stylu. Dla mnie my jesteśmy największym rozczarowaniem

2

@tomek8756 ciężko się nie zgodzić z tym, mądrze powiedział

1

@Cule1234 czasami to mam wrażenie, że tu ważniejsze są informacje o kadrowiczach Argentyny niż Polski :P

2

@Deviler oj nie, próbowałem nim grać i Łoniaki Williams jest 10x lepszy

0

x kurde D

1

@Mow_mi_Douglas nie no chłop jest dramatyczny.

0

@Rust_Cohle zazdroszczę ludziom co cokolwiek trafiają....u mnie paczka z ikoną to Shevczenko....hero? Ljunberg; totw85+ to Casemiro xd

0

@Mns21 a w maju kolejny pierścień :P

0

Przynajmniej jedna ekipa z Premier League xddd no to zwalniamy maszynę losująca i podajemy przez cały czas inne nazwy drużyn

0

Wychodzi na to, że Ci co mówią, że u nas nie ma nic zajęć na siłowni mają rację. Dużo tych kontuzji, a z dobrze rozbudowanymi mięśniami czy ścięgnami tego by nie było

3

Może i my się skompromitowalismy w LM....może i Atletico też.....Juve jutro też się żegna.....ale kurde nikt nie przebije w tym komentatorów Polsatu, co człowiek poznaje nowych piłkarzy co mecz

0

Legnlet bohaterem Kogutów

8

I pewnie Xavi obwini Torre za tego karnego i się usprawiedliwi by mu nie dać grać, ale Alonso będzie grał dalej Amigo

0

@dv7wisnia to bardziej de Paul nie jest za takiego uważany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?