FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi no od dwóch dni ten filmik jest to wrzucany co 15min chyba, bez przesady
5
@DaPidejpi wrzućcie to jeszcze 50razy...
0
@Emhyr co to dla zarządu im przedłużyć umowę tym razem o 2 lata....
0
@masq jeśli za darmo to tak :D za więcej niż 10mln to nie
1
@Deviler idiotyzm. jakiś debil to wymyślił
6
@Zoker trzeba się pomalować na czarno, pojechać do USA i jestem ustawiony do końca życia
0
@Coutinho007 no ale to tak jakby Vermaelena umieszczać na takiej liście gdy grał u nas. W każdym meczu kozak tylko nie było ich za wiele.
5
@Kondziubarca obrońcy Realu są trochę przehypowani. Są bardzo dobrzy, ale no nie zachowali chyba żadnego czystego konta w tym sezonie, a jeżeli ten ranking obejmuje zeszły sezon to przecież Courtois ich ratował kilka razy na mecz, coś ala ter Stegen nas w tym sezonie
2
@Coutinho007 w szpitalu niestety coraz częściej
0
Semeniuk odchodzi z Zaksy, ta niestety nie ściągnęła nikogo solidnego na jego miejsce i raczej ten sezon muszą odpuścić. Nie widzę żadnych szans na jakikolwiek puchar dla nich
1
@GeneralXavi zdecydowanie my. Juve nie miało takich transferów jak my. Plus oni powalczyli w każdym meczu
0
@Barwindg to pewnie Maradona
0
@Transu96 dla kogoś kto nic nie trafia dobre i to
1
@AmigoBlancos tylko znając Real to niestety sobie poradzi czy to z Frankfurtem czy to Liverpoolrm
0
@Ojciec5tkidzieci Nysa spuchnie, pewnie 3-1 dla Zawiercia jak wyjdą podstawowym składem
0
@AlexDark00 no ale szanse ma również Brazylia czy Francja i o nich nic tu nie ma
0
@FcPortoFan1999 jednak to jakie zakupy zrobiliśmy zmuszało nas by wierzyć w coś więcej. Może i odpaść to nie wstyd (wg mnie tak) ale jak już odpaść to na pewno nie w takim stylu. Dla mnie my jesteśmy największym rozczarowaniem
2
@tomek8756 ciężko się nie zgodzić z tym, mądrze powiedział
1
@Cule1234 czasami to mam wrażenie, że tu ważniejsze są informacje o kadrowiczach Argentyny niż Polski :P
2
@Deviler oj nie, próbowałem nim grać i Łoniaki Williams jest 10x lepszy
0
x kurde D
1
@Mow_mi_Douglas nie no chłop jest dramatyczny.
0
@Rust_Cohle zazdroszczę ludziom co cokolwiek trafiają....u mnie paczka z ikoną to Shevczenko....hero? Ljunberg; totw85+ to Casemiro xd
0
@Mns21 a w maju kolejny pierścień :P
0
Przynajmniej jedna ekipa z Premier League xddd no to zwalniamy maszynę losująca i podajemy przez cały czas inne nazwy drużyn
0
Wychodzi na to, że Ci co mówią, że u nas nie ma nic zajęć na siłowni mają rację. Dużo tych kontuzji, a z dobrze rozbudowanymi mięśniami czy ścięgnami tego by nie było
3
Może i my się skompromitowalismy w LM....może i Atletico też.....Juve jutro też się żegna.....ale kurde nikt nie przebije w tym komentatorów Polsatu, co człowiek poznaje nowych piłkarzy co mecz
0
Legnlet bohaterem Kogutów
8
I pewnie Xavi obwini Torre za tego karnego i się usprawiedliwi by mu nie dać grać, ale Alonso będzie grał dalej Amigo
0
@dv7wisnia to bardziej de Paul nie jest za takiego uważany?