FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culers no ale to nie bylo zagranie na kartkę.
0
@Pilka_jest_okragla szkoda tylko troche, ze rok temu nic nie grał, skoro Alba był fatalny. No ale lepiej późno niż wcale
0
@pioz123 cieszy logiczny argument
0
@parpe na ten moment Xavi i Koeman to ten sam poziom
0
@Kidd stawiam, że bliżej ma Fati. Ok, ostatnio miał kontuzje i mało gra, ale Lucho już go zna. Balde gdyby przed mundialem było jeszcze jedno zgrupowanie to by mógł dostać szansę, ale tak to nie widzę że weźmie kota w worku na taką imprezę, tym bardziej że na LO trochę opcji ma
0
@Krystian1588 nie wiem czy to prawda ale mają rację. Widzisz na skrzydłach takiego Raphinhe to aż oczy bolą że gość z Twojego otoczenia nie gra
1
@Emhyr no tak i to też nie dobrze. Głupie zachowanie
0
@Faro strzałów z dystansu dalej nie ma niestety
0
@SinMistico dla mnie faul Nurkicia
0
@Kamiloza91 a o jakim serialu mowa?
0
@kamiVeB mam nadzieję, że zeszłoroczne PO to wypadek w ich przypadku i będą kończyć na pierwszej rundzie. Jakoś nie rozumiem zachwytu nad Morantem. Ok, do highlights to najlepszy zawodnik obecnie chyba, ale czy to zawodnik wokół którego można zbudować drużynę na wagę mistrzostwa? Mam duże wątpliwości, a taka narracje można słyszec w każdym podcast czy na Twitterze
2
@Emhyr ja rozumiem, że mecz był rozstrzygnięty, ale no nie może być czegoś takiego na takim poziomie. Dramat i powinien dostać mocny opieprz w szatni (pomimo tego, że to nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie)
0
@Faro jak jestem bardzo na nie za przyjściem Messiego, tak na taką wymianę bym poszedł. Nie mamy solidnego SPO, z całym szacunkiem dla Pedri czy Gaviego oni bardziej SP. A na ataku może zagrać Depay, Fati czy Torres a przy tylu akcjach coś by trafili
0
@Katalończyk 99 nie prawda. Z Interme na wyjeździe zawiódł atak
1
To w drugie połowie Pique, Alonso i tyle?
0
@KlonaZepan to znawco wyjansij jak to działa wg Ciebie
0
@AlphaNumeric ale jak zobaczy kto jest po drugiej stronie to raczej tam będzie śmigał
6
Roberto vs Williams+ Busquets. Dawaj trenerze jeszcze Pique.
1
@sevs niestety obawiam się, że i w pierwszym meczu CdR nie zagra nikt młody. Skoro przy tylu kontuzjach na SO i tak gra tam Pique czy Alonso to znaczy, że Xavi ma wywalone na przyszłość klubu
0
@wojtekwojtkowski999 każda opcja w której jest Busquets to zła opcja.
0
@M3ssWithTheBest w Anglii to czasami większe jajca niż w hiszpańskiej
3
@mientusek1407 co rozumiesz pod określeniem top 6? Jeszcze kilka lat temu nie było tego określenia, bo Koguty i City były za słabe by się liczyć w walce o najwyższe cele
4
Bracia Williamsowie vs Busquets, Eric czy Roberto. Ajajajaj śmieszne
1
@Pawel13sz bo u nas i tak by przestał
0
@takisobiektos no i tak odleci w najważniejszym momencie. Indywidualista
2
@cris2706 zapewne dalej nie wygraliby LM
4
@Kz1234 niestety tak i dostałby wszystko to czego chciał
0
@priest9999 liczysz te 5min występy?
4
@darr0o a może to właśnie Ci ludzie się znają tylko Ty nie za bardzo. Xavi teraz był w podobnej sytuacji, miał kontuzjowanych 4 środkowych obrońców i co? Zamiast postawić na Riada to woli ogrzewać kotlet zwany Pique czy stawiać etatowego wahadłowego na tą pozycję. Koeman by raczej postawił na kogoś ze szkółki.
4
Myślicie, że gdyby Xavi był naszym trenerem od 3 lat to byśmy wiedzieli o takich talentach jak Pedri, Gavi czy Fati? Można wiele mówić na Koemana, ale nie to że nie zaufał młodym. Xavi na razie to taki beton trochę.....przy tylu kontuzjach woli zajeżdżać piłkarzy na maxa niż dać coś pograć młodym