FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały czas ludzie chcą by Xavi został?
0
Przed meczem było wiele wpisów, że zachwyty dziennikarzy nad Valverde są przesadzone....gość jest niesamowity. Nie posyła piłek jak KdB ale kozak totalny
8
U nas by pewnie podali do boku
9
Xdddd napastnik za 50mln. Najpierw z Bayernem zepsuł mecz, teraz z 50cm strzela 50m nad bramką
3
No i znowu ter Stegen by nas uratował
0
@sintesox tylko że Valverde jest wybitny gdziekolwiek nie zagra. Absolutny kozak
0
@taris Raphinha super....nie jesteśmy w tak dobrej formie by zaczynać w dziesiątkę
4
@ranger3120 zakładam, że gdyby nie wymóg szczepienia by jeździć na wakacje za granicę to 70% by się nie zaszczepiło
0
@Messibestplayerintheworld to już ten Busquets lepszy niż Neves
1
@MikusBarca jak były te paczki 80+ to zrobiłem 15x i 14x miałem duplikaty i nie było karty powyżej 83....jedyne co trafiłem to Valverde zwykłego i Varane
3
@Peciak trash talk na murawie to co innego, a podanie ręki po meczu czy w momencie zejścia z boiska to co innego.
0
@Krystian1588 no na biednego nie trafiło to co ma płakać? dla mnie git. ta taśma żólta nie potrzebna a tak to spoko
0
Orange is the new black; Upadek królestwa; Lucyfer; The Crown; Ania, nie Anna. W jakiej kolejności polecacie te seriale? skończyłem The Office i pasuje zacząć coś nowego.
3
@Herato oceniasz Ferrana na podstawie 1,5msc tego sezonu....na wiosnę był jednym z najlepszych zawodników
0
@icon3520 jeżeli wygramy w stylu dobrym to jeszcze jeszcze. Jeżeli w każdym meczu test Stegen będzie musiał dokonywać cudów w bramce to nie
2
@Messibestplayerintheworld trener i SPD
1
@GeneralXavi ja to uwielbiam teksty gdy druzyna nie wygra i nie strzeli gola "starał się, biegał, walczył" xd
1
@mateusz1989VeB cóż ale zagrać taką piłkę to nie każdy umie. Raphinha by potrzebował 148 prób by dokopać w pole karne i kolejne 200 by celnie dośrodkować
0
@Pitinho bo nudzi ich ta dyskusja. Jestem
1
@AlvaroHanso Alonso, Busquets i Raphinha to za co?
0
@barcelonaLM oni też lubią czasami sfrajerzyc
2
@cules100pro super kolejny niby skrzydłowy niby napastnik
0
@daniel32778 gra w ataku i gdyby strzelił to co powinien to z Bayernem byśmy wygrali pomimo straty 2 goli
1
@PatrychoO karta z 2010 roku chyba xd
3
@aro1 zapewni Carlo by lepiej przeczytał Inzaghiego. I przy 1-0 szanowali piłkę w środku pola. Przy tylu kontuzjach i takiej stawce gra nie ma znaczenia tylko wynik
2
@daniel32778 sam jest sobie winny. Gdyby strzelił w meczu z Bayernem to byśmy może wyszli z grupy
0
@Rust_Cohle no chyba nie. Straciliśmy sportowo i marketingowo. I nabijanie statystyk meczami 5-0 z Elche czy Mallorca nic nie da
0
@Holsik drugi Valverde :D
0
@Suzu nieważne co będzie dalej. Nie wyjście z grupy już oznacza fatalny sezon.
5
@JohnnyBarca brzmi jak kolejny niewypał za 100mln, który do nas przyjdzie :D