0

Cały czas ludzie chcą by Xavi został?

0

Przed meczem było wiele wpisów, że zachwyty dziennikarzy nad Valverde są przesadzone....gość jest niesamowity. Nie posyła piłek jak KdB ale kozak totalny

8

U nas by pewnie podali do boku

9

Xdddd napastnik za 50mln. Najpierw z Bayernem zepsuł mecz, teraz z 50cm strzela 50m nad bramką

3

No i znowu ter Stegen by nas uratował

0

@sintesox tylko że Valverde jest wybitny gdziekolwiek nie zagra. Absolutny kozak

0

@taris Raphinha super....nie jesteśmy w tak dobrej formie by zaczynać w dziesiątkę

4

@ranger3120 zakładam, że gdyby nie wymóg szczepienia by jeździć na wakacje za granicę to 70% by się nie zaszczepiło

0

@Messibestplayerintheworld to już ten Busquets lepszy niż Neves

1

@MikusBarca jak były te paczki 80+ to zrobiłem 15x i 14x miałem duplikaty i nie było karty powyżej 83....jedyne co trafiłem to Valverde zwykłego i Varane

3

@Peciak trash talk na murawie to co innego, a podanie ręki po meczu czy w momencie zejścia z boiska to co innego.

0

@Krystian1588 no na biednego nie trafiło to co ma płakać? dla mnie git. ta taśma żólta nie potrzebna a tak to spoko

0

Orange is the new black; Upadek królestwa; Lucyfer; The Crown; Ania, nie Anna. W jakiej kolejności polecacie te seriale? skończyłem The Office i pasuje zacząć coś nowego.

3

@Herato oceniasz Ferrana na podstawie 1,5msc tego sezonu....na wiosnę był jednym z najlepszych zawodników

0

@icon3520 jeżeli wygramy w stylu dobrym to jeszcze jeszcze. Jeżeli w każdym meczu test Stegen będzie musiał dokonywać cudów w bramce to nie

2

1

@GeneralXavi ja to uwielbiam teksty gdy druzyna nie wygra i nie strzeli gola "starał się, biegał, walczył" xd

1

@mateusz1989VeB cóż ale zagrać taką piłkę to nie każdy umie. Raphinha by potrzebował 148 prób by dokopać w pole karne i kolejne 200 by celnie dośrodkować

0

@Pitinho bo nudzi ich ta dyskusja. Jestem

1

@AlvaroHanso Alonso, Busquets i Raphinha to za co?

0

@barcelonaLM oni też lubią czasami sfrajerzyc

2

@cules100pro super kolejny niby skrzydłowy niby napastnik

0

@daniel32778 gra w ataku i gdyby strzelił to co powinien to z Bayernem byśmy wygrali pomimo straty 2 goli

1

@PatrychoO karta z 2010 roku chyba xd

3

@aro1 zapewni Carlo by lepiej przeczytał Inzaghiego. I przy 1-0 szanowali piłkę w środku pola. Przy tylu kontuzjach i takiej stawce gra nie ma znaczenia tylko wynik

2

@daniel32778 sam jest sobie winny. Gdyby strzelił w meczu z Bayernem to byśmy może wyszli z grupy

0

@Rust_Cohle no chyba nie. Straciliśmy sportowo i marketingowo. I nabijanie statystyk meczami 5-0 z Elche czy Mallorca nic nie da

0

@Holsik drugi Valverde :D

0

@Suzu nieważne co będzie dalej. Nie wyjście z grupy już oznacza fatalny sezon.

5

@JohnnyBarca brzmi jak kolejny niewypał za 100mln, który do nas przyjdzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?