FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 jak nie wygrają LM to będzie komromitacja Guardioli. Z takim budżetem to trochę żart jak się kompromitują w LM, tylko jeden finał.
0
@Hubert102 ja to bym się chyba już skupiał na zbieraniu na Ronaldo lub Haalanda
0
@Hubert102 wg mnie ten teraz jest lepszy niż ten na który chcesz zmienić :P
4
@Ascend z tego ćwiczenia będzie tyle, że z taką Albanią wygrany 1-0 po golu z różnego czy karnego :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 no takie uroki....jedni w turnieju mogą trafić tylko na solidną Brazylię, a inni na Hiszpanię, Francję, Anglię czy Danię
0
Ale żałosne te eliminacje.....same hity normalnie. Luksemburg vs Liechtenstein
1
@KmN jakby Góralski skontuzjowal Messiego to 80% La Rambli by go chciała do więzienia wpakować
1
@ptrx ja to oglądałem rok temu ten ostatni wyścig sezonu pierwszy raz od 2010, pomyślałem sobie no tyle osób to ogląda to może będzie ciekawie, wkoncu tytuł nie jest rozstrzygnięty.....nudy jak nic były :p
0
@VegetaPolska nie wiem jak Tibo i de Gea, ale Maignan to jest bramkarz na poziomie brązowej karty :D
2
@BartqRKO no sam jestem w szoku tym bardziej że skladu jakiegoś wyjątkowego nie mam (chyba), no ale niestety skończyło się na 16-4 bo w dwóch ostatnich meczach to zostałem rozwalony totalnie xd
2
Powiem Wam, że mi wyjątkowo siada ta nowa Fifa, ostatni raz grałem gdy w lidze weekendowej było 30spotkan i wtedy ciężko mi było wygrać 12 meczy, teraz mam 16-2...
2
@LeoKrol obecnie Górecka ogólnie Werblinska chyba
8
@danio1899 że wam się chce takie rzeczy pisać....
0
@JohnnyBarca to trochę słabo xd
8
Ta Górecka ma w sobie takie coś że aż chce się na nią patrzeć :D
15
Czyli nawet on doznał kontuzji jako PO....Kounde, Araujo, Alves, Bellerin no kurde w takie przypadki to na nie wierzę
0
@MrPGG Barcelona przede wszystkim....znowu Atletico nas skompromitowało
1
Odnośnie Fify też macie taki problem ze jak zaczynacie drugą połowę to wam znika ta mini mapka? Beznadziejnie się gra bez tego i pojawia się dopiero jakoś w 70min
0
Jaki jest najmocniejszy horror jaki ogladaliscie? A jaki najlepszy? Pomijając te z laleczkami
0
@Goh o panie.....to już skład do stycznia :D
0
@Emhyr ale u nas nie ma żadnego typowego ofensywnego pomocnika
0
@Rl9k1nG boki obrony do wymiany no mam Mbabu i Albę
0
@RosjaninBut Inter jest 9w lidze i gra fatalnie. Przegrać z nim to ewidentna wina trenera
0
@Adamski69 cepeliada xd
0
@Encore jak się nazywa ta piosenka co zaczyna grać w 7sekundzie? Xd
3
@Ojciec5tkidzieci wysyłam. Takich debili co tak jeżdżą na drodze to do więzienia. Spieszy się? To wyjedź 10min wcześniej
3
@Survier ale wyjście z grupy LM to chyba nie były duże wymagania.
0
@Nano22 no skoro tak uważasz to ok
5
@Nano22 byli. Jeśli uważasz inaczej to nie pamiętasz najlepszego Ronaldo
2
@Vebrol nieważne czy Ronaldo strzela czy nie to i tak jest tematem numer jeden tu