FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SBC w tym roku w tej Fifie to będzie szok z tymi pozycjami xd
0
Nigdy nie kupowałem Fify fizycznie, zawsze przez PS, jutro o 10 rano w takim media markt może być ciężko z ich dostępnością? Będzie jak cukier kilka msc temu?
0
@Kidd no ogólnie poziom siatkówki kobiet to inny sport. Strasznie się to ogląda, więc nie ma co się dziwić. Wolę obejrzeć męski mecz siatkówki Węgry vs Australia niż Brazylia vs USA kobiet
1
@kuz Valverde w 100% zasłużone
0
@Borneo jeszcze go nie ma a już warunki stawia, a niektórzy chcą by przyszedł bo wierzą, że będzie pełnił inna rolę, będzie zarabiał mniej
2
Nie uważacie że kupowanie piłkarzy z formacji defensywnej poszło w bardzo złą stronę? Kupowanie bramkarza po tym jak gra nogami a nie po tym jak broni. SO po tym jak wyprowadza piłkę, a nie jak pilnuje rywali. Boczni obrońcy o tym ile mają asyst i goli, a nie ile straconych goli zawinili
1
@Kidd to ten Ridg też chyba niezly Alvaro
3
Oby nie zdążył. Już nie raz takie szybkie powroty się źle kończyły
0
Bartłomiej Rabij powiedział dziś w kanale sportowym, że liga argentyńska zrobiła wszystko by ta liga upadła, nie była promowana itp kolejne reformy do tego doprowadziły. Wie ktoś może dokładnie o co chodzi i w skrócie może przedstawić?
0
@takisobiektos a ten trener to jakiś dobry? Siatkówka kobiet jest mi obca
0
@Compadre no za mało spotkań zagrał by się liczyć
1
@Janiama raczej nikt tam się spodziewa żadnego sukcesu więc pewnie dlatego tak cicho....chociaż po koszykówce to już niczego nie można być pewnym, no chyba tylko tego że piłkarze zawiodą
0
@333tricampeones333 dziwny wybór. To już Aspas lepszy czy Rodri
0
@Khajio to Ty chyba w innych nie byłes :P oprócz Wrocławia żadne nie może się z nim równać
0
@Criss18Barca no niby tak, ale trochę dziwne wg mnie. Brakuje Madsena i może Lamberta, aczkolwiek Brytyjczyk miał gorszy okres.
6
@Emhyr ale strat i błędów w kryciu czy czego?
0
@Criss18Barca wydaje mi się, że Kołodziej trochę na wyrost. Ciężko do sidemki seoznu dać kogoś kto nie dostał się nawet do półfinałów
0
@Coutinho007 wiesz co no po prostu jestem kibicem Barcelony, a nie jednego gościa, którego już nie ma w klubie. Zapewne jest jakaś strona Messi.com gdzie tam można pisać o nim 24/7
0
@Atencjuszek tu szydera z niego była gdy był w swoim prime i strzelał po 30bramek w samej lidze, więc nie ma co oczekiwać teraz czegoś lepszego
0
@Kapitan hawk strasz pomyśleć co tu będzie się działo.....niby La Rambla, niby strona o Barcelonie a tu setki komentarzy o Messim gdy gra z jakimś Troyes
0
@Firestone oj nie nie nie. Ten sam kaliber
8
Ale gdybym był kibicem Portugalii to bym był nieźle wkurzony. Ten ich trener to większy paździerz niż Simaone jeśli chodzi o grę na wynik 1-0. Masz z przodu Ronaldo, Jota, Bruno, Bernardo czy Leao i grasz strasznie dla oka. Ich gra wygląda gorzej niż gra Barcelony Valverde (mówi o samej grze, nie wynikach)
8
Gdyby tam był Milik to kto wie jaki byłby dalej wynik
0
@Tasde ściągnąć jednego z najlepszych piłkarzy w historii gdy musisz strzelić gola gdy go stracisz? No mądre mądre
0
@MadryckiTroll tak. Tak naprawdę na ten moment oprócz nas to La Liga wygląda strasznie słabo. Atletico, Sevilla słabe, Betis już pokonali. Zawsze istnieje możliwość startu punktów z Cadiz czy Mallorca ale no nie jest to niemożliwe
0
@Culer_1906 oby
14
@Jasialdinho jak można odpuścić mecz z Bayernem??? My to zawsze z nimi chyba odpuszczamy bo jadą nas jak chcą. Po drugie losowanie z drugiego miejsca to jest niemal pewne odpadnięcie w następnej rundzie (chyba że wylosujemy jakieś Porto)
4
@Herato jak kraj taki Krychowiak
4
@Emhyr TAA to z dala od nas. Poziom obrony Semedo czy Desta
0
Kubera ma talent by zdobyć mistrzostwo świata. Co zrobili wraz z Zmarzlikiem w 13 biegu to głową.mala