0

@urbipl Lucky punch

0

@Kgorecki2500 no nie wiem, zakładając że Real i Barcelona mają mniej więcej po tyle samo kibiców w Polsce+ godzina meczu na korzyść derbów+ ciekawszy mecz niż jakieś Elche i typowy Janusz prędzej derby oglądnie

0

@DonMatteo901 na moje to jakiś fail. Mirosławski jako że jest z eleven musi tak napisać, bo Barcelona grała u nich a derby na Canal +

0

@Homeopata8989 Gikiewicz za dużo gada by pojechać na mundial. Robi z siebie jakiegoś Yashyna. Straszne ego ma i wg mnie wcale nie jest numerem jeden, lepszy jest Dragowski już na przykład

0

O co chodzi z tym całym Krosnem

0

@Uukasz_93 ale do 45 min wyglądał dobrze

0

Courtois coś nie jest pewny w tym sezonie.

0

@PatrychoO no przecież nie strzelił gola to co się emocjonować???

1

@DonMatteo901 serio ktoś uważa, że zakontraktowanie Ronaldo pogrążyli Juve???

1

Maja stasko występuje jako jedna z tych tancerek

0

Kto jest bardziej hot: Lexy vs Natsu? Xd tak z ciekawości pytam

1

@Deviler no ogórkom to nie sztuka strzelać skoro przychodzi do do czego i marnuje 4 super okazje

2

@Rl9k1nG proste pytanie prosta odpowiedź:D

0

@Kluivert_P przykra sprawa......jak to jest że kibice swojego klubu bardziej doceniają swoich zawodników. Niemożliwe. Tu tego nigdy nie ma xd

5

@draxidox wielka szkoda, że zabrał tu bramkę Ronaldo, akcja genialna i to nie przeciw byle komu

3

@Koni8M dramat to mało powiedziane. Że Słowenią im się udało, a dziś grają tak jak każdy oczekiwał przed turniejem

0

@TheNekro94 może lepiej niech to zostawią :D

1

@barcelonaLM nie grają aż tak dobrze skoro mają tylko 52 pkt po prawie 3kwartaxh

0

Wie ktoś ile najmniej rzuciła drużyna w półfinale EuroBasketu w historii??

1

Balcerowski jest mega slaby

0

Ekwador zostaje na mundialu. Ich występ był zagrożony po tym jak Chile złożyło skargę, że wystawili nie uprawnionego zawodnika. Może by tak wziąć na mundialu jakiegoś Haalanda czy Salaha wystawić?

2

@MAGNETO no na upartego to skoki też drużynowe. Mało jest sportów które są stricte indywidualne

0

@AmigoBlancos jak ktoś tak napiszę to znaczy że troll albo debil xd

2

@MAGNETO to nie zespołowe:D

2

@Criss18Barca w Europie to piłka nożna i na drug miejscu Rugby.

0

@takisobiektos przez 25lat nikt go nie nauczył to wątpię by to Balcerowski zrobił :D

1

@Ojciec5tkidzieci duża wyczytałem, że Nimir poszedł do Halkbank Ankara, warto ich uniknąć z trzeciego koszyka

29

@AmigoBlancos dla mnie piłkarz po golu powinien mógł robić co chce, no z wyjątkiem jakiś faszystowskich, rasistowskich czy nazistowskich znakow. Zdejmować podkoszulkę, tanczyć, skakać, czołgać się, chodzić na jednej nodze. Za niedługo nie będzie mógł okazywać żadnej radości

1

@Roxi musi. Nie po to takie transfery by znowu nie awansować z grupy

0

@Herato no teraz tak, ale ogólnie wydaje mi się że transfer na plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?