FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl Lucky punch
0
@Kgorecki2500 no nie wiem, zakładając że Real i Barcelona mają mniej więcej po tyle samo kibiców w Polsce+ godzina meczu na korzyść derbów+ ciekawszy mecz niż jakieś Elche i typowy Janusz prędzej derby oglądnie
0
@DonMatteo901 na moje to jakiś fail. Mirosławski jako że jest z eleven musi tak napisać, bo Barcelona grała u nich a derby na Canal +
0
@Homeopata8989 Gikiewicz za dużo gada by pojechać na mundial. Robi z siebie jakiegoś Yashyna. Straszne ego ma i wg mnie wcale nie jest numerem jeden, lepszy jest Dragowski już na przykład
0
O co chodzi z tym całym Krosnem
0
@Uukasz_93 ale do 45 min wyglądał dobrze
0
Courtois coś nie jest pewny w tym sezonie.
0
@PatrychoO no przecież nie strzelił gola to co się emocjonować???
1
@DonMatteo901 serio ktoś uważa, że zakontraktowanie Ronaldo pogrążyli Juve???
1
Maja stasko występuje jako jedna z tych tancerek
0
Kto jest bardziej hot: Lexy vs Natsu? Xd tak z ciekawości pytam
1
@Deviler no ogórkom to nie sztuka strzelać skoro przychodzi do do czego i marnuje 4 super okazje
2
@Rl9k1nG proste pytanie prosta odpowiedź:D
0
@Kluivert_P przykra sprawa......jak to jest że kibice swojego klubu bardziej doceniają swoich zawodników. Niemożliwe. Tu tego nigdy nie ma xd
5
@draxidox wielka szkoda, że zabrał tu bramkę Ronaldo, akcja genialna i to nie przeciw byle komu
3
@Koni8M dramat to mało powiedziane. Że Słowenią im się udało, a dziś grają tak jak każdy oczekiwał przed turniejem
0
@TheNekro94 może lepiej niech to zostawią :D
1
@barcelonaLM nie grają aż tak dobrze skoro mają tylko 52 pkt po prawie 3kwartaxh
0
Wie ktoś ile najmniej rzuciła drużyna w półfinale EuroBasketu w historii??
1
Balcerowski jest mega slaby
0
Ekwador zostaje na mundialu. Ich występ był zagrożony po tym jak Chile złożyło skargę, że wystawili nie uprawnionego zawodnika. Może by tak wziąć na mundialu jakiegoś Haalanda czy Salaha wystawić?
2
@MAGNETO no na upartego to skoki też drużynowe. Mało jest sportów które są stricte indywidualne
0
@AmigoBlancos jak ktoś tak napiszę to znaczy że troll albo debil xd
2
@MAGNETO to nie zespołowe:D
2
@Criss18Barca w Europie to piłka nożna i na drug miejscu Rugby.
0
@takisobiektos przez 25lat nikt go nie nauczył to wątpię by to Balcerowski zrobił :D
1
@Ojciec5tkidzieci duża wyczytałem, że Nimir poszedł do Halkbank Ankara, warto ich uniknąć z trzeciego koszyka
29
@AmigoBlancos dla mnie piłkarz po golu powinien mógł robić co chce, no z wyjątkiem jakiś faszystowskich, rasistowskich czy nazistowskich znakow. Zdejmować podkoszulkę, tanczyć, skakać, czołgać się, chodzić na jednej nodze. Za niedługo nie będzie mógł okazywać żadnej radości
1
@Roxi musi. Nie po to takie transfery by znowu nie awansować z grupy
0
@Herato no teraz tak, ale ogólnie wydaje mi się że transfer na plus