0

Zagrywka znowu nas zalatwia. Ile to razy nasi walili w Balaso....Włosi celują przede wszystkim w Śliwkę i Semeniuka, a my wręcz na odwrót

6

Kaczmarek jak ja Cię chłopie nie widziałem w tej kadrze to dziś aż nie wiem co powiedzieć na ten moment

0

Kurek do zmiany

0

Kurkowi by się zmiana sprzydala, 2x w pojedynczy blok się wpakowac to lipa

2

@Bocheno1 nie no Śliwka ok, ale Bieniek to inny level

0

@Litman ja to mam wrażenie, że z 75% to minimum

0

@tbas to jest ten sam poziom co Drzyzga tyle że lepiej broni. Śliwka, Semeniuk i czy Kurek co chwilę biegną by wgl zdążyć do piłki w ataku

0

Ktoś ma statystykę ile Kurek zepsuł zagrywrk na tych mistrzostwach??

0

Balaso jaki kozak.

0

@daniel32778 na tych mistrzostwach nie jest w top 5 nawet :D

0

Balaso w pierwszej akcji dwie takie piłki wyciągnął, że Zatorskk dawno takich nie obronił. I

1

Mazurek Dąbrowskiego w Spodku to robi chyba takie wrażenie jak Haka przed meczem rugby :P

1

@VegetaPolska Słowenia pomyliła odwagę z odwaznikiem

0

@Bogan to w takim razie wina sztabu trenerskiego, że nie wystawi Popiwczaka, który sezon klubowy miał znacznie lepszy

2

Oby Zatorski dziś był choć w połowie dobry jak w swoich najlepszych latach. Ostatnie mecze słabe. I Shoji i Thales nakryli go czapką i boje się, że Balaso zrobi to samk

0

@Survier reprezentacja reszty świata tak, samej Europy nie

3

No i dobrze, Mallorca przez cały mecz 5 razy wyszła z własnej połowy może. Niech spadną jak najszybciej jak mają grać takie autobusy

1

@Emhyr no to dziś chyba stracą idąc tym tokiem myślenia

10

@Gibbon_FCB trzeba być ślepym albo jakimś ignorantem by go do takiego topu nie zaliczać

1

@macio_944 nikt nie powie dziś że Real wygrał na luzie gdy będzie 2-1, już nie przesadzajcie. My wczoraj też się męczyliśmy, choć wynik tego nie pokazuje

1

Czy można wymienić de Jonga za Valverde i dopłacić z 70mln jeszcze?

3

Jakim to trzeba być idiotą, żeby być środkowym obrońcą, grać przeciwko Realowi i dostać żółtą kartkę za dyskusję....nie da się bardziej prosić o czerwoną

0

@MesQueUnClub96 to tak jak wszyscy skrzydłowi.

0

@MrPGG to co straci ustawieniem nadrobi szybkością. Alba i Alonso to za duże ryzyko z ich dynamiką

4

@Rewolucja123 nie no jak wyjdzie 4pomocnukow to będzie strzał w kolano Xaviego. To by znaczyło, że się obsral i dlatego zmienia taktykę

0

@DonAndresFCB no ale nie napisałeś, że kogoś byś sprowadził za niego

0

@DonAndresFCB i chcesz grać 4 zawodnikami na 3 pozycje przez cały sezon?

0

Wczorajsza pierwsza połowa pokazała jak niezbędny byłby tu Bernardo. Nie ma Pedriego to nie ma środka pola. Może i pierwsza bramka to gol i asysta pomocników, ale środek pola wczoraj wgl nie działał do pewnego momentu

1

@Xxxbarca4ever no wczoraj Janusz zagrał gorzej niż Drzyzga. Tylko utarło się jakieś krytykowanie ciągle Drzyzgi jakby był na poziomie jakieś Kambodży

2

@FCBMati10 tylko, że jeden biega i wraca do obrony, a drugi przyjmuje, zastawia się i traci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?