FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska ma gust chłopak :D
0
@KrychaFCB znaczy no ja też oceniam transfer Francuza lepiej. Tebas walnął głupotę tymi słowami o kibicowanie Realowi, ale co do transferu to mógł mieć rację
0
Ostatnio ktoś tu wrzucał Twittera, jak jakiś czarnoskóry mężczyzna imituje "seks" z Panią policjant czy jakaś Panią z ochrony- ma ktoś to gdzieś na wierzchu? :D
3
@NorbiTBOB no z pewnością. Pobierając miliony za brak obrony i granie wszystkiego. Chyba nie sądzisz, że jak go nie daj Boże zakontraktuja to w podstawie będzie grał Dembele czy Fati czy Pedri
0
Świat już tak oszalał na punkcie czarnoskórych czy lgbetow, że człowiek żałuję, że jest normalny....
0
@AmigoBlancos 2 pierwsze oba strzelą, i Celtic bym poszedł w kartki
18
@Ojciec5tkidzieci brawa dla niego. A szkołę zamknąć. Debile
0
@messi564 nie no dajmy spokój z tym Torre. Jak nie gra to znaczy że nie jest taki dobry na ten moment
1
@MrShakira no jak mówimy o nierealnych to tak samo
0
@Cvzx no w sumie tak, jakoś zapomniałem o nim już jako o pomocniku :D
0
Jakkolwiek źle by nie grał Pjanic i ile zarabiał to przy jego odejściu zostajemy z 5 pomocnikami. Już podstarzałym Busquetsem; mocno niestabilnym de Jongiem, box to box Kessiem który może być drugim Keita, ale może być też drugim Songiem; a jak będziemy mocno zajeżdżać młodych Gaviego czy Pedriego to może się skończyć powtórką z zeszłego sezonu i kontuzję. Pjanic niech zostanie na mecze z jakimiś Elche czy Mallorcami, inaczej mamy za mało pomocników by oblecieć nimi cały sezon na dobrym poziomie
1
@kamiVeB zapomniałeś o Duran....a nie sorry, moja pomylka
0
Noo to niestety pewnie Francja się teraz nakręci i będą ciężary z nimi (oczywiście o ile my nie zawalony niczego po drodze)
0
@Bartula przekraczasz FFP to wykluczenie z europejskich pucharów i kara np 20mln euro a nie 250tys
0
@michal26 no nikt nie twierdził że nie, ale no jednak ta drabinka to jest słaba. Japonia to jednak nie to samo co USA, Brazylia. A po "naszej" stronie jest jeszcze Argentyna czy Iran, obie bez formy ale zawsze mogą zaskoczyć
0
Nishida do gra dziś dobry koncert przeciwko Francji
0
@Bartula bardzo dobry pomysł tylko źle skonstruowany. Skoro klub stać na to by zaplacic setki milionów na transfery to tym bardziej stać go na jakieś śmieszne kary po kilkaset tysięcy.
0
@Xxxbarca4ever w ćwierćfinale najprawdopodobniej z Brazylią. Szanse 50/50 bo ona zespołu maj duże problemy
1
@Ojciec5tkidzieci autostrada Słowenii do półfinałów. Niemcy i Ukraina to poziom jakiegos challengera
0
@agaFCB zdecydowanie nie. Wtedy te wszystkie dźwignie, nosy początek nie ma sensu. Chyba nikt nie wierzy w to, że wróciłby i nagle nie miałby statusu takiego jaki miał. Grałby wszystko i wszędzie i dalej by nie bronil
0
@Sulimo no bo nie powinno być miejsca dla niego. To okienko miało być pierwszym rozdaniem w erze po Messim a tu ktoś chce go z powrotem???
0
@GCBW z jakiej racji???
1
@Sulimo nie bronił gdy miał 30lat to będzie bronić w wieku 35 czy więcej?
0
@kacrat99 tak z ciekawości jaka praca?
1
@VamosRakieta no ale wyniki drużyny w dalszej perspektywie są ważniejsze niż indywidualne osiągnięcia Lewego. Ławka i tyle
0
@DaPidejpi no powiem Ci, że z rana dobry strumyk leciał
2
@FC1899Barca gość wypowiada się o Messim a i tak La Rambla musi pisać o Ronaldo. Jesteście żałośni. Czy moderacja tego nie widzi??
0
7 zmian od początku to nie jest dobre rozwiązanie na 1/16 CdR....żebyśmy w 70min nie musieli wpuszczać Raphinii czy Pedriego na ratunek
0
@Criss18Barca trzeba liczyć, że Cierniami nie zdobędzie połowy pkt tego co wczoraj. Nie kibicuje nikomu w finale, no ale fajnie by było gdyby mistrzostwo nie rozstrzygnęło się już po pierwszym meczu
0
@mrboom liderem? No to inaczej postrzegamy to słowo