1

@adi7adi8 City vs BVB i mówienie o wielkiej trójce z Dortmundu

1

@MesQueUnClub96 no słabo to wygląda, aczkolwiek pewnie do ćwierćfinału awansują :P

1

@Gaz nie, rok temu grał na dobrym poziomie to nie miałby powodu by odejsc od tak.

0

@mrboom taktyczny bo to może mieć potencjał

0

@Gracjan1234 to wtedy i Mane, Coman, Gnabry i Sane mogą się z nami ścigać

0

czy kadencję Solskjeara (czy jak to się tam pisze) jako trenera United oceniacie pozytywnie czy raczej średnio/negatywnie?

0

@Encore ten Nunez to wkurza coraz bardziej

0

jest tu może ktoś z Częstochowy i interesuje się tamtejszym sportem? Chodzi konkretnie o żużel, jeśli tak to bym prosił o wiadomość na priv :)

0

@supraomnes1 nie no tutaj to nie ma porównania. Vinicius zdecydowanie lepszy na ten moment i zdecydowanie większy potencjał

1

ja nie rozumiem dlaczego jak gramy z takimi Elche, Valladoid czy takimi druzynami na Camp Nou to nie siedzi na ławce jakiś 18/19latek. Przy wyniku 3-0 to idealna okazja by weszedł na boisku

0

@FCB_dimiC ale wciągu 2min 6x wymienić jego imię i nazwisko? Już bez jaj

3

Liczy ktoś ile razy powiedzieli dziś imię i nazwisko Lewandowskiego? Ja rozumiem, że Polak itp ale zrzygac się można od tego.

2

@ShawnC niektórzy nie chcą Silvy i za argument podają że pomoc jest dobrze obsadzona....no to właśnie widać xd

0

@Encoreszkoda że nie dostanie powołania na mundial

0

@Criss18Barca no tylko narazie to tego nie robią przez cały sezon. Z dwójką Bewley i Janowski raczej nie pokonają Motoru czy Włókniarza, Taia specjalnie nie wymieniałem bo miał dobry miesiąc w tym sezonie i tyle

0

@Criss18Barca no trzeba będzie przełączać co chwilę. Liczę na ostre ściganie w Częstochowie i awans obu drużyn, dla dobra widowiska w półfinałach, bo obie robią chyba najlepsze show, zwłaszcza Włókniarz i potężny Woryna

0

@Criss18Barca to jest wgl cyrk, że do dalszeego etapu gry wychodzi 16 z 24 drużyn....niech może wyjdą wszystkie i jazda

0

@Bagsik88 to nie jest tak że my układamy tylko FIVB

1

@koziar Mendy do więzienia jeśli to prawda, ale te laski to też IQ chyba jakieś minusowe. Gość w komentarzu dobrze napisał: chyba nie spodziewali się, że pójdą do domu na odludziu i będą grali w bierki

3

@Witekk10 nie

0

@Barcanajlepszyteam jemu dość często przed meczami przychodzi ta gorączka i przeziębienie

0

@Kgorecki2500 to że nie wytrzymuje presji przedmeczowej? Tak, jego wina. Niech zakończy karierę i pójdzie do zwykłej pracy jak co chwilę ma problemy z psychiką

0

@Janiama tak, rozczarowuje.
Ps: nie z 10 zawodników

0

Zmarzlik trzeba przyznać że rozczarowuje w tym sezonie w SGP, co prawda ma przewagę ponad 20pkt nad drugim, ale bez Rosjan to raczej powinien wygrać o 1-2 turnieje więcej

1

City zrobiło mega duży błąd, że pozbyli się Sterlinga i Jesusa, teraz brak opcji w ataku gdy coś nie idzie. Alvarez to może wchodzic gdy prowadzą 2-0, ale on nie jest gwarancją jakości jeszcze

0

Serio na Canal Plus leci jakiś słaby Liverpool z jeszcze gorszym zespołem a nie leci Chelsea vs Leicester czy City vs Pałace? Kto ustala u nich te mecze

0

@Freudysta ale to uraz z głową? Bardziej po wypadku spodziewanym się coś z zebrami czy kregoslupem

0

@Freudysta co??? Oglądałem ten wypadek i nie wyglądało jakoś mega groźnie. W sensie no jak na żużel

1

@Darkin wyłożyć 100mln proste

1

Roberto jakby był tak 37% szybszy niż jest to może i byłby solidnym PO, ale no wystawianie go na Mane czy np Williamsów z Bilbao to samobójstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?