FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak na grę 7vs 5 to nie tak źle. Wyrównamy wpuszczając Fornala i może będzie git
1
I zaczynamy trzeci set z pupilkiem Śliwką....czyli znowu problemy
0
@D10SLEO no tak, ale ten metr mógłby ogarniać przy linii
2
Chyba 80-90% asów Amerykanów poszło w Śliwkę.
0
Kurek kiedy był przyjmującym, skoro mamy problem z przyjęciem czemu nie stanie do przyjęcia czasami tak jak Anderson....trochę dziwne
0
Zatorski też w tej obronie za dużo nie robi, nie umie jakoś wyczuć gdzie blok będzie stawiany
0
Nie no, rozumiem faworyzowanie kogoś, ale nie ma logicznych argumentów by nie dać Fornala/Kwolka za Śliwkę. W pierwszym secie 3asy na nim, teraz kolejne 2attakj nie skonczone
1
@Xxxbarca4ever no ja się z tym nie zgadzam. Czy to Śliwka czy ktokolwiek inny z pierwszej szóstki u Grbicia ma za dużo bufor bezpieczeństwa, popełnia mnóstwo błędów ktoś a i tak trener go raczej nie zmieni.
2
Jak ten Zatorski i Śliwka mnie irytują. Fornal i Popiwczak są po genialnym sezonie, napewno lepszym niż dwójka z zeszłorocznej Zaksy. No ale Grbic lubi mieć ulubioną "6"
0
@Xxxbarca4ever dwóch latwych zagrywek nie przyjął; poza tym za Kurka nie ma kto wejść, a za Olka już tak :)
2
@Kidd z pierwszej 10 tylko Curry, Giannis, Durant (niestety) zasługują na to
0
Śliwka już irytuje :D
0
@Encore to jest indywidualnie najlepszy sezon w historii premier league
1
@Cule1234 kontuzja czy co?
0
@okiemtypera_lucaxx95 dla mnie to jest idiotyczne. tak samo jak to robili z Bayernem. Jakby Bayern grał z Kopenhaga a jednocześnie byłoby City vs Real czy Barcelona vs Liverpool to i tak wybraliby Bayern. Teraz to samo. Barcelona vs Pilzo
0
@kamyk_23 dobra xD nie było tematu, coś źle chyba przeczytałem
0
@kamyk_23 ale my wteedy z nimi przegraliśmy :P
0
@Medium na mistrz zdecydowanie za mało, awans do LM będzie sukcesem i może wygranie jakiegoś krajowego pucharu lub LE
2
@Kusco15 nie no, czytam o tym już 5 czy 6 wpis i za każdym razem bawi tak samo xD szamany, szantaże, porwania.....
1
@rk pomoc Busquets- Pedri- Silva staje się od razu Top 3 linii pomocy na świecie i zgłasza wielkie aspiracje do Top1
0
@Vebrol no niby tak, ale 3 ostatnie sety meczu Słowenia vs Francja oj robiły wrażenie, super poziom
1
@Kubsoleon widziałem bajkę w której Vidal czy Rakitić grali na skrzydle i chyba Andre Gomes grał na LO....moja bajka przy tym brzmi jak film oparty na faktach
0
@kamiVeB tak. tak samo się łudziłem w czerwcu, że zrobimy wielomilionowe transfery
1
@Kubsoleon niby tak: Xavi podchodzi do któregoś i mówi "dziś grasz na prawej obronie". Prosto
0
@msmsms zdecydowanie Balde. Mane czy Coman czy Sane to szybkościowo zrobią z Alby marmoladę, Balde można wiele zarzucić ale nadrobi szybkością, Albie też mozna wiele zarzucić ale nie nadrobi tego szybkością. Doświadczenie to on pokazał z Romą czy przy 8-2
1
@Janiama fajnie jest podawać liczby goli i asyst bocznych obrońców....szkoda, że wtedy nie podaje się liczby goli straconych przez ich głupie błędy. Alba też w liczbach wygląda super. Alexander-Arnold po liczbach to najlepszy PO w historii w jego wieku...Meunier roni gorzej niż Semedo.
0
@Kubsoleon się nie zdziwie jak któryś z tej trójki trafi na PO.
2
Balde na mundial znając Luczo
0
@Cule1234 no po tym jak wygrali LM wygrywając z Zenitem, Lube i Trentino to podopieczni z Zaksy nie mają się czego obawiać
1
@Messibestplayerintheworld nie widział tego Valverde, Setien, Koeman....no jednak warto mieć oczy