2

Jak na grę 7vs 5 to nie tak źle. Wyrównamy wpuszczając Fornala i może będzie git

1

I zaczynamy trzeci set z pupilkiem Śliwką....czyli znowu problemy

0

@D10SLEO no tak, ale ten metr mógłby ogarniać przy linii

2

Chyba 80-90% asów Amerykanów poszło w Śliwkę.

0

Kurek kiedy był przyjmującym, skoro mamy problem z przyjęciem czemu nie stanie do przyjęcia czasami tak jak Anderson....trochę dziwne

0

Zatorski też w tej obronie za dużo nie robi, nie umie jakoś wyczuć gdzie blok będzie stawiany

0

Nie no, rozumiem faworyzowanie kogoś, ale nie ma logicznych argumentów by nie dać Fornala/Kwolka za Śliwkę. W pierwszym secie 3asy na nim, teraz kolejne 2attakj nie skonczone

1

@Xxxbarca4ever no ja się z tym nie zgadzam. Czy to Śliwka czy ktokolwiek inny z pierwszej szóstki u Grbicia ma za dużo bufor bezpieczeństwa, popełnia mnóstwo błędów ktoś a i tak trener go raczej nie zmieni.

2

Jak ten Zatorski i Śliwka mnie irytują. Fornal i Popiwczak są po genialnym sezonie, napewno lepszym niż dwójka z zeszłorocznej Zaksy. No ale Grbic lubi mieć ulubioną "6"

0

@Xxxbarca4ever dwóch latwych zagrywek nie przyjął; poza tym za Kurka nie ma kto wejść, a za Olka już tak :)

2

@Kidd z pierwszej 10 tylko Curry, Giannis, Durant (niestety) zasługują na to

0

Śliwka już irytuje :D

0

@Encore to jest indywidualnie najlepszy sezon w historii premier league

1

@Cule1234 kontuzja czy co?

0

@okiemtypera_lucaxx95 dla mnie to jest idiotyczne. tak samo jak to robili z Bayernem. Jakby Bayern grał z Kopenhaga a jednocześnie byłoby City vs Real czy Barcelona vs Liverpool to i tak wybraliby Bayern. Teraz to samo. Barcelona vs Pilzo

0

@kamyk_23 dobra xD nie było tematu, coś źle chyba przeczytałem

0

@kamyk_23 ale my wteedy z nimi przegraliśmy :P

0

@Medium na mistrz zdecydowanie za mało, awans do LM będzie sukcesem i może wygranie jakiegoś krajowego pucharu lub LE

2

@Kusco15 nie no, czytam o tym już 5 czy 6 wpis i za każdym razem bawi tak samo xD szamany, szantaże, porwania.....

1

@rk pomoc Busquets- Pedri- Silva staje się od razu Top 3 linii pomocy na świecie i zgłasza wielkie aspiracje do Top1

0

@Vebrol no niby tak, ale 3 ostatnie sety meczu Słowenia vs Francja oj robiły wrażenie, super poziom

1

@Kubsoleon widziałem bajkę w której Vidal czy Rakitić grali na skrzydle i chyba Andre Gomes grał na LO....moja bajka przy tym brzmi jak film oparty na faktach

0

@kamiVeB tak. tak samo się łudziłem w czerwcu, że zrobimy wielomilionowe transfery

1

@Kubsoleon niby tak: Xavi podchodzi do któregoś i mówi "dziś grasz na prawej obronie". Prosto

0

@msmsms zdecydowanie Balde. Mane czy Coman czy Sane to szybkościowo zrobią z Alby marmoladę, Balde można wiele zarzucić ale nadrobi szybkością, Albie też mozna wiele zarzucić ale nie nadrobi tego szybkością. Doświadczenie to on pokazał z Romą czy przy 8-2

1

@Janiama fajnie jest podawać liczby goli i asyst bocznych obrońców....szkoda, że wtedy nie podaje się liczby goli straconych przez ich głupie błędy. Alba też w liczbach wygląda super. Alexander-Arnold po liczbach to najlepszy PO w historii w jego wieku...Meunier roni gorzej niż Semedo.

0

@Kubsoleon się nie zdziwie jak któryś z tej trójki trafi na PO.

2

Balde na mundial znając Luczo

0

@Cule1234 no po tym jak wygrali LM wygrywając z Zenitem, Lube i Trentino to podopieczni z Zaksy nie mają się czego obawiać

1

@Messibestplayerintheworld nie widział tego Valverde, Setien, Koeman....no jednak warto mieć oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?