0

@Kgorecki2500 Kessie to niewiadoma inny styl i nowa drużyna; Gavi to dalej młodzieniec i nie mozna być pewny jego formy; de Jong Ci zabłyśnie w meczu z Pumas; super- tryplet nasz o ile Xavi z trenera zostanie piłkarzem

1

@Kgorecki2500 "w pomocy ma kto grać".....no raczej nie.

0

@mateusz1989VeB za darmo. Przestańmy z niego robić jakiegoś Boga, bo na razie zapłacił Sevilli, Leeds czy Bayernowi tyle ile chcieli.

0

@ousmanedembele10 Roberto należy się nagroda za mecz z City. Stegen- Roberto, Araujo, Kounde, Balde- Busquets, Pedri, Kessie- Dembele, Lewandowski, Fati

0

@Bobo25 siedmiu???? Mamy na razie Busquetsa i Pedriego, do których możemy mieć pewność; de Jonga, który zagra dobrze z amatorami z Pumas; ciągle młodego i niestabilnego z formą Gaviego; kota w worki jakim jest Kessie i tyle. Bez żartów o jakimś Torre czy Pjaniciu. Bernardo to mus tak jak przed rozpoczęciem okienka napastnik

0

@VeB10Ronnie polecasz? czy raczej takie robienie laurki dla którejś ze stron?

2

@ousmanedembele10 chcesz grać jednym wahadłem? że Araujo taki niby w trójce SO, ale też taki PO? bo nie wiem czy dobrze rozumiem

1

@hayek ahaa xD no i wszystko jasne

0

@hayek jak to jest wgl, że Vaduz gra w lidze szwajcarskiej i tym bardziej- skoro gra w drugiej lidze to jak dostała się do europejskich pucharów

0

Szpakowski będzie komentował mundial w Katarze, jak myślicie któremu piłkarzowi wznowi karierę? Zamiast Ferran Torresa będzie Fernando?

0

@Vebrol z Juantoreną, Lealem, Leonem i Simonem to by nikt z nimi nie miała szans gdyby mieli normalne warunki do trenowania i trenera

0

nie oglądam meczu siatkówki, ale śledzę wynik. Kuba taka mocna czy Brazylia taka słaba?

1

@Rust_Cohle no patrząc jak często ma obsrane gacie to powąchać to adekwatne słowo :P

0

@Kgorecki2500 wątpie by zrezygnował z Alby na taki mecz

0

o ile wierzę, że tak lipnie w ataku nie będziemy wyglądać jak rok temu i coś strzelimy....tak Roberto-Alba vs Mane-Sane to będzie gwałt

0

pytanie czysto teoretyczne. Przykładowo jest teraz w Juvenil A albo Barcelonie B jakiś mega talent (niepełnoletni) i cały świat zdaje sobie sprawę z tego. Barcelona chce kupić np Silvę to czy City może chcieć 10mln+ten talent? Silva wkońcu miałby przejść do podstawowego składu Barcelony, a jednak zabieraliby piłkarza z innej drużyny niż główna drużyna. No i druga kwestia czy to, że jest niepełnoletni nie zablokowałoby tego transferu?

0

Może jednak warto tego Bernardo? Bez niego znowu jakieś 5-1 xd

0

@takisobiektos mysle, że poszedł do zdecydowanie lepszych klubów niż jakie miał umiejętności. Fiorentina to wg mnie max na co go było stać.

1

@kubix05 aż zapomniałem, że Connerry już nie żyje

0

takie pytanie: jak podpisałem np 04.01.2022 umowę o pracę na okres próbny, 03.04 juz umowę o pracę na 3lata i jak składam wypowiedzenie i mam umowę zawartą w dniu.... to piszę którą datę? :P moze i głupie pytanie ale wole się upewnić

0

@Criss18Barca 23, ale to zaczałem o 15 i przy cieżkiej pracy fizycznej (więc się wypacało) a kończyłem na piwach na imprezie "wiejskiej" więc takie trochę rozwodnione zapewne był

0

@Sulimo poprzedni sezon- Inter i Szachtar; dwa lata temu: Inter, Szachtar, Monchegladbach; 3 lata temu: PSG, Galatasaray; dopiero 4 sezony temu mieli w miarę łatwo bo Romę i CSKA

4

@Emhyr nadzieja, że Chelsea po 3-0 z Leeds będzie działać w afekcie i go kupi

0

@Xxxbarca4ever no niby tak, tylko Uros to tak lubi sobie zagrać słabo by potem być drugim Ngapthem :D

0

@Xxxbarca4ever może źle to napisałem, jak odpadniemy w półfinale w takim stylu jak z USA w LN, gdzie na robili jak chcieli i zdobędziemy brąz to wg mnie nie będzie sukcesem. Jak odpadniemy w 1/2 po dobrym meczu to i brąz będzie git. Ciekawe jeszcze jak Serbia. Niby środkowi klasowi, Uros klasa sama w sobie...i tu się pojawiają problemy co dalej xD

0

@Cwaniak4 ja tak nie uważam, znacznie bardziej odczuwałbym brak Kurka, Semeniuka czy Bieńka na przykład. Leon w tym sezonie w lidze włoskiej taki dobry nie był. Jest łatwym celem serwujących, a bez przyjęcia nie ma co rywalizować z potęgami

1

@Xxxbarca4ever piszesz, że medal będzie sukcesem- no nie zgadzam się z tym, może za bardzo nas rozpieścili ale brąz uznam za porażkę. Brazylia nie zachwyca, ale im dalej w turniej to Wallace będzie się dogrywał, a wiadomo jak groźni są Leal i Lucarelli. Aż dziwne, że nikt/mało osób pisze o Włochach :P

0

@FC1899Barca dobrze, że im oddaliśmy Ville i Suareza za gruby hajs............

1

już jutro zaczynami MS w siatkówce, gdzie bronimy złota. Jakie przewidywania? Potrójna korona czy może USA lub Francja nas pokona, a może po kilku słabych występach na dużych impreazach znowu zaskoczy Brazylia

6

@Pawel13sz czyli to jego wina, że nie zdobyli złota na mundialu w 2014, zdobyłby gola w finale i by było po sprawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?