FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Indywidualne mistrzostwa Polski w żużlu poziomem rozwalają Grand Prix. Co robią
0
@takisobiektos oby.
0
@Transu96 oby nie, wtedy tu się nie będzie dało wejść przez pół roku
0
@Criss18Barca po takiej deklaracji to aż chce by wygrał
4
@Pawel13sz i nawet wśród takich "tuz" Riki tiki miał 3 najgorszą ocenę :P
3
@Pawel13sz zamiast siedzieć miesiąc temu w plenerku z piwem i oglądać mecz na telebimie to się je obejrzy na -5stopni....debile
0
@Medium no wiadomo, że Benzema wygra, aczkolwiek uważam, że Thibaut bardziej zasłużył.
3
@msmsms a Lewy czym???
6
@Image dla mnie Courtois powinien wygrać, Benzema genialny sezon, ale co in im bronił w kluczowych momentach to niemożliwe
3
@Kessie widze pojedynek Courtois vs ter Stegen
2
@Matelel Juve jest jednym z największych wygranych tego okienka, więc chyba pijany o 14:30 jesteś
0
@MarcinVeB10 no i poziom sportowy tak samo słaby, a może i gorszy
0
@MarcinVeB10 z deszczu pod rynnę :P
0
@Derean wystarczy wygrać grupę i masz bardzo duże szansę ominąć Liverpool czy City, którzy też zapewne wygrają swoje grupy
0
@Kgorecki2500 nie za wysokie te wymagania :D
0
@Matsuw2002 1-1 stawiam
0
@333tricampeones333 Trent jest mocno przehajpowany. Ok, w ataku gra super, ale jeszcze więcej goli zawalił niż wykreował.
51
potencjalna pomoc Fred-Rabiot-McTominay to jest jakiś błąd w Matrixie
0
@mateusz1989VeB widać jaki ambitny piłkarz, że mu się nie śpieszy wybiec na boisko.....kolejny Brejtłajt xD
1
@RoberDzik znacznie łatwiej by było jakbys wrzucił parę zdjęc z podpisami czyja to partnerka :D
1
@FC1899Barca co to xDDDDD a mówią, że te gale freakowe są nienormalne :D
0
@Encore nie no, po prawej 10/10 absolutnie. Juz mamy wygraną miss startu
2
@MesQueUnClub96 ja to bym chciał by ten Lech odpadł....ilość memów by była zabójcza
1
@PatrychoO rok temu też byś nie powiedział, że odpadniemy po fazie grupowej
3
@Rl9k1nG no ale to jest zalosne z zmianą nazwy.....faktycznie ta zmiana zmieniła zycie milionów Ukraińców
2
@JohnnyBarca najpierw wejdźmy do 1/8
0
@taris kowal top.
1
@fart w tym sezonie wschód był mocniejszy niż zachód, ale w ty co będzie to jednak znowu Zachód>Wschód
0
o co chodzi z Celtą Vigo i Denisem Suarezem? Nie mogę znaleść jakiegoś dłuższego artykułu o tym. Wiem, że Ćwiąkala nagrał film o tym, no ale wole przeczytać
1
@KrychaFCB juz nie będzie dream team z Umtiti the fucking wall i Kunade